Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
18. říj 2009

já už jsem dávno vzhůru od 8 hodin nemůžu spinkat

mysicka.hk
18. říj 2009

Krásné propršené odpoledne 😉

mysicka.hk
18. říj 2009

Blaženko neměla jsi spinkat do 12? 😉

coko.joko
18. říj 2009

janysku podle toho co pises,tak to bude urco rajska 😉 s knedlickem je a k tomu masicko.....a nebo se pletu asi jo vid......
blazenko,jak od 8 hod.vzhuru,vzdyt si rikala,ze budes spat do poledne 😉 ja jsme vstala v 9hod.pak jsem zacla varit a hned me to nakoplo a tak jsem s rouskou uvarila 😀 😀

mysicka.hk
18. říj 2009

Nevím co to se mnou je, včera i dnes jsem
vstávala o půl 11, fuj já se stydim 😔

coko.joko
18. říj 2009

ahojda mysko,tady je krasne sviti slunicko a ja vetram a je tam opravdu krasne 😉 mela bych jit ven,ale cekam na V.a pak odjizdi na zapas a ja budu odpocivat..nechce seme dnes ven

janysek70
18. říj 2009

Co dobrého tě nakoplo? 😀

Rajská nee, jsem psala kýta na žampionech - omáčka 😉

mysicka.hk
18. říj 2009

Tak nám trochu sluníčka pošli ať můžu vyvenčit pejska 😉

blazenkaa
18. říj 2009

Myšičko myslela jsem že budu spád do 12 ,ale nějak to nejde jsem zvyklá spát takhle a to jsem šla spát okolo 2 hodiny .To že jsi vztávala ty v 11 za to se nemusíš stydět aspoň jsi se vyspinkala

coko.joko
18. říj 2009

janysku nepsala si to...nebo jsem slepa 😀 budu muset fakt ty bryle vytahnout 😝
no janysku me nakopava vsechno,ale nesnasim hovezi maso a to jsem varila...V.chtel koprovku 😉 s knedlikem houskovym a tak to bylo neco..kdyby me nekdo videl,tak si rekne,ze jsem blazen 😀
je a ty mas taky mnamku..to ja moc rad.... 😎
mysko,tak za chvilku je u tebe slunicko uz jsem ho zabalila a posilam PPL 😀

janysek70
18. říj 2009

Čoko, tak jsi to poslala rychle, zrovna tady to sluníčko začalo svítit, hurá 😉

mysicka.hk
18. říj 2009

Jenže tohle nejsem já, normálně jsem do 8 vzhůru.

janysek70
18. říj 2009

Coko 12:09 😀

mysicka.hk
18. říj 2009

Už ho vyhlížím, ale stále prší 😒

coko.joko
18. říj 2009

janysku jasne,ale to jsem fakt prehlidla ☹ 😒 to jsem teda,ale ostuda...no vidis to byla rychla posta vid a jesta musi k mysce,tak sup slunicko let do tech Trebek 😀

blazenkaa
18. říj 2009

tak třeba jsi už 🙂

mysicka.hk
18. říj 2009

Blaženko tak to bohužel ještě ne.

coko.joko
18. říj 2009

janysku uvaris me taky neco dobreho,ty urcite umis moc dobre varit...... 😉

coko.joko
18. říj 2009

a co mate holky v planu odpolko po obede...........

coko.joko
18. říj 2009

Holky ted se odpojim,mam doma V.a jdem papat a mrknu okolo 4hod.snad tu nekdo bude 😉 pa a dobrou chut vam preji

marhulinka
autor
18. říj 2009

Ahojky při neděličce,kdo teprve obídkuje nebo se chystá,tak dobrou chuť 🙂 Já zrovinka obídkuju smažený sejránek a br.kaši k tomu....mňaaaaaaaaaaaaaaam

Cokoušku mě bolela hlava měsíc,někdy to bylo děsný,jako když mi má ze zadu vypadnout mozek,ale já prášky nezobu,raději to přetrpím a třeba zaspím a jediné co mi pomáhá jsou studené obklady na čelo,spánky a zezadu na krk 😉 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

Hezky teď všechny vitamínkujte,při tomhle počasí je to třeba 😉 🙂

My po obídku dáme kávičku a relax a drbáníčko 😀

janysek70
18. říj 2009

Tak už to vrcholí, tak jdu prostřít.....

Marhul ahojdáááááááá

marhulinka
autor
18. říj 2009

Já poslední dny nemůžu vůbec v noci spát,dneska mě vzbudil prcek jak kopal...tak jsem hladila bříško a on začal ještě víc....pěkně mě tlačí na močák...takže se mi všichni smějou 😠 Protože se vyčůrám před nějakou cestou,jen co dorazíme do obchoďáku nebo restauračky,tak letím na wc a včera jsem chodila snad po 30minutách!!

marhulinka
autor
18. říj 2009

Tak pa všem a já se ozvu zase někdy v týdnu 😉 🙂

coko.joko
18. říj 2009

marhul,to jsem uz zkousela a nic...ja taky nezobu prasky na nic,ale tohle se neda vydrzet,to pak nefunguju a jen lezim ☹ tak to je krasny,kdyz uz ti ten prcek dava najevo,ze tam je 😀 treba to bude nejaky fotbalista 😀
janysku,tak jaky byl obidek,urco dobry vid...jsem to povidala V.jak vyvaris 😉 a pry jsi sikovna

septim
18. říj 2009

Ahoj ze ny tak se hlasim, byla jsem cele odpolko na zapase Misa hrala basket 😉 Janysku to strvo je svinstvo mela jsem to taky lezela jsem s tim v nemocnici na gastroenterelogii ☹ trvalo rok nez jsem se z toho dostala ☹ tak co delas coukousku ctu ze te boli hlavicka, to je mi lito ale urco to prejde 😉

coko.joko
18. říj 2009

sept boli jako prase a tebe tu nemam,aby me poradila...si takova moje lekarna 😉 tak rad a porad

septim
18. říj 2009

ja nevim cokousku ja bych si dala brufen ale to neni ma rada 😉

coko.joko
18. říj 2009

ty si blazen a budu mit z ditete narkomana 😀 ho budu ladovat uz od mala 😀
a co Misa jak hrala,bylo to lepsi nez minule jak jsme byly mrknou na ni 😵