Arleťačky

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉
leny2
2. pro 2009
Já jsem viděla takovou panenku, které šustí šatičky, zajímavý. A líbí se mi ta světluška nebo opička.
leny2
2. pro 2009
Coko, krásný fotečky. 🙂
septim
2. pro 2009
cokous fotky krasny a polstar tez 😃 ty hracky jsou pekne mame tygra panenku svetlusku lvicka a ty prvni knizky ale holky to teda vubec nezajimalo, nejvetsi uspech mel kolotoc nad postylku, vzdy ho pozorovaly a poslouchaly melodiii. Ten urco znovu poridim 😉
septim
2. pro 2009
cokous dala jsem jeste do alba dva kocarky ktere se mi libi ta barva pro kluka se mi moc zamlouva
😃
leny2
2. pro 2009
Septim, ta je fakt krásná ta modrá barva. 🙂
coko.joko
2. pro 2009
sept tak mame jasno,ty cerveny a ja modry 😃 😃 a budem v lete hvezdy v HK 😃 😃 😃
sept a leny dekuji a prcek vam posila pusu,ze se vam libi 😉
septim
2. pro 2009
vid leny me se strasne libi ta barva 😉 tak jo cokous ja beru cerveny a ty ten hezci 😃 dekuji za pusu byla sladka 😃
coko.joko
2. pro 2009
prcek ti vzkazuje,ze nemas za co.... 😃 tak to beru v unoru je jdem objednat 😃 😃
jinak nase mimi bude mit dve jmena,takze to bude docela mazec.......
septim
2. pro 2009
nekecej tak to bude nakonec Alois Hubert 😃
coko.joko
2. pro 2009
sept,ted jsi to trefila 😃 😃 😃 presne tak se bude jmenovat nase mimi 😃 😃
coko.joko
2. pro 2009
Sept moc krasna ruzova....... 😉 😉
leny2
2. pro 2009
Coko 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
Coko tyyyyyyyyjo ty máš to druhé jméno podobné jako my 😉 My budeme mít Hugíska 😃 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
Tak já jdu dadat...zase se mi klíží očka...bobísek si to žádá,tak mu to splním a pejsan bude taky šťastný jako blecha...
coko.joko
2. pro 2009
leny cemu se 😃 😃
marhul no vidis Hradecaci musi drzet spolu 😃 tak dobrou.....ja makam jako diva,ale uz na to prdim...zitra je taky den co?
septim
2. pro 2009
Ze je krasne ruzova cokousi 😃
coko.joko
2. pro 2009
sept nadherna ruzova moc se me libi 😃 😃 uz vidim Anicku jak ji to mocinky slusi...... 😉
leny2
2. pro 2009
Coko, se směju tomu jménu Alois Hubert.
coko.joko
2. pro 2009
leny to je super jmeno,to sept dobre vymyslela 😃 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
Nádherný 😃 😃
coko.joko
2. pro 2009
marhul je nejkrasnejsi 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
No počkej a co náš Hugísek?? 😃
coko.joko
2. pro 2009
no vidis vsak rikam,ze to je nej jmeno 😃 tak musime Hradecaci drzet po hromade 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
No jasně 😃 Však Sept si to s tou Aničkou taky ještě rozmyslí 😃 Taková Kunhůta je přeci taky krásný jméno 🙂
coko.joko
2. pro 2009
co marhul Konhuta......ale takova Hildegarda to se bude hodit k Sept 😃 😃 😃 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
Nojo to je fakt...počkej až si to přečte...určitě to hnedka změní 😃 😃
coko.joko
2. pro 2009
stim i pocitam,ze to bude menit hned......tak ja letim na zimak,mej se a pa.....se bude Vrata smat jaky mame jmeno 😃
marhulinkaautor
2. pro 2009
Papa a krásný večer 🙂
septim
2. pro 2009
ja nevim jestli jmeno budu menit ale kocik asi jo Michal je unesen z toho tyrkysoveho tak se jeste uvidi 😉 ja to vidim na Nadezdu to uz mi ze srdicka nikdo nevymaze 😃 😃 ja urco jeste budu menit veci 😉 co vanoce uz jste trochu nachystane ja to mam tak trochu pohromade uz jen upect 😉
septim
2. pro 2009
cokous ja jsi mela vybrany tamten kocarek tak jsem ho nasla celej komplet za 7 900,- 😉 to je v poho cena 😉