• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
To jo, ještěže se zeptal až když byl lauf prázdný, jsem se smíchy mohla po.... a ještě by si to mohl rozmyslet a řekla jsem, že až tak od dneska či zítřka by mohly být.....
Je čas na kávičku, jdu si ji připravit
Čoko už lítá po městě a shání ti hadříky...
1. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Sept,tak jutovou pytlovinu,tak tu mame mraky...to vis Dvur Kralove tam ji je az dost a tak to bys pak mohla chodit v lete za indianku to by taky slo :grinning: ne vazne ja se podivam,zitra V.neni cely den doma a ja mam stejne v planu jit do mesta,tak neco skouknu a uvidim...ted tu hodne jde dlouhy tricka a na tom obrazky treba Twitty,sip a dejl nebo jak se ty postavicky jmenujou nevim....uz mam taky doma na leto... :grinning: :grinning: takze okouknu a neco ti koupim.......
janysku pekne to spocitej at mate i na ty plodny dny nejakou strelu.....to vis chlapum to dele trva nez si ji zase naschromazdi.....
dnes tu je ukazkove fakt super poco od pul devaty sviti slunce a ja jsem ted dovarila a dam sprsku a kolem pul druhy jedu opet k dr.a pak k Rynu a do parku uz se tesim......musim si to uzivat.....jeste tady,pak tu nebudu 3 mesice a bude me smutno :wink:
1. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ne,ne janysku ja nelitam jeste po meste.Musim mit na to klid a hlavne sama,takze zitra mam na to cely den :wink: a neco sezenu...je tu ted super novej obchod,tak pokoukam tam je to pro mlade holky a to sept je :grinning:
1. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No ta jo, to ještě může říkat, že je starší ségra dvojčat :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku :grinning: :grinning: dobre si to rekla
1. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mate pravdu jsem jste mlada holka :grinning: :grinning: :grinning: Obrazek tez muze bejt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha sep, ale to bylo řečeno s ironickou nadsázkou :sweat_smile: :sweat_smile: , už zahoď občanku a uteč do lesa :sweat_smile:
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jasne sept.........uz vim co potrebujes :grinning: bejt jeste mladsi......takze se splehni
1. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
sept mrkni na to to je C&A a jsou tam tricka,tak se podivej a treba se ti nejaky bude libit a ja se po nem podivam tady u nas.....jsou tam i s tema obrazkama :wink: ty presne mam ja
1. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych chtěla tu žlutomodrou těhu tuničku s listy za 15 eurošišek, ale už i s bříškem :slight_smile: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku janysku to ti koupim at mas inspiraci a to brisko ti rychle naroste :wink:
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
libi se mi sede s tim obrazem a zelene s ptackem jak jsou hned na prvni strance. A pak co kde ve meste najdes :grinning: To se prodava uz i s brisky :grinning:
1. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ja je chci bez briska prosim :grinning:
1. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj sept to jsou tricka na tebe a kdyby si mela brisko,tak je ti to male :grinning: takze ptacka jo........si nedas pokoj s tema ptackama :grinning:
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si dělám legraci, to musím nejprve ještě schodit, abych se do ní vešla :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ja rada ptacky :grinning: musim se pochlubit mam 67kg jen videt to neni :frowning2:
1. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku tak si srandu nedelej a proc bys mela davat kilca dolu,kdyz ted budes tehu a musis se na to pripravit a nehuntovat si telo :grinning:
Sept....teda 67 kilo to chci taky,ale ja cvicim jako blazen a vubec nic nejde dolu a pripada me,ze spis tloustnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja nevim.....jeste,ze davaji porad s tim Sulou Liborem a ja mam ted velky sebevedomi :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ja teda nezeru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zeru,ale zdrave.....zeleninu,ovoce a spoustu vitaminku,takze jsem na tom jako ty a jeste trapim to telo na tom stroji jak ma janysek a prd platny :wink:
1. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile:
jéjje, vy jste se rozpovídaly :wink: to je dobře. Koukám, že tu i septím byla :wink: holky už se moc těším až se zase setkáme :wink:
Ty trička jsou moc pěkný, taky snad budu muset jít na nákup :slight_smile: Holky příští týden dělám řidičák, to bude fičák :grinning:
Dnes začínám nový kurz, tak mám zas na cca 1 měs. vystaráno. Začíná být venku krásně, hned se cítím lépe :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
sep- to jsi šikula, že tak hubneš. Kolik jsi měla po porodu?
coko- cvičením roste svalová hmota a ta váží víc než tuk :wink:
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojdá Leny :slight_smile:
a bude řezat zatáčky, hm :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavně abych nepořezala na silnici někoho jiného :grinning:
1. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
je leny16 ahojky
hojky, hojky :slight_smile: :wink:
leny neboj to se zvladne ridicak jejda ja jsem ho delala uz je to nejaky patek a vubec neridim a pri tom bych mela,ale ja se bojim tu nasi kravu velkou ridit.... :wink: a kazdy me rika,ze je to bezpecny nez male auto
1. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti věřím, ale možná jde o zvyk :slight_smile:
Holky taky jsem se vážila u dr asi po 5 letech :grinning: , ale zatím docela ok, uvidíme příště :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
to prijde leny neboj za chvilku ta vaha bude stoupat nahoru :grinning: ale ty muzes,ale ja ne :wink: jo svalova hnota to byh chtela na sobe videt nejakou :sunglasses: V.me porad rika,ze mam malou preumatiku :dizzy_face: a ja ne a ne ji dat dolu..asi pujdu nekam do fitka v HK......
1. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny a testíky vyšly v pořádku???
1. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek