• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
janysku to zvladnes vzdyt to bude takovy malicky prdik :wink: a ty jmena to je tezky....ale co treba "Arny" je taky pekny jmeno....
nasi si poridli fenku cernou vlcaka a kdyz mela stenatka,teda jen jedno,tak si ho taky nechali a mas videt jak to ma nas tata jako mimi....obe dve...porad je rozmazluje a je rad,ze je ma a porad remcal,ze je nechteji.....
16. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arny, to je jako Arnold. Jsem to zase prošla a teda ten Beník se mi moc líbí a má hodně obměn a zdrobnělin. Některá jména se mi líbila, ale ta se nehodí na malého pejska. Ještě se mi líbí Filip, ale to jsme měli anduláka :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dej Benika :wink: kdyz se ti libi...filip ne to je spis jmeno pro miminko :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem volala už na dva inzeráty a už jsou oba pasé :unamused:
16. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda,ale urco se nejaky najde
16. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tak koukám,že vybíráš :grinning: Beník je nejhezčí jméno :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: protože ho máme,samozřejmě ostatní jsou taky krásná :wink:
Ještě třeba Maxík...to mají yorka švagrovci,to se mi taky líbí :wink:
16. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesel me vubec net a tak jsem byla venku a taky jsem mela trosku tvorivou :grinning:
16. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko copak máš?? Narvali jsi někde klacky?
16. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti dam do albumu na chvilku pockej :grinning:
16. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaký hahaha?? No a Vánoce můžou vypuknout :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to muzou uz jsem plne vybavena :grinning: a jeste delam jeden ale ne do vence ti pak ukazu casem az ho udelam :sunglasses: a koukam,ze mas nove fotecky.......moc krasne...jdu delat vecu pak mrknu.......
16. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se taky těším na vánoční výzdobičku až budu dělat...no možná už příští týden taky začnu :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ja se nudim,tak vymyslim kravinky a to treba jeste predelam :grinning: tak ja letim zatim pa
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek urcite uz jel pro psika :grinning: :grinning: :grinning: a nebo premlouva Michala,at tam zitra jedou :grinning:
16. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, jednoho mám rozjednaného, rodiče malého vzrůstu, měl by mít do 2kg, ale je to až u Svitav, tudíž cca 150 km :confused:
16. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku a jak vypadá štěndo? A rodiče jsi viděla na fotce?
16. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na inzerátu je jen štěňátko, ale paní slíbila poslat i foto rodičů a ty bychom tam viděli taky naživo. Má dvě fenečky a této je to 1. vrh a prý jediný, nemá je na kšeft.
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůůůůů miláááááček....já nesmím na ně koukat,nebo si pořídím ještě jednoho :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukam,ze janysek jde do toho opravdu se vsim vsudy....moc krasny pejsan,takovy gaucatko :grinning: :grinning: a co udelate si aspon vylet do Svitav :wink:
16. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysu,ale to te pak tady uz neuvidime na MK,kdyz budes mit doma psika :grinning: budes porad muchlovat a nas nebudes mit cas
marhul jak dalsiho ti nestaci jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul a Čoko, poslala jsem vám mailem fotečky mamky a taťky, jsou nádherní :dizzy_face: a taky štěňátek a zítra po obědě pro jednoho broučka jedeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Paní má salon na stříhání pejsků a psala, že jí zákaznice závidí, jaké má malé pejsky, že jejich jsou někdy i dost velcí.
16. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko zrovna nedávno jsem říkala manžov,že bych si pořídila ještě jednoho a on o tom teď pořád mluví :grinning: Néééé stačí jeden pejsan :wink:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wau to je super janysku vidis s tim jsi urco nepocitala vid,ze to bude tak rychle :wink: a jak je ten tvuj Michal hodny....by neco zaslouzil od janyska :wink:
16. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ty jsou uzasny..........a uplne se k tobe hodi,uz to uplne vidim jak snim budes chodit po venci :wink: no proste super......mam radost....
16. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Štěňátka jsou nádherná...no a koukám,že taťka je tmavý...tak by to pejsan taky mohl zdědit :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že bude víc poprděný než já :dizzy_face: , co přijel z práce, tak hned, že budeme hledat na netu a celou dobu seděl u PC a hledal
16. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to je krasny,ze ti pomohl....tak to ted teda od zitra bude u vas veselo :wink: tak ho koukej hned nafotit a poslat fotecky
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša už hledá na mapě, kde to přesně je. Jé já nemám jméno, nemám pelíšek, nic :wink:
16. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku neboj...jmeno na to prijdete cestou do Svitav a pelisek bude mit u tebe v postylce :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek