• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj holky,
dneska jsem se dřív nedostala k PC, tak musím juknout co jste písaly. Jinak já u zubařky další tři zoubky opravené a budem pokračovat za týden, neplatila jsem nic, mám skvělou zubařku, nemít ji, tak jsem asi bez zubů.
9. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, tak mrcha dorazila :angry: Tak ať tě moc netrápí a všechny neduhy vyžeň z těla.

Marhulinko, copak máte v plánu na víkend? My jdem zítra na oslavu narození miminka, tak si bouchnu rychlý špunty a pomuchlám se s mimuškem.

Blaži, ještě netestuješ, jsi dobrá, a věř,že tam bobánci jsou.

Mysicko, jak ty na tom jsi?
9. říj 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lenýsku ty snad u toho zubaře jsi víc jak doma :slight_smile:
9. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne, teď podruhé a asi ještě dvakrát a budu mít snad zase na dlouho pokoj. I když první těhotenství mě pěkně vysálo ze zubů.
9. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem měla úplně nastejno sice moje těhu probýhalo jen 15 týdnů ale zuby děs a hrůza :astonished: :frowning2: :confused: :rolling_eyes: a nikdy jsem s nima problémi neměla
9. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já měla problémy i před prvním těhu.
9. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži, ty jsi už byla těhu? Copak se stalo?
9. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla jsem si na chvíli lehnout a poslouchat hudbu...už jsem zase tu...

Leny mi zítra ráno jedeme do Polska na nákupy....pak bude asi relax a v neděli nám přijede návštěva :wink:
9. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny a co pohyby už něco cítíš?? Ty jsi druhorodička,tak bys mohla už cítit mnohem dříve :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko, no někdy mě přijde, že něco malinko cítím, takové šimrání, to teprve přijde. A co ty?
Tak v Polsku dobře pořiďte. Já teď přes den už nechodím spát, ale zato večer v osm už usínám u televize. Zítra jdem na oslavu a tak to si asi po obědě dáchnu, to bych dlouho nevydržela večer.
9. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si objednala na MMB těhu top a tuniku za pár korun, tak jsem zvědavá, v pondělí to asi přijde. Jinak dneska jsem měla premiéru v nových rifličkách a jsem moc spokojená, sedí nádherně a pohodlné měkoučké.
9. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, nemáš ty tvoje rifličky zn. Windstar? Jsou docela podobné těm mým.
9. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdypak budeš volat na výsledky testu?
9. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny já pořád nevím,jestli je to ono...popisovala jsem ten pocit mamče a ta říkala,že to je určo už mimčo...cítila jsem to tak už třikrát,naposledy jak jsem teď byla ležet...ale je to jen kraťoučký pocit,jako když se zevnitř o mě lehce něco otře :slight_smile: Jenže já si pořád říkám,že cítím střeva,tak nevím :grinning:

Jo těhu kalhoty to je věc...nikde nic nedře,je to strašně pohodlné já se v nich cítím báječně :wink: Jinak nevím,jestli mají nějakou značku...na nich nic není...Já je kupovala od paní na MMB :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě chvilku a potom už o sobě mimuška budou dávat vědět, zase budeme klidnější, když je aspoň ucítíme, viď?
9. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo však když je budeme cítit,tak to bude fajn,že o sobě dají vědět :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se opatrujte a hezký výlet zítra. Jdu si lehnout k telce pod deku, je mi nějaká zimička.
9. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papa taky jdu do spršky a pak budeme koukat nejspíš na nějakou pohádku....dneska byly trochu nervíky,tak se musím dát zase do pohody...

Opatrujte se a krásný víkendík :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak jsi měla za nervíky? Už jsi volala na výsledky testů?
9. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na výsle.testů si mám volat v pondělí :slight_smile:

Ale byla jsem dneska u manžovi mamči...potřebovala oporu,protože se nechtěla sama rozhodnout,jestli nechat uspat pejska....takže jsem ji vzala k dr.aby slyšela jeho názor...no a tak dneska o půl čtvrté ho nechávali uspat...tak to víš,byl to člen rodiny...já sama jsem ho milovala a znala přes půlku jeho života,tak je to těžký :frowning2: :angry:
9. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale zase víme,že pro něj to bylo to nejlepší...už je pochovaný na chaloupce,kde to tak miloval i se svými nej věcmi....
9. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je smutný, taky jsme o jednoho pejska už přišli a vím jaké to bylo. :pensive:
9. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na pondělí držím palečky, ale to se ještě uvidíme nebo spíš napísneme si. Pápá
9. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný večer a pa pa pa
9. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak se hlasim :grinning:
Mam tady brachu,mamku a maleho Kubu,tak v nedeli budu mit cas a tak pisnu,ted tu je velky blazinec,ale ja jsem rada,ze tu mam jeste nekoho ceskyho :grinning:
ale muzu vam rict,ze kdyz jsem byla u septika ve stredu odpolko,tak me bylo pak smutno,kdyz jsem sedla na autobus a jela domu pakovat a vedela jsem,ze uz ji neuvidim. :frowning2: ale snad v listopadu pojedem do CR,tak ji uvidim :sunglasses: tak se tu zatim mej te a pa
Jo a prosim holky jak se nastavujou ty tydnu tehu jak mate v tom pase...porad te me dekuji
9. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Tě čoko do Německa :wink: Nahoře v nastavení si upravíš pas..., dáš tam datum poslední menstruace
9. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda janysku,ja jsem to zkousela a nejde me to jsem asi velky talent na net a upravovani :grinning: ale ono to ani neni tak dulezity :sunglasses:
jak se jinak mas?
9. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je móóć důležitý a nutně to tam u tebe potřebuji!!! Tam jak jsi dostala to jiné zahraničí, tak tam dopíšeš i začátek poslední ms, tak šup
9. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam janysku :grinning: jsem to holka sikovna,ale dalo me to zabrat :grinning:
9. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a pak že to nejde :wink:
9. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek