• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
jo mam leny ja ti ho pisnu pry je moc dobry a tak jsem si nechala dovest od kamosky veci a udelam ho dneska :wink: .........1 Salko-varit 2 hod.ve vodni lazni
1.5l mleka+2 pudinky-uvarit jako klasicky pudink
3 lzice medu
1/2 rumu,ale ten podle toho jak budes chtit.....
Az to vse vychladne,tak vse rozmixovat a nalit do flasek....moc dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, to vypadá moc dobře, já mám ráda takové sladké lepidla a mohla bych si tam dát jen minimálně rumu, abych to mohla i já malinko pocucávat. Čoko díky.
7. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pry je to dobry a lepidlo to bude urco....ja to mam taky rada a rum tam dam jen opravdu malicko :grinning: ale jsem na to zvedava jaky to bude :sunglasses: tak at se to povede :sweat_smile:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jste na tom holky s dárečkama? My byli včera omrknout obchody, žádné lidi nikde nebyli a dva dárečky pro mladýho jsme vybrali, tak jsem ráda, už mám skoro všechno.
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to pila u známých, taky samovýroba a bylo to moc dobrý. :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, brusle už jsme vybrali, jsou to ty světle modré uprostřed:
http://www.devilsport.cz/eshop/katalog/ledni-brusle-detske?from=16&vyrobce=
7. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mají je u nás ve sportu za 990,- Kč, tak to je docela dobrá cena.
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já razím na nákupek,jsme tu jak u snědeného krámu...

Leny s dárečkama jsme na tom taky dobře,v sobotu ráno jsme hodně pořídili - no čekají mě jen nějaké drobnosti a akorát ještě můj taťulda...toho vyřešíme příští týden s bráškou na nákupech :wink: Doufám :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, ty brusle měl Lukáš taky roztahovatelné a bylo to fajn, jak rostla noha, tak se posunulo a měl je poměrně dlouho..., na to bruslení na rybníku a párkrát, co byli se školu, bezva.
7. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja se ptala Vrati a ten rikal hlavne ne platove :wink: protoze v tom nedrzi noha a v kozenych se ten clovek nauci lip bruslit....
darecky leny nekupuji,protoze jsem tady a tak jen Vratovi nejakou malickost,nebudeme to prehanet mame uz jeden velky darek a to mimi,tak ted musime setrit na vybavicku a hlavne to ostatni....... :grinning:
7. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, ten puding je vanilkový? Jednou jsem někde u známých ten z pudingu pila, ale recept nemám, já dělám leta ze žloutků, salka, tatry, rumu a van.cukru. Teď mi ještě psala Lenkacar ten její Bejlís z uvařeného salka a se šlehačkou.
7. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jsou krasny bruslicky......bude mit urco radost :wink:
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku-ja to mam taky od dadouse a ted teda nevim,protoze psala jen pudink,ale asi jo ne?Se ji budu muset poptat jeste.......no lenkacar tam dava slehacku,ale pry tam nemusi bejt......
7. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi vanilkový, ale kdyby se dal třeba karamelový, byla by to zase obměna.
Ona to ta šlehajda zjemní a nadejchá.
Jednou jsem taky zkoušela místo normálního salka dát konzervu toho tmavého pikaa a byl to taky luxus.
7. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si myslim,ze to je taky vanilkovy,ale karamel by mohl bejt taky moc dobry.....muzeme vyzkouset,ale ja mam jen dva pokusy :grinning: a tu slehacku jako nejdriv uslehat a pak ji dat do toho a nebo nalit a rozmixovat vse do hromady :wink:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, to jsem ráda, že píšeš, že jsou ty brusle dobrý, koho jsem se kde ptala, tak s nimi neměli ještě moc zkušeností a neporadili.
7. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdybych dělala ten šlehačkový, tak bych zvolila trvanlivou šlehačku a nalít, to vlastně rozředí to hustý zkaramelizovaný salko. Já to dělám vždy ve šlehači, přidávám věci postupně a nechávám pořádně vyšlehat, aby nebyly hrudky.
7. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco trošku poklidit.
7. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si totis myslim,taky,ze je vse husty jak pudink,tak to salko a musi se to blbe pak slehat...no jsem na to zveda jak to bude vypadat,kdyz tak to poleti smer kos :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja uklizm porad a porad me pripada,ze mam bordel :grinning: :grinning: jsem asi uz uplne magor..... :grinning:
7. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, já taky furt poklízím, furt někde nějaký prach, dneska chci trochu zkulturnit koberce.
7. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběd mám dneska od víkendu, tak nemusím vařit.
7. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si ten od Dadouška taky opsala..... To nebude hustý, ten puding máš normálně 2 sáčky na 1l mléka a tady ho děláš na 1,5l.
7. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja dnes fakt nic nedelam.....zadny obed proste nic........az prijde domu Vrata,tak pujdem na nakup a podle toho na co bude chut tak si koupime a je to :grinning: :grinning: protoze me se dnes fakt nechce nic delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nemam nikde koberce,takze tu porad litam s kostetem :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt janysku...dadous rikal,ze to mixuje tim rucnim a ten mam,tak to vyzkousime a uvidime :grinning: a kdyz to maji holky uz vyzkouseny,tak se to musi povest i nam ne??????? :grinning:
7. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky varim SALKO tak se dnes uvidi jak jsem sikovna holka :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpátky z nákupu,z venčení a už konečně popíjím Caro s mlíčkem a snídám :grinning:
Venku je krááásně teplíčko...úplně úžasný počásko na procházky :wink:
7. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda tady se bude popíjet koukám :grinning:
7. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jsi šikulka to bude výýýýborný brm brm :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul to se pak tady vsichni sejdem a budeme mit v ruce nejakou mnamku a prituknem si vsichni na vanoce a na silvestra :grinning: :grinning:
no ja sikulka nejsem,ale snazim se o to cely zivot :wink:
7. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek