• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Tak v telce nic není,tak si něco pustíme...
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to nechavam vzdy az na posledni chvilku a pak jdu rovnou do perin k telce :grinning:
zitra musim jit do lekarny uz me dosel Femibion 400,tak snad ho budou mit..... :grinning:
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady u nas v telce je toho tolik,ze nevim na co driv koukat...a to chce Vrata jeste objednat cesky programky :grinning: ale ja nechci
22. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se vždy taky koupala těsně než jsem šla do peřin a teď chodím nějako brzo.... :grinning: klidně už v šest a někdy dokonce v pět :grinning: :grinning:
autor
A na co dnes budeš koukat?? My si musíme něco pustit...
marhul moje hodina je okolo pul devaty vecer....to usnu a ve dvanact se vzbudim a cumim do stropu :grinning: a usinam kolem treti rano....mazec co,ale to ted posledni dobou.......
jaaaa davaji me nemecky romanticky film,uz jsem ho videla,ale takkkk krasny,ze ho muzu videt znova :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cesky DVD si setrim na vanoce.......to budu pak koukat.......
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se to teď protáhlo a chodím spát dlouho....tak v jedenáct dvanáct....
22. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon pak spis do rana a nekoukas jako ja...... :grinning: uz me zmaha lezeni na zadech a nejvic me stve,ze nemuzu na brisko si lehnout :grinning: sice nemam bruch,ale bojim se uz ted
22. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My se koukneme na netu na včerejší díl "Polepšovny mazlíčků"....pak ještě něco pustíme a pak zalezeme do peřin :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na to taky koukam a vubec ja zkouknu vse vcetne televiznich novin :grinning: a pak vim co je u nas noveho
22. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já na břiše nikdy nespala....já vždy na zádech...teď už to taky není ono...takže střídám boky,ale v noci se celá překulit-to je chuťovčička :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď se v noci taky tak nebudím...někdy jo...to třeba i posledně jsem o půl druhé ráno šla s pejsanem kolem baráku :grinning:
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to verim....si budu muset fakt koupit ten tehu polstar,nebo nevim :grinning: ja si neumim najit totis zadnou dobrou polohu a proto se porad prevaluji :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze?to ja bych teda nesla bych se bala :grinning:
22. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tojo já někdy mám noc,že to taky jen proválím....a to je děs...
Ježiši zase mě začala pálit žáha :angry: to tu dlouho nebylo :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ne,mám s sebou přece trhače :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zaha to ja zatim neeee :grinning: ale vubec bych se nedivila,ze to zacnu mit za chvilku i ja :grinning: :grinning: :grinning:
dneska prisel manzel domu na obed a prinesl me tri krasny cerveny ruze....a ja mu rikam,jestli neco provedl,ze kyticky dostavam jen kdyz mam narozky a svatek,vyroci atd.....a on ze si me ted musi rozmazlovat a je pry nedele,tak proto......jsem uplne koukala :wink:
22. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě žáha pálí od samého začátku...vrrrr vždy mám chvíli klid a pak to zase začne....

Tak krásný večer...jdeme si něco pustit a uvařím si ještě jeden čajíček :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no trhace :grinning: :grinning:
bych sla mozna s nejakym bojovakem a jeste nejaky sprej do ksichtiku :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mej se ja jdu taky uz me zacina.........pa
22. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chodím jen pod okny,tak bych řvala a snad by to manža slyšel :grinning: :grinning: Pa
22. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak nas taham z treti strany :grinning:
23. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul dneska nejak brzo :sunglasses:
23. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem od šesti už na nožkách....byla jsem s pejsanem,na poště a na nákupku a pěšky,abych se hezky prošla :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEda ty jsi,ale sikovna holka........ja jsem vstavala v 8hod.a ted jsem vyprovodila manzela na zimak a mam volny PC :sunglasses: tak neco zkusim jeste udelat a pak musim varit........
23. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme na dnešek uvařeno...vařili jsme večer :wink: Já teď upravuji nějaké fotečky,u toho popíjím Caro s mlíčkem,posnídala jsem a pak taky půjdu něco dělat...pokračovat ve výzdobičce :grinning:
23. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caro s mlickem :wink: to me vubec nechutna nevom proc,ale nama to proste chut....presso je presso :grinning: ale to bohuzel nemuzu :frowning2:
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to piju už dlouho,takže jsem si zvykla a považuju to za své kafíčko :grinning: Mňam
23. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek