• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
leny2-tak atte blejskne a posli.......
marhul-koukala jsem jaky mas fotecky zase :wink: krasny pupicek....... :grinning:
9. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zrovna koukala na tvůj pupíček, musím taky blejsknout. Taky se půjdem s pejsanem projít pro malýho do školy, je tam docela hezky dneska.
9. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak taky koukejte hodit pupíčky :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je krasne........tady ne a ne......prsi a je tam hrozne smutno.........
9. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je dneska taky fajnově...není sice slunko,ale je příjemně :grinning:
9. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky nesvítí sluníčko, ale nefouká a není ani moc zima.
9. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teď dojídám obídek,dorazí manža a půjdeme na prochajdu...tak se opatrujte :slight_smile: :wink: A večer juknu na fotečky :confused:
9. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pádím, mějte se. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leny :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - coko - jasně černovlasá, krátké vlasy, ležela jsem po levé straně od tebe - to u mě se dr. málem ztratili bobíšci z katetru - pamatuješ? - pro ostatní - při transferu se dr. uvolnil nějak katetr a všichni jsme trnuli, zda se embrijka nevylila kamsi do pochvy - grrr - naštěstí v embr. laboratoři to zkontrolovali a přendali do nového tentokrát už neporušeného katetru. Prý se to dr. ještě nikdy nestalo - no a já musím být první že???

Nevíš, zda někdo z ostatních na pokoji je ještě těhu? Já zprávičky nemám, protože od transferu jsem u Dol. nebyla, test jsem si dělala doma a pak jsem jen výsledek volala sestře. Ta jestli chci objednat - ale proč, když vůbec netuším, zda nějaké "příště" bude, zbytečně se v tom rýpat s mi nechtělo.

U nás je teplo, ale zataženo, takže bude určo pršet. Tak sedíme s Tes doma a ona mě ukecala :frowning2: a čumákuje na jim jam na tv. To je výchova - chjo. :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se vydadala a je me docela dobre :wink:
kde mame janyska :frowning2:
krtek-tak mam dobreho pamatovaka :grinning: jsem hrozne rada,ze ses ozvala :wink: a budes s nama na MK.no myslim,ze to dopadlo ty pani jak lezela u dveri,blondynka sla prvni na KET,protoze jsem ji videla kdyz jsem tam byla ja na testu,tak ona tam byla taky a setra ji rikala,ze je dobre,ze ji to dopadlo,ale ona si nepamatovala me,tak jsem se nechtela hlasit.....coz se divim,protoze ja mam ksichtik docela na pamatovaka dobrej :grinning: :grinning:
marhul na postu,to si zase utracela vid............... :grinning:
9. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, lásko moje, už jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Háááá, tak mi čokoušek usnul :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda janysku jsem tu :grinning: mluvila jsem s mamkou musela me zkontrolovat :grinning:
9. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já už jsem na příjmu, Michal mi tu tluče do hlavy nějaké klíny, něco mi tu předčítá.
Tak vítej cestovatelko :slight_smile: . Tak jsem četla, že se nebudu mít čím umýt, tak asi vezmu mýdlo z Jelena, když jsi na mě zapomněla :grinning:
9. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ja ti to dam v unoru az se sejdem,jestli to teda dopadne......jsem porad rikala janysek utros...a sept cokolady a holkam kacenku do vody a uplne me to vypadlo.....do toho V.porad neco meldoval co jeste vzit a ja ho nechala v byte lezet....... :grinning: jo to znam V.me taky porad neco predcita a ja vzdy delam,ze ho posloucham :grinning:
9. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep pekla, ju? To se příště musím taky včas nahlásit :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi dorazil Colonix, tak jsem študovala návod a dělala si rozpis dávek na celý měsíc a zítra jdu do toho...., pak pojedu do práce, tak doufám, že se nepo**** cestou :grinning:
9. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sept pekla a mela to moc dobry...rolady jedna cokoladova,druha svetla a myslim,ze je prodavaji v Tescu :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi od ní teskáči okoukali recepisióne :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo :grinning: ta me zase da,az to bude cist,ale bylo tam krasne a fakt holky jsou tak hrozne velky,jsem je ani nepoznala :wink: ale ta cesta stala za prd...... :wink:
9. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
V sobotu mám jet na sraz od základky do Trauče, ale vůbec se mi nechce a taky to stojí vždy docela na prd, od střední je 1000x lepší
9. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda do Trauce,tam jsem taky stravila 3 roky na nadrazi,kdyz jsem jezdila na ucnak.......maji tam docela dobre hospody...... :grinning: :grinning: koukam,ze ty mas ted porad sraziky...s holkama z MK,ted od skoly....... :wink: ale jet se tam podivam..aspon uvidis spoluzaci.....a pokecas si s nima :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem odepsala omluvu, že nepřijedu, ale kdyby mi chytl rapl, skočím do auta a nebyl by to problém, ale po zkušenostech..., jsem říkala, že už od ZŠ jezdit nebudu, byli jsme takoví malí parchanti a docela si nemáme co říci
9. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku a jaky mas auticko,myslim,ze M.kupoval nove jestli se nepletu :wink: to tvoje se nejak pos......!
tak kdyz se necitis mezi nima,tak tam nejezdi...... :grinning:
jsem si koupila v Cr noviny Instinkt a pisou tam o kseftech s neplodnosti....tak to musim precist...
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, já mám stále svoji červenou Filcku, to jeli kupovat Lukášovi nějakého malého Peugeota.

O kšeftování raději nechci slyšet, to už jsem slyšela hodněkrát a bych se z toho poto i bez Colonyxu a už bych se bála jít...
9. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pro Lukase......no jsou to svine :frowning2: a vic uz nereknu.....za chvilku mam doma V.a pujdem do auta a musime vynosit veci z auta......a me se dnes tak nic nechce delat........ :grinning:
9. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, mi dalo zabrat to s těma sviněma, o kom je řeč
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prisla jsi na to ne??jsem to asi blbe pisla :grinning:
9. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že jo, zapla jsem énteligentní buňku na 2. stupeň a cvaklo.
Co jsi si přivezla do říše pěkného? Jsi zase rabovala v Čechách za měkou korunu, aby jsi ušetřila tvrdou eurošišku :grinning:
9. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek