• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
zapeceny brambory se zelim..jak se to dela to bych mohla skusit :wink: pisni recept...a rajska to mam taky rada....do IKEI tam maji hodne veci,ale ja bych nic tam nekoupila jen doplnky....my mame tady v Risi byt s IKEI a stoji vse za prd :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v Ikee kupuju jen doplňky-nádobí,svíčky,ručníky a tak :wink: :slight_smile:
Zapeč.brambory jako klasika...osmažím si na cibulce mleté masíčko...nějaké kořeníčko,a pak jen skládáš brambory,zelí,maso a tak dokola až zkončíš brambůrkama...zaleju vejcem a třeba smetanou a dám péci ....je to úžasná mňaminka :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to dneska koupim a zitra udelam to muze bejt fakt moc dobry :grinning: dekuji za recept :dizzy_face: ja myslela,ze tam jedes pro nabytek prckovi :grinning:
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Néé nábytek v pokojíčku nějaký máme...vše v borovici...skříň,stůl,postýlku a postele tu máme :grinning: Ještě budu pak chtít nějakou komodu...jinak stejně postýlka zatím bude u nás v ložnici :wink:
26. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to semas pokojcek pro prcka...to ja nemam jeste a hlavne v tomhle byte se nikam nevejde a tak hucim do V.ze by to chtelo uz jit pryc do jineho vetsiho bytu :grinning:
26. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to určo,pak prcek bude potřebovat pokojíček přeci :grinning: Ještě by vás šmíroval,až budete chtít mít večer erotiku :wink:
26. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz nevim ted co je erotika :grinning: :grinning: a jest si pockam.......jsem ted neco zkousela,tak to jdu dat do albicka
26. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni do alba docela dobry ne??????????????ß :grinning:
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo erotika....není to nějaké sprosté slovo :sweat_smile: ?
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eskimáček dobrý :grinning: :wink:
26. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne holčičky maminky :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko koukala jsem ti do albíčka ten stromeček je nádhernej jkpak to děláš
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul to je asi sprosty slovo ja nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojda blazenko.....jak je
26. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul co to mas za strom s koulema :grinning: a vedle svicku...se skorici....jak to delas???to bych nerekla,ze jsi tak sikovna :sweat_smile:
26. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem si dala do albíčka něco nového... :wink:
26. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Cokoušku nic moc musím do práce a moc vám závidím že se můžete odpočívat doma doma
26. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul jsem uz na to mrkla na ten strom,ale ptam se co to je a jak se to dela :grinning:
blazenko ja bych sla do prace hned mezi lidi :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koukala jsem to je první na co koukám jestli tam máte nové miminebo něco jiného :slight_smile:
autor
Blaži děkuji je to všechno z polystyr.kuliček,nalepeno a pak přiděláno na větvičku jako kmínek a dozdobeno :wink: Teď se chystám na věnečky :wink: :slight_smile:

Coko viď?? Já kolikrát pak taky koukám,co stvořím :wink: :slight_smile: Mě to baví...ale musí mě to chytnout :grinning:
cokoušku tak já by jsem si to hned viměnila
26. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty věnečky koukej dát taky do albíčka .čím to lepíš a na co
26. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda a to si koupila ty malicky kuicky nebo jsi je tvarovala a barvila na cerveno :grinning: to ja bych teda nemela nervicky na to...a vence to uz vubec ne......
26. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stromeček je s polystyrénových kuliček,velká se musí nabarvit,ty malé už kupuju takové a pak se lepí...zbytek dozdobí :grinning:

Ještě tam mám nové miminko :wink: :slight_smile: Jsou tam dny,kdy už bude prcek tady s náma :grinning:
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blazenko vis jaka je nuda,kdyz nemas do ceho pichnout :grinning: a sedis doma a nic nedelas...ale marhul se nenudi ta vymysli krasny veci na podzim :wink: asi zacnu taky neco vyrabet
26. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem koukala to je úplně nahoře pod tím románem co prožitej .

Dneska jsem volala do A. tak jsem se objednala
26. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přemíšlela že musím nějakou výzdobu udělat a né pořád dělat co jsem dělala teď celý víkend
26. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokoušku ty máš takykrásnou novinku v albíčku ty si taky teda vyhraješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a blazenko kdy jdes do Arlety
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maarhul to je cool :grinning: :grinning: jak se tam toci to mimi :slight_smile:
blazenko ja si vyhraju,ale musi me chytit ten spravny moment a to pak vydrzim u toho sedet a delat...a hlavne musim mit klidek :wink:
26. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedu 23.11 ve 14.30 jenže to bude zase určo na hoďku :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek