• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Alespoň něco člověk dostane....však to je teď hrozný....hezky nám všechno chtějí zkrouhnout...to je s nima děsný :angry:
22. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vzpomínám, že jsem ho tenkrát dostala v porodnici a ani jsem nic nevyplňovala, ale tak ho také vyplním a uschovám.
22. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nevolnosti, ještě tě trápí? U mě už je to o hodně lepší, ale občas mě je ještě divně. Večer mám kolikrát nafouklý tak břicho, ale do rána to splaskne.
22. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to bude vědět asi Leny16....ale myslím,že mi kamarádka říkala,že tohle posílala,dostala boxík a v porodnici další :wink: :slight_smile:

Nééééééé já nevolnosti nemám už od toho 10tého týdne :slight_smile: :wink: a i tak to byla brnkačka...zvracela jsem jednou a jinak spíš mi bylo zle k večeru...padla půl sedmá a já byla bílá jak křída :grinning:
Teď mě spíš pobolívá ta hlava...občas pálí žáha /ale to od začátku,teď je to taky lepší/ no a spíš mám třeba den,kdy mám žaludek jak na vodě a nemůžu nic sníst a druhý den už zase v pohodě :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že ti je takhle dobře. :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máš dneska v plánu?
22. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, omlouvám se, že vám sem lezu. Ale vidím, že se bavíte o boxících, já to vyplnila a na minule kontrole, když jsem to nechávala u sestřičky potvrdit, tak si to tam nechala s tím, že jim to předají, až jim boxíky přivezou :dizzy_face: Tak to bylo i bez posílání :slight_smile:

Ale chtěla jsem se vás zeptat, zda jste pochopily, na co je ta fialová podložka, já jsem úplně mimo :astonished:
22. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY právě vymýšlím co budu dělat...mám vše uklizeno,jak je člověk doma,tak pígluje....takže dopolko pak s pejsanem na prochajdu a snad budu dělat pořádek ve fotkách v pc :wink: to nějaký čásek taky zabere....už aby byl víkendík :wink: Jinak zítra nebo pozítří se chystáme jet odpolko do večera na chaloupku za mamčou a švagrová tam bude s mimčem,tak pojedu počochnit :wink: :slight_smile:
A jeden den se odpolko sejdu s holkama z práce na pokec a baštu :slight_smile:
Co ty máš v plánu?? Abych řekla pravdu,tak poslední týden se doma docela už nudím,už aby bylo mimčo na světě - to mě zapřáhne :grinning:
22. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackark, taky jsem dostala tu podložku, to je asi na přebalování, ne? Nebo taky nevím.
22. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to pochopila jako cestovní podložka na přebalování :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já poklidím ložnici a převléknu povlečení, pak jedu pro mladýho do školy, napíšem úkoly a pak nevím. Mě to zatím utíká docela rychle.
22. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsme došli ke stejnému názoru, tak to asi bude ono. Díky za rady :wink:
Kackark, jak se máte? Koukám 30 tt, to je rychlost.
autor
Nojo tím,že už máš klučinu...tak jsou i povinnosti :slight_smile: :wink:
Já tak jednou týdně se sejdeme s kamarádkou,taky je těhu a doma...ale ze začátku to utíkalo víc,protože jsem měla doma co dělat...teď už ne...já vyklízela skříně a přerovnávala to...takže to mám hotový...
22. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, děkuji za optání :wink: Těhu vážně utíká strašně rychle, ze začátku mi to nepřišlo a teď se sama tomu 30tt divím. Dr. podle posledních utz odhadují, že je malý o tři týdny větší, tak jsem zvědavá, kdy to příjde :slight_smile:
A uvažovaly jste už o tom, kde budete chtít rodit? Já se minule ptala dr. Doležala a on říkal, že nejlepší zkušenosti a spolupráci mají s Ústím, a že mě tam začnou odesílat na monitory, ale od kdy to neříkal.
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda sluníčka :slight_smile:
o ten druhý box jsem nežádala, tak vám moc neporadím.
Vím, že chtějí snižovat porodné, ale mateřskou taky? Nevíte na kolik? Neřádi :angry: pak si stěžují, že klesá porodnost a že nebude mět kdo vydělávat na :angry: důchody
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackark, v Arletě nemají monitor? Já myslela, že tam mají všechno. Já bych chtěla určitě rodit v Ústí, rodila jsem tam už jednou, ale to ještě nebylo nové, ale byl jsem maximálně spokojená a teď co tam rodí známé, tak jsou také spokojené. Na monitor se chodí až nějak ke konci těhu, myslím, ale přesný týden nevím.
22. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, doufejme třeba, že jim to ještě neschválí, ale tebe se to ještě týkat nebude, ne?
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V A.monitor mají :wink:
22. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak všem krásné dopolko...jdu něco dělat pa pa pa
Nó nazdar těhule :grinning:
Pá Marhulinko. :slight_smile:
Kackark, odkud jsi?
22. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, zdárec.
22. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jste mě dostaly a nechápu, proč mi dr. Doležal tvrdil, že mě budou posílat tam, tak třeba myslel, že na nějaké dva poslední.
Leny, jsem ráda, že se ti v Ústí líbilo, já vím, že bych rozhodně nechtěla rodit v RK.
22. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackark, nevzpomínám si odkud jsi, ale třeba to máš do Ústí blíž, tak abys nemusela dvakrát týdně jezdit do Kostelce.
22. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že před porodem se chodí na monitor vždy do porodnice
22. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Janýsku při prvním těhu chodila normálně na gyndu na monitor.
22. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, já mám Kostelec cca 5km :slight_smile: Ústí asi 30 km, proto bych byla radši kdyby to šlo a mohla bych co nejdéle jezdit do Arlety :dizzy_face: Jsem tam strašně spokojená a nejlepší ze všeho jsou ty hodné sestřičky :dizzy_face: Jen poslední dobou tam vždy dlouho čekáme, ale za tu dobrou péči, mi to vůbec nevadí :wink:
22. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek