• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Letos budou opravdu všude taaaaaaaaaaaaaaaak krásné Vánoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou kolejnice. :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budou teda, ty nejkrásnější. :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, přišla ti SMS ode mě?
To jsi takhle dlouho chrupkala?
autor
Teď jsem na ně koukala!!! Tyyyyyjo to jsou přímo dálnice :grinning:
Jsem z toho úplně pozitivně krásně naladěná...měla jsem teď smíšenou náladu,že venku chčije a teď je mi jako by tam svítilo sluníčko a všude kvetly kytky.... :wink: :slight_smile:
Janysku,zlatíčko moc moc moc ti to přeju...to je ten nejkrásnější dáreček!!! A ne že budeš zanedbávat Benjíka :grinning: :slight_smile: :wink:
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny2 a máš mé nové číslo?? Já ho sem myslím,psala do IP,ale nejsem si jistá jestli všem...

Jojo chrupkala jsem takhle dlouho...dospávala jsem včerejší noc-2hodinky přerušovaného spánku :angry:
8. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Písnu čísilko ještě jednou všem do IP :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to jsem poslala na špatné číslo, jsem ti hned ráno psala, ať vylezeš z pelíšku a jdeš k PC si přečíst tu obrovskou novinu.
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu udělat ranní očistu,připravit snídaničku a přijdu juknout...mám tu nějakou práci na pc,tak tu ztrávím dopolko :wink: A doufám,že Janysek se tu brzičko ukáže :grinning:
8. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já věděla,že mě sem něco dneska ráno táhne,že jsem šla nejdříve zapnout koníka :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady sedím a taky se usmívám, vzpomínám jaké to bylo když jsem to zjistila já, je to nádhera.
8. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu teda vyžehlit pár kousků a pak budu číhat na Janýska živě.
8. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta bude holka dneska na roztrhání, na tolika diskusích, to nebude stíhat. :grinning:
8. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
tyjoooooo super velka gratulka janysku a az to reknes k vyroci manzelovi a das mu testik v obalce tak to bude ten nejhezci darecek co dostane :wink: moc gratuluji fakt mam radost,ze se zadarilo a budes mamina :dizzy_face: :dizzy_face: tu sedim a nemuzu si ani pustit ULICI..... :slight_smile: a koukam na ty dve carky tlusty.....
8. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku mooooooc gratuluji to je nadhera :wink: testik je nadherny moooc mooocmooc ti to preji :wink:
8. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coko a Septim, to je krásné ráno,co? :dizzy_face:
8. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pátrala v naší diskusi a na str. 168 je jedna krásná věta od Marhulinky, že do konce roku budem všechny těhule. :dizzy_face:
8. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadherne :wink: moc to janyskuvi preji a takhle pred vanoci je to super darecek a hlavne budou opravdu stastne a vesele
8. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny začíná se to plnit,co?? :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mam taky radost :slight_smile: vsichni tehulky to je uplne super..... :dizzy_face:
sept a jak ty u dokyho?
8. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, co dr. Hodík?
8. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se za chvíli chystám za tetou,půjdeme se trochu projít,pak koupíme něco ke kávičce a půjdeme k ní na pokec :wink: :slight_smile:
Tak si Janyska snad užiju dneska později :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky teda Janysku to je fakt bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc moc gratuluju.
8. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Uhlicku, už máš zbalenou tašku do porodnice?
8. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny tasku jeste sbalenou nemam,ale uz bych si ji pomalu sbalit mela co :slight_smile: ,uvidim,co mi rekne dr. zitra,a pak ji sbalim,jinak to mam tak trochu predchystany.
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá, zda se tam potkáme, budeš tam sama?
8. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidim,jestli budu sama,jak malej bude u babicky po obeda spat,bud me poveze deda nebo moje draha polovicka.
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dr Hodik super bylajsem tam pres hodinu a pul, docela mazec. Miminko je zdrave a o tyden vetsi :wink: kontroloval snad vse co jde docela mazec. Riziko nejake poruchy nebo vady mame 1:16 000 tak to rikal ze je vyborne. Akorat mam zaklonenou delohu tak mam spat na brichu :wink: Doktor je docela na srandicky,manzelovi snad pulhodiny poustelna telefonu video ja zpiva, a porad rikal Peto vydr na tebe taky dojde. Dostala jsem tak 7 fotek dojednala porod v HK a jela dom :wink:
8. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak tam jedu 21.12 na 14.00 nejedete nekdo?
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek