Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
2. lis 2009

tak se hlavně nepřeraž až poběžíš 🙂

leny2
2. lis 2009

Blazenko, nevím kdo by měl štěňátka.

leny2
2. lis 2009

Kdepak máme Marhulinku dneska?

janysek70
2. lis 2009

Čoko, zrovna když Tě potřebuji, tak se touláš 😉

janysek70
2. lis 2009

Marhul šla dnes za ženskýma do práce na pokec a určitě proběhla potom hafo obchodů 🙂

coko.joko
2. lis 2009

janysku 😀 😀

janysek70
2. lis 2009

Čoko 😀 😀
Čumím na Ulici

coko.joko
2. lis 2009

ja jsem byla na nakupu vzdyt jsem to psala a pak jsem se sekla na zimaku u ledu 😉 a ted jsem jeste mluvila po icq s neteri....v patek me jede holka do sveta.....tak jsem na ni zvedava 😉 jeste,ze bude jen 250km od nas tak se sni budu vidat........ 😉

janysek70
2. lis 2009

Hlavně, že jsi se zasekla u ledu a nesekla sebou na ledu 😉

coko.joko
2. lis 2009

to ja vim....Ulice a ja ji uvidim zitra pri snidani je to ted velice napinave 😀

janysek70
2. lis 2009

Koukneš se mi????

coko.joko
2. lis 2009

no na ten ja ted nemuzu holka,ale kdyz jsem videla jak brusli hned bych sla 😀
ale janysku koukala jsem s V.na ten Colonix a maji tu......ale je to uplne stejny jako v CR jen o par korun levnejsi a to se vubec nevyplati 😉 takze bych ho koupila v Cr.....a jestli chces poslu ti i odkaz at se podivas.....jeste se muze V.zeptat v tydnu v lekarne,ale podle me to bude vsude stejny......

coko.joko
2. lis 2009

jdu do vany a pak mrknu ted te necham v klidu koukat na Ulici........ 😀

janysek70
2. lis 2009

Jo tak děkuji, jsem jen pro zajímavost, kdyby náhodou byl markantní rozdíl, co psali v diskuzi, tak to vychází levněji v USA. V lékárnách se to koupit nedá. Děkuji moc 😉

marhulinka
autor
2. lis 2009

Krásný večer všem 😉

janysek70
2. lis 2009

Jé Marhulinka se našla, ahojky 🙂

marhulinka
autor
2. lis 2009

Ahojky jak našla? Já se přeci neztratila...to bych vám nemohla udělat...jen jsem měla perný den,z práce mě nechtěly pustit,chodily mi šahat na bříško...no a taky jsem nějaká přistydnutá či co...strašně mě lechtá v krku,tak čajíčkuju a vitamínkuju 🙂

janysek70
3. lis 2009

A na Arletě to chrápe........... 😀

marhulinka
autor
3. lis 2009

Krásné ránko...

janysek70
3. lis 2009

Čauky, no krásné......, humelí a funí 😠

coko.joko
3. lis 2009

Ahojda,
janysku nerikej,ze fakt chumeli 😉

marhulinka
autor
3. lis 2009

U nás je jen mokro...ale taky funí....já už dneska nevystrčím ven paty...fůůůůůůůjky....brrrrrrr

coko.joko
3. lis 2009

to me ani nerikej te 😒 V.chce jet do HK,ale pokud bude hnusne,tak nikam nejedu ☹ tak snad to prejde.....do patku

coko.joko
3. lis 2009

Holky ja jsem tak dnes hrozne rozjeta.....mam uvareno,vypucovany cely byt a taky jsem upekla buchticku 😉 a ted cekam az prijde V.sel bruslit a zahrat si hokej s klukama 😀 tak jsem na nej zvedava.......odpolko jdem ven je tu krasne slunecno,ale takovej ostrej vetrik,ale to neva.....

coko.joko
3. lis 2009

to jste vsichni pod perinama nebo co????? 😀 😀

marhulinka
autor
3. lis 2009

Coko já si byla udělat papu a pak do peřin zapadnu...v noci vůbec nespím ☹

Jinak s počasím už to tu lépe nehlásí...prostě hnus 😝

coko.joko
3. lis 2009

hm...marhul to ja taky nespim v noci a hlavne chodim jak prdla 5 krat na WC......a do toho me boli porad ta hlava,uz fakt nevim co delat....ale prasky brat nechci....... 😒
janysek je asi u krbu a nechce se ji ani psat 😀

marhulinka
autor
3. lis 2009

Nojo ta hlava to je něco...hele jestli někdo říká,že si užívá těhu...tak to já teda do této kategorie moc nepatřím....pět měsíců mě trápila zácpa,měsíc mě bolela ukrutně hlava...když to všechno přešlo,tak se o mě zase pokouší bacily,tak je vyháním...tak prostě už chci alespoň ten únor 😉 😉 😉 😉

coko.joko
3. lis 2009

😀 😀 no marhul ja mam uplne vsechno,ale nemuzu si tady stezovat a ani nechci,ale fakt je to hnus....ja uz bych brala kveten.......kazdy den to rikam V.ze jestli pocita jeste s jednim,tak ne teda semnou 😀 ale musim rict,ze se o me hrozne stara.....meri me tlak,ktery mam hrozne nizky a motanice hlavicky......takze super.... 😀 😀 😀 az se jednou rano probudim a budu uplne v klidu,to bude krasny den

leny2
3. lis 2009

Ahoj holky,
jsem dneska opět dělala taxíka prababičce k doktorovi, u nás je taky hnusně chumelí a funí, ale prý hlásí na druhou půlku listoapadu trochu lépe, kéž by, taky mě to nebaví takový počasí. Kdyby to šlo, tak zalezu do brlohu a vylezu až na konci zimy. 🙂