Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
18. lis 2009

Pak ještě mrknu, teď musím uhánět.

marhulinka
autor
18. lis 2009

Takže tipovačka na Leny miminko v bříšku:
Marhu-holčička 😉

marhulinka
autor
18. lis 2009

Coko tak dělej,nebo se naštveme!!

janysek70
18. lis 2009

Já holčička

marhulinka
autor
18. lis 2009

No tak já jdu připravit sebe a pejsana a půjdeme naproti živiteli...pa pa pa

coko.joko
18. lis 2009

vas tady sleduji po ocku,ale musite uznat,ze my co nemame psiky,tak tomu vubec nerozumime a tak se nemuzu v nucovat do vasi konverzace 😀
jinak ja rikam.........LENY2 -bude mit opet KLUKA........ 😵 a co dostanu,kdyz vyhraju 😀

janysek70
18. lis 2009

Bombón od tety Janýska 😀

janysek70
18. lis 2009

Hele vo*e, já taky jako ty netěhulím a přitom debatím 😀

coko.joko
18. lis 2009

je bombon od tety janyska,ale doufam,ze nebude proslej 😀 jako u sept..........
HELE vo*e,ale ja tomu opravdu nerozumim......tak se nemuzes na me zlobit,ze vas jen ctu.. 😀 a mlcim....ale jsem tu porad..........

janysek70
18. lis 2009

Nezapomeň si vzít rohlík pro kačeny, brepto 😉 😉 😀

coko.joko
18. lis 2009

kacenky nedostanou nic-protoze ja mam porad hlad a vzdycky je snim nez tam dojdu........a v sobotu...me stipali do prdelky svine jedny.....velky tak jsem rekla,ze uz je krmit nebudu,kdyz po me tak jdou 😀 pujdeme do mesta treba tam neco bude cekat na Pavlinku 😉 😉 nejak mnamka.......ne vazne musime jit koupit dar nedar sousedce a vubec nevim co,takze budu smajdat a snad me neco trkne 😎

janysek70
18. lis 2009

To vyberte Turkyni něco pěkného a na Pavlínku třeba taky dojde 🙂

coko.joko
18. lis 2009

to neni Turkyne,ale cisto krevna nemka 😀 ktera mele,kdyz mluvi a ja ji porad rikam..........mluv pomalu,ale ona ne jak mlynek......a uz mam jasno co asi.......a na Pavlinku dojde urco.....vcera to byli dziny laclove a dnes to bude nejaky svetrik nebo tricko......a nebo taky ho*no........... 😀 😀

janysek70
18. lis 2009

To si ulov u kačen 😀

coko.joko
18. lis 2009

janysku to preci nebudu lovit nekde ve vode.... 😀 😀 by me zmrzla ruka 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

Coko kachny seránkují vždy mimo vodu...to něco ulovíš 😀

Venku je dneska kráááááááásně....

Janysku copak dělá Benísek?

Já se jdu věnovat rodince a pak k večeru kdyžtak juknu...jestli zase nepůjdeme dráždit k rodičům Dastíčka 😀 😀 My ho rozdráždíme a utečeme 😀

janysek70
18. lis 2009

Tady je taky nádherně 😵
Benďa mi tu hlídá a nehne se ode mě. Ještě mi pak poraďte jak s čůráním, pořád ho honím na tu přebalovací podložku a tam to neudělá, venku se taky nevyčůral. Doma uteče z koberce a vypustí to na plovoučku, už se mu to dnes jednou povedlo a včera 2x.

leny2
18. lis 2009

Už jsem zpět, ale za chvíli mi přijede manžílek z roboty a musíme jít psát úkoly.

Janýsku, s čůráním jsme docela dlouho bojovali, nejlepší s ním chodit často ven a když se vyčůrá tak chválit a dávat pamlsky, aby pochopil, že je to správně. Doma když udělá loužičku tak ho vytahat za kožíšek a "nesmíš" a jít s ním ven.

leny2
18. lis 2009

Pak ještě furt dávat pozor, abyste ho nezašlápli, hodně se motá kolem nohou, chodili jsme doma a šourali nohama.

leny2
18. lis 2009

Coko, co blbneš? To nevadí že nemáš pejska, můžem s tebou kecat o něčem jiném.

janysek70
18. lis 2009

Jo, nohama šouráme 🙂 . Dneska je jako čertík, já si lehla na zem a on na mě naskakoval, jsme se zase vyřádili 😅 . Jak se vyčůral, tak jsem mu to nasákla do té podložky, aby to z ní cítil, tak uvidíme, pořád kolem ní chodí a očuchává. Venku jsme to dnes zkusili několikrát a prdeček, jen jsme běhali po trávníku.

Čoko asi oklovala kachna 🙂

marhulinka
autor
18. lis 2009

Coko určitě uklovaly....za to,že jim sní všechny rohlíky 😀

marhulinka
autor
18. lis 2009

My se byli podívat zase na pejsana...jen na chvilenku...a ten náš se ho bojí 😀

leny2
18. lis 2009

Janýsku, hezky si ho užívejte a foťte, škoda že tak rychle roste, že není malinkatý dýl. 🙂

leny2
18. lis 2009

A kdy půjdete k veterináři se ukázat?

leny2
18. lis 2009

Marhulinko, co jsi měla k obědu? Nevím co si zítra mám uvařit.

janysek70
18. lis 2009

Čučím na Ulici....
K veterináři půjdeme na 3. očkování v prosinci

marhulinka
autor
18. lis 2009

Leny ze mě si příklad neber...já dneska měla jen odpoledne pomáslovaný těstoviny...jinak jsem nejedla..už dva dny mi nějako jídlo vůbec nešmakuje.

marhulinka
autor
18. lis 2009

To ta Ulice ještě nezkončila 😅

leny2
18. lis 2009

Já měla od mamky plněnou papriku s kolínkama, na zítra musím něco vymyslet.