Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
25. říj 2009

no marhul ja se holit nebudu...... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. říj 2009

Coko tak to pak lituju dr.až se tím bude prodírat 😀 😀 😀 😀

septim
25. říj 2009

ja mela zrcatko bala jsem se ze me chlap urizne poste... 😀 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

a vis kolik usetrime za ziletky 😀 uz ted setrime za tampony a vlozky 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

fuj to musi bejt asi nechutny vid marhul 😀 to je fakt chudak dr...tak si koupime zrcatka a bude to vyreseny 😝

septim
25. říj 2009

AHOJ BLAZENKO A DEKUJI. Navsteva super den pekne ubehl a dokonce mi bylo dobre ted tu sedim a jim svickovou moooc dobra. Z me zkusenosti vim ze uz to zvladnu i bez zrcatka jednu nohu na vanu a jde to taky 😉 cokousku vis jak budes bohata kdyz tolik usetris 😉

marhulinka
autor
25. říj 2009

Krásnou dobrou noc všem 😉

coko.joko
25. říj 2009

no prave sept....ty chces cokoladky privest a tak musime setrit....je svickova a kdo varil???Manzel nebo ty 😉

blazenkaa
25. říj 2009

🙂 tak to budete bohatyý čokouškovi 😀 😀 😀 😀

septim
25. říj 2009

manzel kdo jiny on ji dela nejlepsi 😉 to budu mit ale cokoladek 😀 😀 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

marhul jeste neni 20hod.... 😀 😀 se pak nedivim,ze tu v 6 hodin rano uz pises 😀
blazenko bohaty a co to je???? 😉 to neznam a asi ani nepoznam 😀

blazenkaa
25. říj 2009

holky jak já vám závidím

coko.joko
25. říj 2009

blazenko co nam zavidis?????????
sept jasne jednu ti koupim to ti staci.....a mam pro tebe smutnou zpravu ☹

septim
25. říj 2009

neboj blazenko taky to prijde uvidis, ja vim me se to rika ale musis tomu verit 😉

blazenkaa
25. říj 2009

cokoušku aby jsi se nedivila .A když nebudeš vědět co s tím tak já se hlásím jako první která ti s tím pomůže něco udělat

septim
25. říj 2009

ty neprijedes ☹

coko.joko
25. říj 2009

blazenko...rika se to hezky,ale ver tomu...ja po prvnim neuspechu dobry,druhy jsem obrecela a uz jsem nechtela jit a tady jak jsem si cetla tu diskusi,tak me dala hodne sili a hlavne holky podrzeli a ja do toho sla i kdyz jsem vedela,ze mame posledni pokus a jen dva mrazacci...a vidis povedlo se to uplne naposledni pokus z mrazacku..jako kdyby ten nahore vedel,ze uz nemame pokus 😉 TAK VER!!!!!!

blazenkaa
25. říj 2009

závidíš znamená bledá závist odemě k vím ,ale zároveň vám to moc přeji

blazenkaa
25. říj 2009

čoko já tomu věřila i teď ale teď už tomu po 2 neuspěchá moc nevěřím a hlavně se bojim

coko.joko
25. říj 2009

joko,ze budu nekdy bohata 😀 no jedine bych musela vyhrat ve sportce a to je tady docela vysoko ted,ale ja mam na tohle smulu 😉
Septiku presne tak 😒 kluci spatne hrajou a trener jim vyhrozuje,ze kdyz se do pristiho patku aspon jednou nevyhraje,tak nemaji volno 2 dny a budou trenovat..... ☹ tak jsem smutna jsem se tesila do HRadce

septim
25. říj 2009

tak uz to je stoprocentni ze nedorazite?

coko.joko
25. říj 2009

blazenko je to zivot,ale ja stejne porad verim,ze tady budeme vsechny maminy.....a neboj se nemas ceho...hlavne dodrzovat vse jak ti rekne dr.a ono to prijde...abych ti rekla uprimne ,tak se zeptej i sept,ze ted jak jsem byla na Ketu,tak jsem lezela doma a porad jsem rikala sept do telefonu,ze to nevyjde a ona porad vyjde to vim....a hrozne me pomohla a podporovala a fakt to asi pomaha je to i psych. 🙂

septim
25. říj 2009

maminkou na jare 2010 hm hm hm cokousku kde to pises 😀 😀 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

taky jsem koukala že se čokoušek přesídlil jinám

janysek70
25. říj 2009

Na*ral ženy 🙂 , jsem se pařila ve vaně a jsem jak rak.
Marhul velké zrdcadlo nee, dovedeš si představit v něm tu velkou brembeřici????? 😀 😀 😀 😀

septim
25. říj 2009

jsem to citila v kostech ze to vyjde mam totiz 6smysl ale nikde to nerikejte 😀 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

sept neni,ale kdyz dneska a v patek prohrajou,tak nikam nejedeme ☹ proste nebude volno a budou trenovat paka jedny 😠 to je kazdy rok.....porad neco....ale v unoru,kdyz budu v poho,tak tam maji 10dnu tak to je super 10dnu v HK.....

coko.joko
25. říj 2009

sept ty jsi FBI.......ale ja jsem verna vam tady.....to bylo jen nuda........kdyz tu nikdo neni 😀 😀
janys se napapal smazaku a pak po velkym uklide se nalozila do vany a je z ni racek 😀 😀

septim
25. říj 2009

tak pujdeme nakupovat uz se budu moooc tesit 🙂 a treba ted vyhrajou a ja se budu tesit na cokoladku. Zdar janysku ty jsi si byla zaplavat? 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

jo sept ty 6 smysl.....ty jsi pani dokonala 😉 a velice sectela 😀 zrovna jsem te vcera drbala s Vratou a on rikal,ze mas vse nastudovany a jsi moc chytry devce 😅