• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Co me ma platit sept?
4. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako za mě, jestli by to to zaplatila, co mi tam necháš a já až tam pojedu, bych jí to dala.
4. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no,ja nic platit nechci janysku....to mas odeme darek k vanocum a preju ti,at ti to prinese velky stesti...... :wink: a doufam,ze jo.........
4. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jsi zlato, tak to srovnáme potom, až přijedete v únoru, ju? :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne ja nic rovnat nechci to mas darek a darky se neplati :wink: preci..........a na unor se samozdrejme moc tesim,az se sejdem a pujdem nekam na hamku i se septikem :grinning:
4. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To půjdeme určitě :slight_smile: , tak platit nebudu a dostaneš taky dárek :wink:
4. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
janysku jak dlouho se zname nejak od listopadu.....si myslim,ze jsme sem zacli psat :wink:
4. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Me neva,ze je prdolka mensi :slight_smile: ,Misa se narodil s vahou 2.62kg a porod byl rychlej a v pohode bez siti,tak doufam ,ze ten druhy bude podobny.
Janysku mam doma taky 5 platicek utrouse,rada ti je prenecham :wink:
4. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja bych taky brala mensi mimi je to i pak lepsi rodit..... :grinning:
4. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky, vy mi chcete nafetovat :grinning:
Čoko, 19.11. jsem se registrovala na MK a byla jsem po KET a chodila do Sanusu a na začátek prosince jsem se už objednala do Arlety, tak to bude teď koncem listopadu rok. Už se mi blíží magický příspěvek 11111 a to jsem chtěla být těhotná, tak honem na to :grinning:
4. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda janysku ted na to koukam jak kecas :grinning: to je magicky cislo,kam se na tebe hrabou ty druhy :grinning: tak jsem se trefila,ze rok....jak to utika....a v unoru jsme se potkaly vsichny v pizzosce :grinning:
4. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Holky,tady jsou v šechny ty které jezdí do Arlety do Kostelce? :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky jezdím do arlety,a jsem po ketu 6den.....na první ivf se to nepovedlo a ted mi tam daly 3 sněhuláčky.....tak musím doufat že tam aspon jeden zůstane.... :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda flagicka,vitame te tady mezi nama :wink: zase o jednu vic to je dobre.....
6 den po KET.....tak pekne drz plod at se tam chyti vsichni tri snehulacci :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
coko.joko-mě bude stačit aspon jeden sněhuláček :slight_smile: děkuji....13 jedu do arlety!
4. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja jsem po 3 IVF a ted se to povedlo v srpnu....chodila jsem jinam a pak jsem prestopila do Arlety a uvidis povede se to....kde bydlis v HK???jestli to neni tajny :wink:
4. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
coko.joko-jo kousek od hk na vesnici a ty?
4. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja bydlim pres leto v HK-Slezsky Predmesti a v zime jsem v Nemecku :grinning: manzel tu pracuje u hokeje...takze porad cestujem....
4. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jdu juknout...já spinkala :grinning:
4. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
SEPT-kde te mam,ted kdyz te tu tak moc potrebuji..................... :frowning2: :frowning2: az se napojis tak se me ozvi na nasi linku :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Sep je buď v pelíšku nebo na stanici WC :grinning:
4. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhul ty porad spis jsi jak sipkova Ruzenka :grinning: a pak nemuzes spat v noci vid
4. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Flagi ahojky :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tady se rozdávají dárky a já zase chybím :frowning2:
autor
Janysku já bych ti ráda taky dala nějaký dáreček!!!
autor
Coko já vždy usnu jen na chvilenku...no v noci nespím,prcek řádí teď pro změnu v noci...takže to bude asi sovička :sweat_smile:
4. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a ja ji tak potrebuju neco rict holce moji :grinning:
marhul muzu ti dat taky jeden Utros :grinning: ale tobe je uz k nicemu...a janyskovi pomuze :wink:
4. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to řekni nám :sweat_smile:
Néé já nechci utroš ale dárek :grinning:
4. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to nejde je to jen pro septika moji holku :grinning: ta budeme mit nejvetsi radost :grinning:
4. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A já jako nejsem tvoje holka, jo? Tak končím.....
4. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek