Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
1. dub 2009

To jo, ještěže se zeptal až když byl lauf prázdný, jsem se smíchy mohla po.... a ještě by si to mohl rozmyslet a řekla jsem, že až tak od dneska či zítřka by mohly být.....
Je čas na kávičku, jdu si ji připravit
Čoko už lítá po městě a shání ti hadříky...

coko.joko
1. dub 2009

Sept,tak jutovou pytlovinu,tak tu mame mraky...to vis Dvur Kralove tam ji je az dost a tak to bys pak mohla chodit v lete za indianku to by taky slo 😀 ne vazne ja se podivam,zitra V.neni cely den doma a ja mam stejne v planu jit do mesta,tak neco skouknu a uvidim...ted tu hodne jde dlouhy tricka a na tom obrazky treba Twitty,sip a dejl nebo jak se ty postavicky jmenujou nevim....uz mam taky doma na leto... 😀 😀 takze okouknu a neco ti koupim.......
janysku pekne to spocitej at mate i na ty plodny dny nejakou strelu.....to vis chlapum to dele trva nez si ji zase naschromazdi.....
dnes tu je ukazkove fakt super poco od pul devaty sviti slunce a ja jsem ted dovarila a dam sprsku a kolem pul druhy jedu opet k dr.a pak k Rynu a do parku uz se tesim......musim si to uzivat.....jeste tady,pak tu nebudu 3 mesice a bude me smutno 😉

coko.joko
1. dub 2009

ne,ne janysku ja nelitam jeste po meste.Musim mit na to klid a hlavne sama,takze zitra mam na to cely den 😉 a neco sezenu...je tu ted super novej obchod,tak pokoukam tam je to pro mlade holky a to sept je 😀

janysek70
1. dub 2009

No ta jo, to ještě může říkat, že je starší ségra dvojčat 🙂

coko.joko
1. dub 2009

janysku 😀 😀 dobre si to rekla

septim
1. dub 2009

mate pravdu jsem jste mlada holka 😀 😀 😀 Obrazek tez muze bejt 😀 😀 😀 😀

janysek70
1. dub 2009

Ha sep, ale to bylo řečeno s ironickou nadsázkou 😅 😅 , už zahoď občanku a uteč do lesa 😅

coko.joko
1. dub 2009

jasne sept.........uz vim co potrebujes 😀 bejt jeste mladsi......takze se splehni

coko.joko
1. dub 2009

sept mrkni na to to je C&A a jsou tam tricka,tak se podivej a treba se ti nejaky bude libit a ja se po nem podivam tady u nas.....jsou tam i s tema obrazkama 😉 ty presne mam ja

janysek70
1. dub 2009

Já bych chtěla tu žlutomodrou těhu tuničku s listy za 15 eurošišek, ale už i s bříškem 🙂 😅

coko.joko
1. dub 2009

janysku janysku to ti koupim at mas inspiraci a to brisko ti rychle naroste 😉

septim
1. dub 2009

libi se mi sede s tim obrazem a zelene s ptackem jak jsou hned na prvni strance. A pak co kde ve meste najdes 😀 To se prodava uz i s brisky 😀

septim
1. dub 2009

ale ja je chci bez briska prosim 😀

coko.joko
1. dub 2009

neboj sept to jsou tricka na tebe a kdyby si mela brisko,tak je ti to male 😀 takze ptacka jo........si nedas pokoj s tema ptackama 😀

janysek70
1. dub 2009

Já si dělám legraci, to musím nejprve ještě schodit, abych se do ní vešla 🙂

septim
1. dub 2009

ja rada ptacky 😀 musim se pochlubit mam 67kg jen videt to neni ☹

coko.joko
1. dub 2009

janysku tak si srandu nedelej a proc bys mela davat kilca dolu,kdyz ted budes tehu a musis se na to pripravit a nehuntovat si telo 😀
Sept....teda 67 kilo to chci taky,ale ja cvicim jako blazen a vubec nic nejde dolu a pripada me,ze spis tloustnu 😝 tak ja nevim.....jeste,ze davaji porad s tim Sulou Liborem a ja mam ted velky sebevedomi 😀 😀

septim
1. dub 2009

ja teda nezeru 😀 😀 😀 😀

coko.joko
1. dub 2009

no ja zeru,ale zdrave.....zeleninu,ovoce a spoustu vitaminku,takze jsem na tom jako ty a jeste trapim to telo na tom stroji jak ma janysek a prd platny 😉

leny16
1. dub 2009

Ahoj děvčata 🙂
jéjje, vy jste se rozpovídaly 😉 to je dobře. Koukám, že tu i septím byla 😉 holky už se moc těším až se zase setkáme 😉
Ty trička jsou moc pěkný, taky snad budu muset jít na nákup 🙂 Holky příští týden dělám řidičák, to bude fičák 😀
Dnes začínám nový kurz, tak mám zas na cca 1 měs. vystaráno. Začíná být venku krásně, hned se cítím lépe 🙂

leny16
1. dub 2009

sep- to jsi šikula, že tak hubneš. Kolik jsi měla po porodu?
coko- cvičením roste svalová hmota a ta váží víc než tuk 😉

janysek70
1. dub 2009

Hojdá Leny 🙂
a bude řezat zatáčky, hm 🙂

leny16
1. dub 2009

hlavně abych nepořezala na silnici někoho jiného 😀

coko.joko
1. dub 2009

je leny16 ahojky

leny16
1. dub 2009

hojky, hojky 🙂 😉

coko.joko
1. dub 2009

leny neboj to se zvladne ridicak jejda ja jsem ho delala uz je to nejaky patek a vubec neridim a pri tom bych mela,ale ja se bojim tu nasi kravu velkou ridit.... 😉 a kazdy me rika,ze je to bezpecny nez male auto

leny16
1. dub 2009

to ti věřím, ale možná jde o zvyk 🙂
Holky taky jsem se vážila u dr asi po 5 letech 😀 , ale zatím docela ok, uvidíme příště 🙂

coko.joko
1. dub 2009

to prijde leny neboj za chvilku ta vaha bude stoupat nahoru 😀 ale ty muzes,ale ja ne 😉 jo svalova hnota to byh chtela na sobe videt nejakou 😎 V.me porad rika,ze mam malou preumatiku 😵 a ja ne a ne ji dat dolu..asi pujdu nekam do fitka v HK......

janysek70
1. dub 2009

Leny a testíky vyšly v pořádku???