• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ne ja jsem mysela,ze vas tam vystavim :grinning: kdyz se me cela rodinka obtisknete :grinning: :grinning: a vas bych ulozila radsi na hotel,protoze to by nemuseli vydrzet sousedi :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle ty jsi myslela obtisky :grinning: :grinning: :grinning: radsi penzion at ho zaberem celej a nemame tam cizi lidi :grinning: Michalovi se moc libi ten kocar tak asi vyhraje :wink:
3. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady penzionky nejsou,ale jen hotel,ale to tam prezijou :grinning: na par dnu tam prijede demolicni ceta :grinning: jo ten kocarek je krasny a neni fakt drahy,ale proc ho bedes kupovat vzdyt mas od te sestrenky :grinning: :grinning: ten je taky krasny a hlavne prostorny :grinning:
3. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted me napadlo sept-v lete dovca se nekona vid :wink: to nasere.....moreeee,teplo.....pohoda.....ale Hradec je taky krasny :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me chces nastvat :grinning: a co ja vim treba more risknu kdo vi :grinning:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sept to muzes risknout a taky muzes porodit v mori :grinning: :grinning: vzdyt co....tady nad nama se pristehovala rodinka a je verici a ta pipka rodila doma a pak ten jeji smoula lital po baraku a schanel cislo na sanitku,aby odvezla manzelku,ze porodila doma a oni nevedi co dal.....by ses pos......fakt magori :wink:
3. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbci doma bych se rodit bala ale v mori je to jine :grinning: :grinning: :grinning: dala jsem do alba nejake veci o kterych uvazuji
3. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se mrknout......taky jsem rikala Vratovi,ze me objednas ty zavinovacky a rikal,ze stim souhlasi..tak me pak posli nejaky ten odkaz na maila... :wink: dekuji moc.....
3. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co postylku,kdyz mas po holkach a dokonce dve :grinning: :grinning: ty zavinovacky jsou krasny :wink:
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechci postylku ty telatko ale to povleceni
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim :grinning: protoze by se vam uz nevesla do bytu dalsi :grinning: :grinning: to me napadlo :sunglasses:
3. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha ha vesla je dost velky, uvazuji o kolebce :grinning:
3. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolebku,ale tu mas na chvilku to je skoda penez,to radsi kup neco peknyho na Anicku :wink:
3. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept kolýbka je super....můžeš ji mít třeba v obýváčku :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidim, jdu se chystat za chvili pojedu na to ockovani tak pa
jo mej se at to dobre dopadne a pa :slight_smile:
Ahoj holky,
zase mám rozlítaný den, dopoledne u zubařky a na kosmetice a pak s mamčou na nákup, ale teď už budu doma.

Já mám nahoře asi 7 kg, při prvním těhu jsem přibrala asi 10 kg, tak uvidíme jak to bude teď.
3. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jedu teď na nákupky a k večeru zase juknu...

Leny ty pořád někde lítáš!! Kdy už budeš taky odpočívat?? S prťouskem pak teda určitě ne :grinning: :wink: Já počítám,že budu mít nahoře tak do 15kg-teda doufám :grinning:
3. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, já jsem teď hodně jezdila k zubařce, předělávala mi zoubky, abych byla krásná, dneska už to mám hotové, tak se pak ještě před porodem jednou objednám preventivně. Jinak teď už budu mít klid, až příští týden kontrola v Arletě.
3. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi přišel balíček s věcičkami, tak jsem se kochala. :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jedes leny do Arlety ja v pondeli
3. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept jak holky u dr.s Vojtou?Jsem si koupila ty botky a mam radost :grinning:
3. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny tak snad uz budes mit pokoj od zubare :wink: ja jsem jeste nebyla a tak snad mam ty moje zuby dobry :grinning: :grinning: od zakladky nemam kaz,tak to snad vydrzim i ted........ :slight_smile:
kde jste vsechny..........
3. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas kaz, proc bysi ho mela mit kdyz mas zlate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ockovani super Vojta to zvladnul na jednicku a holky na jedna hvezda :wink:
3. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si teda... zlatou ja nemam rad a nejsem rusak :grinning: :grinning: kdyz uz stribrnou :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem z nákupků taky doma :slight_smile: Udělala jsem k véče palačinky a já teď popíjím Caro s mlíčkem...manža šel na pivko s kámošem...
3. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze marhul taky sama :grinning:
3. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko já nikdy nejsem sama :wink:
3. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny koukej věcičky vyfotit ať se taky můžeme pokochat :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja vim mas u sebe psa :grinning: :grinning: ja taky nejsem sama posloucham radio :grinning:
3. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek