Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
14. říj 2009

Jééé mám nakoupeno...dneska jsem si nakupovala pro sebe 😉 Koupila jsem si teplé ponožtičky chlupatky...pak dvě trika na zimičku,jeden sexy svetýrek na bříško a tepláčky na doma 🙂 Pak už jsem kupovala zas jen žrádlo 😀

coko.joko
14. říj 2009

Aha ja myslela,ze si kupovala na mimiska...a ty na sebe....vcera jsem koukala,ze ty veci co mam ja na zimu ty moje svetriky,tak je muzu pomalu uklidit do nejaky krabice,protoze me v zime uz nebudou....a budu si muset asi koupit taky najaky veci.....a hlavne asi kalhoty....a taky podprsenku zacinam mit problem,ze me zacinaji bejt male...

coko.joko
14. říj 2009

Se loucim ma doma manzela tak jdem papat,pak mrknu

marhulinka
autor
14. říj 2009

Na mimíska už mám...to musím postupně 😉
Já už právě vyřazovala věcičky,které teď neoblíknu a zbyla mi poloprázdná skříň,tak ji zase saplňuju 😀 😀
Doporučuju nekupovat teď podprsenek moc...já si koupila dvě a budu muset koupit zase nové 😅

septim
14. říj 2009

zdravim marhulinku bydli se nam dobre jen si musim zvyknout, porad se tu necitim jako doma ☹ pristi tyden prijde sedacka tak to bude zase lepsi a ja si to tu trochu zabydlim 😉 blazenko klidne to prijd v patek okouknout jak mam tech 20 stupnu v HK a nebo se stav na kavicku 😉 me doma asi za chvilku hrabne jeste ze v sobotu jdu s kamaradkou ke kadernikovi a trochu se odreaguji v pondeli jedem do Arlety v utery prijde kamaradka s malim 4.mesicnim prckem na stredu bych chtela pozvat mil musim si ten tyden co cokousek odjel nejak rozplanovat. Doufam holka ze v listopadu na otocku dorazis 🙂 Asi si budu muset taky nakoupit novej satnik kdyz to tady tak ctu 😉

janysek70
14. říj 2009

Sep, to jedeš v pondělí na UTZ? 😉
Kde to nyní bydlíš? To bych asi nenašla...

blazenkaa
14. říj 2009

Septimku kde já by jsem tě v hradci hledala nanejvejš vím kde je FN a to je vše

septim
14. říj 2009

to ti blazenko bude stacit bydlim vedle nemocnice 🙂 😀 jak to vis Janysku 😕

blazenkaa
14. říj 2009

co septíku bude 4 mimi

janysek70
14. říj 2009

Já mám Sep šestý smysl 😀
Tak čekej, brzy tě přepadnu, pojedu do Hradce a ne, že budeš hledat výmluvu, jak nebýt doma 😀

blazenkaa
14. říj 2009

čokoušku což to by nebyl špatný nápad

septim
14. říj 2009

uvidime uvidime nevim 😎 janysku ja jsem porad doma doufam ze prijedes brzy 🙂

janysek70
14. říj 2009

Uvidíme 😎 😉 , možná příští týden, dala bych vědět.....
Taky bych chtěla vidět Mil. psala mi SMS, jak jsem byla po transferu...., tak snad zjara až bude tepleji dáme srazíka

septim
14. říj 2009

zima preci nicemu nevadi zalezem do hospudky dame svaracky 😉 pristi tyden te budu cekat a beda jestli nedorazis 😀

janysek70
14. říj 2009

Tak až to bude aktuální tak písnu nebo zavolám a ty mi znaviguješ. S dětma do hospody 😀 a svařáčky, já řidič 😀

coko.joko
14. říj 2009

Sept ty jedes do Arlety a co tam..... 😀 koukam,ze ti tady preji 4 mimi,tak ja se teda pripojuji a doufam,ze to klapne....no s tim listopadem je to jeste nejak otevreny V.me to nechce slibovat,pry jak dopadnou ty testy atd.,ale ja budu porad hucet...Neboj uvidime se... 😀

septim
14. říj 2009

musis moooc hodne hucet a prosit, klidne klekni i na kolena 😀 😀 😀 v listopadu te budu cekat netrpelive kazdy den 😀 😀 janysku tak dame svareny dzus 😀 😀

mysicka.hk
14. říj 2009

Ahoj holčiny tak se na vás jdu na chvilku podívat, než zase pojedu na noc. ☹

mysicka.hk
14. říj 2009

Septim 4 mimi no to je super, já taky chtěla 4 mimi, ale asi to nedopadne 😒

septim
14. říj 2009

jeste holky nic nevime, tak jsem v klidu ale mam pekne nervy co v pondeli rekne Dr 😉 mysicka ja chodim na nocni ted kezdy den holky se porad v noci budi a ja se z toho snad zblaznim 😉

mysicka.hk
14. říj 2009

Tak tuhle noční bych brala všema deseti. 🙂

septim
14. říj 2009

tak ja ti je na noc nekdy pujcim 😉 😉

janysek70
14. říj 2009

Sep, proč ty jsi vyhazovala prachy za IVF? Ty jsi taková továrnička na děti 😀

septim
14. říj 2009

janysku to si taky rikam 😉 no ale uvidime jak to vubec dopadne v pondeli 😎 jinak holky Ada presla celej pokoj 😀 😀

janysek70
14. říj 2009

Vždyť víš, není to tak dávno a ty už zase plašíš... 😅
Tak to už je šikula, to bude zase více hlídáníčka 😉

marhulinka
autor
14. říj 2009

Ahojky všem...tak já byla s manžílkem ve městě...byli jsme koupit dáreček k Vánocům a pak se stavili u mých rodičů na kávičce 🙂 😉

marhulinka
autor
14. říj 2009

Kdo se tu chystá do HK???????

blazenkaa
14. říj 2009

Já by jsem taky potřebovala začít kupovat vánoce jenže nevím co

blazenkaa
14. říj 2009

já se chystám jed přez HR

marhulinka
autor
14. říj 2009

Blaži taky jsem nevěděla...ale jak jsem jela dneska s druhou mamčou do města,tak mi říkala,jaké viděla pěkné povlečení....tak šupky odpolko pro něj 😉