• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
To bych se dočkala, ho potřebuji teď a ne až v únoru :wink:
26. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to je fakt,bůhví kdy přijede do HK...možná až s prckem
26. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma :grinning: :grinning: :grinning: jdu udelat vecu a pak se na chvilku natahnu :grinning: kacenky nakrmeny,udelany nakup.....janysku to driv budes tehu,nez bych ti dovezla ty vitaminky :grinning:
26. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, klacík máš????? Snad jsi nedotáhla nějakou sukovici :grinning: :grinning:
Ty jsi zvracela????
26. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se prospala,byli jsme na prochajdě s pejsanem a teď se jdu ládovat rajskou,co jsem měla mít k obídku :grinning:
26. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chtěla udělat rajskou dnes k večeři a koupila jsem si v masně plněné papriky, ale rozhodla jsem to odsunout na zítra a bude to mňamka
26. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se chce taky tak strašně spát, jsme byli chvíli venku a teď tu klimbám, Michal je u druhého PC a já čekám, že se půjdu natáhnout na sedačku k Ulici a určo zachrápnu. Nebo se půjdu brzy osprchnout a na telku zalezu do ložnice.
26. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No rajská je éňo ňůňo mám boule až za ušima :grinning: :grinning:

Jasně,když si to tělíčko žádá,má se jít spát :wink: :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nemůžu nějak poprat s tou změnou času :angry:
26. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak na mě změny času nikdy neplatí...jako by se nic nedělo.
Tak koukej jít brzičko chrupkat a hezky se vyspinkat a nějaký pěkný sen ať se ti zdá :wink:
Do práce ještě zítra a ve st je zase volníčko :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zítra mám dopolko práci na PC a v poledne jedu na pedinu.
26. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
janys-jasne to vis musela jsem je nakrmit..a klacek nemaji v parku vse krive a hnusne...a V.rikal,ze to nemuzu rvat,kdyby me nekdo videl,tak dostanu i pokutu :grinning: to nechapu za kus klacku...
rajskou to je dobrutka...ja jsem ted delala Frankfurtskou polevku,ale je nejaka divna i kdyz V.moc chutna :grinning: a zitra bude k tomu jeste gulasek s bramborovym knedlickem...se zase pochlapim
26. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, ty asi něco potřebuješ, že? Že si ho tak předbíháš....., asi chceš, aby někde ulomil ten klacík :grinning:
No tak jestli jsi blindila, tak teď nemáš chuť :wink:
26. říj 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku co je pedino.... :wink:
ja jsme taky dneska hotova,ale musim vydrzet co nejdele,protoze pak nespim v noci :unamused:
26. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ty chceš prostě,aby ti někde narval klacky,co?? to je podstrojováníčko!!!

Pedikůra :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neblindila :grinning: to uz pres tyden se drzim.....jo klacik prdlacku chci jet smer HK,tak musim bejt hodna holka :wink: at dovezu cokoladku sept a tobe ten Utros...a musis me taky pisnou adresu,at vim kam to poslat :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedino-pedikura :stuck_out_tongue_closed_eyes: to neznam..............
26. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi necháš u Sep, já zase budu mít cestu tím směrem :wink:
26. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo směr HK,tak se musejí hošánkové snažit-běž jim pohrozit!!!! Proč poslat?? Však může být v HK srazík ne??
26. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nepsala pedino, ale že jedu na pedinu, jako na pedikůru, čoko těhu demence :grinning:
26. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja kdyz pojedu,tak to znamena ze v patek na noc a v sobotu jsem v HK,navsteva u rodicu,tety a pak sept a v nedeli vecer zpatky,takze na sraz fakt nemam cas.....ale to je ve hvezdach,treba ani nepojedeme :wink: a tak pak potrebuju tvoji adres,poslala bych to odsud......ty blaho janysku by te zezrali na poste.....kdyby ti prisel balik z Rise :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to neni tehu demence to uz se neda ani popsat.....jsem uplne mimo :grinning: asi z toho prostredi tady a to je taky tim,ze nejsem kazdy den aspon 6krat se septikem v kontaktu :wink:
26. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo když ty sem taky jedeš takhle na skok!!! :angry: :angry:
26. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj čoko, by pošmistrová myslela, že mi něco posílá nějaký nácek :grinning:
26. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul my musime delat velky eura a tak jsem rada i za ty dva dny tam.....to vis kdyby to bylo o 500km k HK tak tam jsem kazdy vikend :wink: ale tohle se neda jezdit.....porad......
janysku-proc se branis adrese :grinning: bych te tam mohla i prepadnout :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nebráním, ale ty jsi Kecal z Prodané, když jsi byla v HK a měla to kousek, tak ani ťuk :sweat_smile:
26. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,jo janysku,protoze jsem byla bez autika,ted mame auticko sebou a Jicin na kavicku podvecerni to by nebylo spatny :wink: nevim teda co na to ten muj,ale treba by jel,kdybych rekla,ze ti musim dat ten Utros :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by byla dobrá strategie :wink: :wink:
26. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti rikam,nikdy nevis co vymyslim....
no to je,ale jeste 14 dni,tak az budu vedet na stopro jestli jedu nebo ne,tak se budem o tom bavit.... :wink:
no a jinak devcata co vanoce....jak se tesite na ne.....a co treba pecete...dej te me nejaky typ....
26. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko na Vánoce se těším,já je mám moc ráda...sejdeme se celá rodinka a je fajn....letos péct nebudu,páč už se asi nebudu vejít k lince...jen se domluvím s mamčou a pár věcí možná uděláme u ní :wink: Abych měla něco na stůl pro návštěvičky...
26. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek