• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Janysku co dneska Beníček?? Jakpak to doma sám zvládl??
25. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zvládl, jsem mu nechala puštěné rádio :grinning: . Po návratu jsem našla 2 loužičky a poněkud pomordovanou stojící dekoraci mezi okny, páč je lehounká a tak si ji povalil a a okousal mi větvičky. Jsem s ním šla hned ven a šmajdali jsme pěkně dlouho i se honili a neviděla jsem ho ciknout a jen jsme vlezli do baráku do vinárny, tak se tam vychcal, holomek :wink:
25. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Jojo a vykárali jsi ho?? Neboj naučí se to...oni jsou šikovný...zkus venku pak jakmile cvrkne mu dát nějakou mlsku,uvidíš jak rychle se to naučí :wink: :slight_smile: a doma vykárat :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kárám, kárám a odměňuji :grinning: , Michal vyčetl pokyny na netu...
25. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je fajn...to on to zvládne a vy taky :grinning:
25. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen mi připadá, že málo jí, nevím, kolik takový prďola má sníst, občas zobne granulky a co mu dám jiného, tak mu okorá, nesní to hned, ale jak sedneme ke stolu, tak loudí. A takový salámek, sýr,.....podaný z ruky, to se může servat
25. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku a kolikrát denně mu dáváš baštit? Pokud pes nechává v misce zbytky,tak je třeba dávaného jídla moc...
A nejlepší je,když to pes nesní...nechat mu to tak 20minut a pak sebrat :wink: Oni jakmile si zvyknou,že tam stále jídlo mají...tak to takhle flákají...
25. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, že mu dávám na talířek, tak dvě lžičky ráno, on k tomu dojde, očuchá, napije se a nejí, pak si třeba zobne granulku. A pořád loudí
25. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když loudí tak ať mu nedávejte ani ťuk,nemá snědené své...tak ať zapomene!!! A tak mu dáváš kolikrát denně??
Měl by dostávat tak 3x denně
25. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno a čekám dokud to má na misce, teď jsem mu dala a zase nic a pak dostane večer. Já mu pak dám něco z ruky, páč si říkám, že musí mít hlad. Mám tu malou kuřecí konzervu a nějak mu nejede a když vytáhnu kolečko šunkovýho salámu, tak dělá jak když neměl týden v hubě, tak nevím, jak s ním, aby se nadlábl
25. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku kdyby měl hlad tak to sní...ale oni jsou strašný mlsouni...víš co udělej? Uvař kuřecí maso-prso třeba....a vždy mu trošku nakrájej do jídla..uvidíš jak bude baštit :wink: Já to našemu dělám pořád :wink: :slight_smile: Salámky mu moc nedávej...jsou slaný...zkus třeba zeleninku...salátek,kukuřičku,mrkvičku :wink: A jednou za čas ten náš dostává kompotovanou broskev...a to nestačíš mrknout a olizuje prázdný talířek :wink: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a granulky mu dáváš tedy suché,nebo namočené?
25. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Granulky jsou takové malinkaté pro štěňata a dávám mu je suché. Ani namočenou piškotu v mlíku nechtěl, jen suchou, bramborovou kaší pohrdl a to domácí kuře, co k tomu bylo, slupl jako malinu a ještě loudil, no fakt vychcoň. Tu zeleninu vyzkouším. Broskvičky já rád, tak se s ním rozdělím :wink: . Paní říkala, že jim dávala smetánek, tak jsem zkusila a dvakrát ho olízl.
25. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo oni jsou to mlsouni...ale nedávat to okolo moc často...teda kromě zeleninky,tu můžou pořád :wink: :slight_smile:
Já teda když byl pejsan malý granulky namáčela,poradil mi to veterinář...no a pak když byl mlsný,tak to kuř.maso a to zabírá pořád...to doporučuju... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, musím vyzkoušet a trochu ho naučit na režim, by s námi jinak pěkně cvičil!
25. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo vy jste přeci páníčkové ne on :grinning: Ten můj drak se právě probudil,přiběhl se svým kostičkovým zubním kartáčkem a teď se tu na letišti šmoulí...za chvíli vyrazíme ven,půjdeme naproti pak manžílkovi a pak tu divou zvěř nakrmím :grinning:
25. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám, až se probudí, zase si mi tu zalehl nohy a tak jsem se musela vysoukat z bačkor, abych vstala. A pak se půjdeme zase proběhnout.
25. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukam,ze tu zase jsou psiky.... :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si piš, konzultace s přítelem na telefonu muší být :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano to schvaluji..... :wink: dneska me kamoska poslala psika co si koupila,aby ji nebylo smutno....a hadej jaky to je......york....ale uzasnej....... :grinning:
25. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou nějak v kurzu :wink: . Ten můj si mě už nějak moc omotal kolem prstu :grinning:

Hledám tu na netu dárečky na vánoce a nějakou inspiraci. Kámoška má ten digitální fotorámeček a hrozně se mi to líbí. Když jsme u nich byli, tak to měla stát na baru a stále se tam měnily fotečky a dá se to i zastavit. Přidělává se na zeď nebo jako stojánek. To je dobrý tip pro budoucí rodiče, na foto dětí, pokoukejte maminy
25. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, nemyslela jsem čumět hned, to mě vyháníš, abych už šla ven.... :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku jo v kurzu.......no to ho asi moc rozmazlujes :grinning: ale to je dobre... :grinning:
jo na to jsem koukala tady v obchode a hrozne se me to libilo,ale ja chci ted novou kameru,protoze ta nase je trochu zastarala jeste na tu kazetku...tak chci nejakou malickou...... :grinning: tak to uz by u nas neproslo......dneska jsem s mamkou resila po skypu co vanoce atd.....a tata me rekl,ze nam koupi kocarek at si vybereme a tak jsem rekla,ze mam jasno a stoji 500euro a tak koukal,ale rekl,z nam v unoru da korunky.......jupiiiiiiii tak jsem rada.......tatinek je nejaky moc hodny na me..... :sunglasses:
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jen tu bud.....pekne s nama.......me za chvilku prijde V.a obsadi net.......tak se potom pujdu ustrojit a pujdem radsi na prochazku i kdyz tu porad nejak prsi......a taky me dnes musi uz vyfotit v tech katkach tehu........at me vidite jak v tom komicky vypadam......... :grinning: :grinning: zadny bruch,ale mam katky
25. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jsem se tě chtěla zeptat, jak on reagoval a jak se těší. Říkala jsi, že mamka o IVF věděla, ale táta ne. Už ví nebo jste mu podrobnosti neříkali?
25. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fotoplaneta.cz/d/fun-beat-fb08-digitalni-fotoramecek/

Ten už je dost velký na zeď i vymakaný a má i zvuk a dají se na něm i přehrávat filmy, ale jsou i menší za třeba 1500,-
25. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je presne on jak jsem na nej koukala.....krasny darecek by to byl.......ale........
Tata to je borec.....hned jak jsem dostala UTZ od Dolezala,tak jsem se jela rozloucit k nasim na vikend a domluvit se s brachou co a jak....a prijedu k nim a tata hned Ahoj ..mas hlad a ja neeeee a musim na WC a sla jsem blindit....a kdyz jsem vylezla,tak tata co je....a ja.. jsem tehotna a je me zle...a on tak super konecne budu dedek i od tebe a od te doby je uzasny.....porad se me pta jak me je a co potrebujem a je uplne moc hodnej....ja nasim porad posilam fotecky atd.a tata uz planuje jak udela ohradku na zahradu a jak bude vozit kocarek a je proste uplne jinej..... :grinning:
25. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi jsem se zase rozepsala no kdyz ja neumim psat ve zkratkach :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, můj táta je taky takový a vždy když mi něco je nebo jsem byla po transferu, tak mi nevolá máma, ale táta a od malička cítím, že k sobě máme blíž.
25. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to u nas tak nebylo....ja spis vse s mamkou resila,ale ted je proste jiny a ja jsem hrozne rada,ze jsme k sobe nasli cesticku a snad to uz tak zustane :wink:
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek