• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Tak to přeji předem hodně zdravíčka, štěstíčka a splnění všech přání. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Hezky si to tam užijte a oslavte. :slight_smile:

Septim psala, že bude v pátek taky slavit narozky, jestli se mi to neplete.

Tak Septim,
tobě taky hodně zdravíčka, štěstíčka, děti a manžel ať tě nezlobí. :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Merional, to je jako Fostimon a pak Pregnyl a Crinone gel na zavádění po transferu.
1. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ty dávky hrazené pojišťovnou mi nestačily, tak jsem si musela dokoupit. Jinak bych moc nedoplácela.
1. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo ještě čekám na Janyska ta myslím stimulovala tím,čím budu já....

Jojo SEPTIM slaví v pátek 28!!!! Tak pak budu taky gratulovat:o)))

Tobě díky....ale ještě mám čas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu do sprchy a venčit.....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pápá.
1. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, Marhul přirazila jsem až nyní a už jsem ti to napsala do IP, tak zítra čitaj :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mi nikdo do IP nepise. Zdravim zeny mam dobrou naladu neb mam konecne ty hodinky. :grinning: Tobe marhulinko taky vse nej a kolitaho mas narozky, to jsi asi taky beranek :grinning:
2. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec Septim, jsem v práci :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem doma nerikej ze pracujes :grinning:
2. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj pracuji až se ze mě kouří, abych mohla brzy vypadnout směr k domovu a ještě se musím stavit nechat si přezout gumy a nakoupit :wink:
2. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
sept a jaky mas hodinky povidej a prehanej.....ja jsem taky dostala k narozkam hodinky od V.a jsem snima moc spokojena :wink:
janysku ty pracujes???????taky bych mela jit nekam makat,abych nemela tolik energie... :wink:
vcera odpolko jsem sedela s V.u Ryna a jak tam jezdili lode a nejaky kluci na skutru,tak jsem si pripadala jak u more :wink: :wink:
2. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zdravím....je nádherně tak hnedka je lepší náladička,ikdyž ráno bylo kruté...dneska jsem už lezla po zdi....ale pak to vždy přejde.... :frowning2: Dneska mám termínek mršky....prsa bolí od včera....ale jinak asi dneska ještě nedorazí....tak asi zítra a budu hnedle volat do CARu :grinning:

SEPTIM-já nejsem beránek-já jsem ovečka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tobě přeji jen to nej nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hlavně štěstíčko-pak už je všechno!!!!

Jina :grinning: k narozky mám 16tého :wink:

JANYSKU-díky za IP.....tak jsem si to spletla.....bleeee já myslela,že jsi tím stimulovala....to neva....už jsem to sondovala.....ale díky

Já chci taky hodinky!!!!!!!!!!!!!!!!
2. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul...tak ty uz budes stimulovat to je super....ja uz se taky tesim at uz je kveten a ja muzu jit na to.. :sunglasses:

tady mame taky krasne a zitra hlasi 25 stupnu to je uz leto a ne jaro :grinning: se tesim az sebou flaknu na deku a trochu nachytam to slunko.....i kdyz nevim jestli se to chyti na me :grinning:
2. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko koupila jsem si hodinky STORM takove na veeelikem kovovem naramku mam rada vse co je velke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem je do alba ale tam moc nevyniknou :frowning2:
2. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sept jsem to okoukla a jsou krasny moc krasny.... :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus :slight_smile:

Sepťouši :slight_smile: , krásné narozeniny, hodně štěstíčka a zdravíčka a hodné dětičky a drahouška :slight_smile: a zbytek si kup :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooc dekuji :grinning: a tu zas nikdo :grinning:
3. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čágo Sep, já ještě sedím za compem a ne se pustit do toho gruntování, ale prádla se už jedna várka mlátí na sušáku.
3. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda tady to opravdu vazne nikdo nikde :wink: ze by to bylo tim sluncem :grinning:
sept..nevim kdy mas presne narozky,ale vse nej a at se ti splni vse co chces :dizzy_face: a az budu v HK,tak dame nekde panacka :wink:
janysku ty porad gruntujes,uz jsi jak ja ja porad uklizim a porad to neni nikde videt a nejhorsi je to,ze ja jsem vcera opet prerovnala skrin a nasla jsem 3 boty,ktery jsem si koupila pred rokem a jsou jeste v krabici a V.je hotovej...ze porad nemam boty a pak najdu ve skrini a to je se vsim tady u me....ani nechci pomyslet co je vse v HK a ja o tom ani nevim :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam je dnes. :grinning: :grinning: :grinning: ja uz byla v posilovne na solarku. Nakrmila a dal spat deti a ted jsem uplne hotova. :grinning:
3. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ty jedna hlavo derava :grinning:
3. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dneska :dizzy_face: tak je poradne oslav a at se o tebe dnes stara manzel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo hlavu mam deravou to uz dlouho...
no ja jsem teda jeste na solarku nebyla,ale chtela bych taky zajit jsem jak vapenka :grinning: :grinning: a treba by me to pomohlo :confused:
3. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jak vapenka jsem zvedava kdy budu hneda :grinning:
3. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to musis asi chodit casteji na to solarko.... :grinning: a pak budes jak cernoch
3. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky :grinning:
taky jsem jak ředitelka vápenky :confused: ale ted na sol. nemůžu :confounded:
septim- vše nej, nej k narozkám a hlavně hodně sssssssseeeeee.........uuuuu :grinning: :grinning:
coko- taky se mi stávalo, že jsem si koupila boty a v životě je neměla na sobě, ostudy jsme :rolling_eyes:
jany- ty furt gruntuješ, můžeš přijet i ke mně :sweat_smile:
marhul-hodně štěstí na stimulku, budu držet palečky :wink:
3. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam nejedu, mám od včera nové gumy a to bych si je umazala a ošoupala :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda leny16....... :grinning: :grinning: :grinning:
holky,tak jsem si pustila radio a hrajou tam tak krasne,ze sedim a popijim kavicku a posloucham :wink: Jandu,Nagy atd no krasa :wink:
jo leny to ja bezne a s vecma to delam taky a porad hucim,ze nic nemam a pak to nemam kam davat,tak delam hodnou tetu a davam v HK neterim a nebo sousedce pro holku :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čok, mně můžeš taky dělat hodnou tetu, já jsem taková socka, já po švagrové klasicky dědím botasky, škoda nic jiného nemůžu, je jako lunt
3. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek