Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
26. říj 2009

na nej vidim janysku z kuchyne 😀 neboj ja to vsechno pozoruji 😉

janysek70
26. říj 2009

No a teď ho asi i prochmatáváš 🙂 , tak já to půjdu zalomit na gaučík, jsem fakt vytuhlá.
Zatím dobrou, zítra juknu 😉

coko.joko
26. říj 2009

janysku tak dobrou ja jdu do vany 😉 zitra mrkni

leny2
27. říj 2009

Ahoj holky,
dneska mám zase nabytý den, už jsem vytřela podlahu, jdu žehlit, něco uvařit a po obědě opět k zubaři, tak tu s vámi moc nepobudu.

marhulinka
autor
27. říj 2009

Krásné ránko všem 🙂
Já už byla na nákupu,teď jdu snídat a vymyslet co dneska uvařím 😠 😠

leny2
27. říj 2009

Taky nevím co uvařím, něco rychlýho.

leny2
27. říj 2009

Zítra bych mohla zkusit ty tvoje zapečený brambory se zelím, to vypadalo moc dobře.

marhulinka
autor
27. říj 2009

Jojo já vyndala kuř.prsa,jedno uvařím pejsanovi,ať má mňaminku a asi udělám i těstovinový salátek...jen ještě musím vymyslet něco a nevím...to je strašný to vymýšlet!!!

leny2
27. říj 2009

Marhulinko, budeš kupovat monitor dechu pro mimi?

leny2
27. říj 2009

Ty brambory dáváš syrové? A zelí předem vaříš?

janysek70
27. říj 2009

To je dobrý, jedno prso psovi, jedno manželovi 😀 😀 😀 😀 😀

Jo jinak pěkné úterý, zdravím 😉

marhulinka
autor
27. říj 2009

Leny jooo to doporučuju,je to mňaminka 😉
Monitor kupovat nebudu,když jsem slyšela,jak je to děsný,že to každou chvíli pípá úplně zbytečně...to by mě šiblo!!

marhulinka
autor
27. říj 2009

Janysku no ahooooj a co jáááá?? Já masíčko taky chci 😀 Hele to raději s pejsanem ty prsa sežereme a manžovi dám svoje 😅

leny2
27. říj 2009

A tak je dáváš syrové ty brambory?

janysek70
27. říj 2009

No to se moc nenají, pouze si zadumlá 😀

marhulinka
autor
27. říj 2009

Leny já vždy dělám zapeč. brambory z vařených 🙂

Janysku no to se nenají,ikdyž je fakt,že by mi je rozdumlal,už mi trochu tečou tak by si dal 😀 😀 Ale au au au já si na ně moc teď šáhnout nedám...strašně mě bolí bradavky...au au au

leny2
27. říj 2009

Jo, díky, já když dělám zapečené s vepřovým masem a cibulí a smetanou, tak dávám syrové, ale mleté maso je hned hotové, tak můžou být uvařené.

janysek70
27. říj 2009

Tam je to vepř. maso syrové, to dávám taky brambory za syrova, ale tady Marhul psala, že mleté opeče s cibulkou a to by se na brambory čekalo moc dlouho...

marhulinka
autor
27. říj 2009

Jojo vař.brambory....je to pak totiž strašně rychle 😉 🙂

janysek70
27. říj 2009

Včera mi ten typ v SStar vyšel, ta Balogová se mi nelíbila od začátku, taková kníkna, ještě nemusím tu Paulínu, tak ta zase příště..., Pusky neměl už co krom zubů ukázat a tím jak pořád říkal, jak miluje svou přítelkyni si fanynky nezískal a neuměl ani slovensky...

leny2
27. říj 2009

Jasný, jasný, už teda mizím něco dělat.

marhulinka
autor
27. říj 2009

Leny tak pa a nepřeháněj to 😉

coko.joko
27. říj 2009

Ahoj devcatka 😉 teda vy zase kecate,tak po ranu.....
leny uz uklizi a marhul uz vari.....a ja teprve rozlepuji ocka 😀
ja mam dnes jasno co varim.......a leny prosim te ty porad chodis k zubari 😉 to se ti tam tak libi....
janysku a co ty vyspala ses..........do ruzova......
tak ja jdu smer koupelna at trochu vypadam....a pak mrknu

janysek70
27. říj 2009

Jéééééééé madam Klacíková vylezla z brlohu 😀 😀 😀 😀 😀 Já myslela, že už lepíš koule a ty máš teprve zalepený očička

uhlicek
27. říj 2009

Ahojda holky jdu vas po delsi dobe pozdravit,hrozne to utika,tydny naskakuji ani clovek nevi jak, s prdolkou jsme v poradku,akorat mi minule namerili vyssi tlak,tak uvidime pristi utery.co zmeri,jinak se citim moc dobre,vcera jsme byli s mamkou na nakupech v Pardubicich,v CA jsem nakoupila nejaky bodycka a overalky pro mimi,Misovi neco na sebe,snehulky za 250kc v Deichmanovi,lego,ktere sice dostane az k narozkam,ale bylo jeste levnejsi nez na netu.
Leny2 ja monitor dechu mam,pipal mi teda jen jednou,v dobe, kdy Misan zacal cestovat po postylce.

coko.joko
27. říj 2009

😀 ja tu kouli jeste janysku nemam 😀 protoze nemam klacek a tak V.rekl,zadna IKEA 😀 takze musim odpolko na klacek nekam asi do lesa.....ted budu delat koule k obedu 😀 jsem zvadava jak se to povede jsem to jeste nikdy nedelala....bramborovej knedlik 😝

janysek70
27. říj 2009

No Uhlíček 😉 , zrovna se Leny asi o víku ptala, že jsi dlouho nezyvítala a hledala v kolikátém tt už jsi...

leny2
27. říj 2009

Janýsku, to máš recht, taky to včera dopadlo podle mých očekávání, mě se ještě nelíbí ten Ben, tak ten s Paulínou příště.

Coko, já mám strašně poctivou paní zubařku a hodnou a stará se mi o zoubky, kde jaká tečka, tak mi to opraví, no já mám spíš už jen blomby než zuby, ale stále je co opravovat. Ale myslím, že dneska už je to naposled.

marhulinka
autor
27. říj 2009

Coko ahojky ještě nevařím...to až později,teď ještě dopíjím meltičku s mlíčkem....
Nojo a uprav se,ať se tě tu nelekáme 😀 😀

Uhlicku ahooooojky utiká to utiká...je dobře,že se cítíš fajn...ten tlak v těhu někdy dost zlobí,to je pravda...no však už to máš za pár 😉

janysek70
27. říj 2009

Nééééé Beníka mi neberte, mně se tyhle poločernoušci líbí 😵 . Jako ten Ben, Rey z Novy, Hamilton z F1 😀