• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Nojo koukám...já toho měla hodně...a teď necítím nohy...už se ani nehnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasnou adventni nedeli :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam jak to tu zije :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že mají všichni dovolenou :grinning:
29. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak koukam,ze tu asi budu jen ja a budu si povidat sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné pondělní ránko všem :slight_smile: :wink:
30. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsem taky na příjmu. :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda leny :grinning: si tady hraju na netu s fotkama......manzel me spinka,tak musim bejt ticho :grinning:
30. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jsem vcera davala fotky na konika a admin me je vymazala ,tak me pekne nasr*la :angry: takovou praci me to dalo......odpolko musim do mesta na nakup..se me nechce,ale musim....jsem vcera zjistila,ze uz me je jen jedna podprda....bricho zadny,ale prsa me rostou :grinning: a na vecer jdem k sousedum slavit narozky..... :sunglasses:
30. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš Čoko dneska nabytý. Co jsi dávala za fotečky?
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu něco pojíst, mám nějaký hlad.
30. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se tady cpu mrkvickou.....jsemdnes brzo vstala a tak uz mam davno po snidani a ted mam svacu.....jo nabyty to mam se zase seknu nekde ve meste jak se znam.....chodim po kramech a rikam je to bych si koupila a pak hm....tak si musim pockat..... :grinning: :grinning: davala jsem moji vyrobu na vanoce :wink: :wink: jsem se tady s tim pekne sr*la a je to fuc...... :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem vcera resila s nasima kocarek :wink: je to vsechno hrozne slozity........tak jsem zvedava jak to vymyslime :grinning:
30. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim tak jsem v sobotu nakoupila darky tak mam radost vcera jsem byla na advetnich trhach tak jsen nakoupila vyzdobu, tak muzou vanoce pomalu zacit. Dnes jedu do Kostelce tak jsem zvedava :wink: cokousku ty jsi kralik ze se cpec mrkvickou, ja bych porad jedla anglickou slaninu hermelin smazaka tatarku a same takove prasecinky :wink: neboj kocarek urco vyberes :slight_smile:
30. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Septim, tak dobře pořiď.
30. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde? Já mám dneska domácí pohodu, jen ráno jsem byla navštívit kamarádku s tříměsíční holčinkou, tak jsem si ji pomuchlila.
30. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska mě čeká zubařka dopoledne, pak už bych měla být doma. Včera jsem doklidila konečně pokojíček, ale s mladým dělat úklid, to je hrůza, všechno potřebuje, nemůžu nic vyhodit, ale je to hotový, skříň připravená pro věcičky na mimi.
1. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas zdravim, kontrola dopadla dobre prcek je pry velky :slight_smile: v pondeli jedu na ten geneticky ultrazvuk tak to bude taky snad ok :wink:
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda.....
sept krasny kocarek :wink: to se ti bude drandit.....
leny-ja vzdy uklizim a musim u toho bejt sama,protoze Vratovi se hodi taky kazda vec a nic nevyhodi,takze ja kdyz neni doma,tak uklizim skrine.... :grinning:
1. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem přeji krásný den...
1. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka. Jdu se mrknout než půjdu do práce.
1. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste těhule? Jen sem vlezu, všichni utečou? :unamused:
1. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko ja jsem tady porad,akorad do toho varim a musim se pomalu chystat k dr.takze tady litam po byte a premyslim co na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě vytáhla poslední várku věnečků.
Ať to u dr. dopadne dobře.
1. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty peces?TEda jsi sikula ja jsem ted hrozne lina a vcera jsem dostala od sousedky super recept..neco jako vanilkove rohlicky,ale trochu jine a ja jsem se snima vcera cpala u ni a byli moc dobry,tak je zkusim pristi tyden udelat...... :wink: jinak fakt nic nepecu a jeste udelam ulky a to je vse :wink:
ja myslim,ze u dokyho to bude v poho....dostene darecek od nas k vanocum...malicky uplatek :zipper_mouth: za to,ze se o nas stara a dava nam porad UTZ snimky... :wink:
1. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak napiš recept, rohlíčky miluju.
Včera jsem dostala recept na mrkvové pečivo.
1. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů tady se peče!! Hmmmmm :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to muze bejt taky dobry...mrkvove pecivo :wink:takove zdrave.... :wink:
autor
Coko pořiďte u dokyho :slight_smile:
marhul dikas urco bude vse v poho :grinning: :grinning: se bobavime o hokeji a pujdem......jsem se te chtela zeptat,jestli platis za ty UTZ obrazky
1. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek