• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ahoj holky,
leny16 vzdyt muzete udelat sraz a ja na nem nemusim bejt...... :wink: takze na me se vubec neohlizej te :sunglasses:
dnes rano me prijel V. a ted spinka jak mimi....az na ty vousy....to bych mu je hned oholila :grinning: :grinning: jinak tu hlasi taky okolo 29 st.a je fakt,ze venku je vedro uz ted...... :slight_smile:
sept nerikej,ze nemas kamosku v Hk,ktera by sla nekam v sobotu na kafe :grinning: je jich tam tolik :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale s tou ZOO čekáme na tebe, na tu se nejvíc těším, jsem jak malá :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Héč mi do ZOO pojedeme asi v pondělí na procházku :wink:
10. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, vy se máte, asi taky překecám manžela :wink:
10. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16-to ja jsem taky jako mala,kdyz jdu do ZOO :grinning: a ze jsem jich uz videla po svete,a nejvic super byla s delfinama to jsem byla jak v raji....... :grinning: :grinning:

janysku a kam jdete do ZOO s M+L........urco do Dvora nebo,ze by Praha,Jihlava....a dal nevim kde jsou.... :grinning:

ja budu na pon.velikonocni doma,pekne v klidku V.ma zase zapas a uz me zase v ne.odleti :frowning2:
10. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dáme buďto Dvůr nebo Liberec včetně botanické a určitě s námi Lukáš nepojede, to si piš :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda janysku do Dvora a to pak pujdes i s nama znova jo?????
A Lukyn ten pujde koledovat......aby pak mel na vajecnou pomazanku :grinning: jako kazdy rok :grinning:
10. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se spolehni, vloni nepřinesl ani jedno jajco :wink: Ale nějak se mu nechce, asi pojede k tátovi, ale prý je ta koleda moc náročná a druhý den do školy .......:stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja si pamatuji,ze bracha vzdy pritahl tolik vajec a pak tyden pomazanka :grinning: :grinning: a od te doby nejim vajicka :sunglasses: mas neco na profilu,tak mrkni
:wink:
10. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huš jsem tam jukla, děkuji, Tobě také :wink: , ale já jsem ti tam nic neposlala, páč to neumím :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to nevadi........... :grinning: :grinning: ja si to vyberu jinak :sunglasses:
a jak to,ze nejsi venku,kdyz je tam tak krasne.....tedaaspon tady unas :wink: ale je to asi vsude
ja jsme dnes koukala na sebe a zjistla jsem,ze me uz lezou pisky na oblyceji..... :grinning: :grinning: to bude letoooo
10. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisky, to jsou jako pihy? nebo ti vylézají a přepadají pysky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem venku byla se sousedy na kávě a nyní šli krmit mimi a být celý den jenom venku se mi nechce
10. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku :grinning: :grinning: :grinning:
jasne pihy :wink: ale dobry------vzdy mas super odpoved :dizzy_face:
tak mimi a ty si urco hlidala a pekne rozmazlovala jak te znam :sunglasses: to mas pravdu ja mam ted otevreny balkon a je me vedro a to jsem doma...........
10. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sousedi už si mě chválí jako "hodnou tetu" :slight_smile: a už jsem několikrát chovala a včera vozila po dvorku v kočíku, dokonce jsem vozila dřív než taťulda, ten měl premiéru až dnes :sweat_smile: . Je to nádhera, Verunka je k zulíbání a taťka se činí, pere, věší, nakupuje, nosí mimi ven a domů a čte odbornou literaturu a pak nám dělá přednášky o tom co se dočetl ohledně výchovy mimi a je to úžasná sranda :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to musi bejt super jak se stara tatka :wink: a ty jako hodna teta mu urco pomuzes :dizzy_face: to bych vas chtela videt :wink: jo je to krasny mit takovej poklad doma :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nas posouvam. :frowning2: jak se vede?
11. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska bylo nádherně, pokračovala jsem v úklidu. Zítra už budu mít veget. :slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ja uz neposunuji.... :grinning:
11. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
VESELE VELIKONOCE VSEM ARLETACKAM....................... :wink: :wink: :wink:
12. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VESELÉ VELIKONOCE VŠEM ARLEŤAČKÁM přejiiiiii jáááááááááááááááááá :wink:

Já měla teď týden dovolenou,takže jsem vás hezky zanedbávala.....první dva dny byl veeeeliký úklid celého kvartýrku a pak jsme s pejsanem odjeli na chaloupku relaxovat.....
Teď jsme doma a zítra zase odjíždíme ráno na chalupu oslavovat troje narozky /včetně těch mých/....takže dneska dělám dortíky...........

Opatrujte se a hezkou mrskačku....
12. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak co velikonoce,snad vas neboli prdelky :wink: me neeeeeeeee :grinning: :grinning:
janysku jaka byla ZOO????
marhul ty si mela tak krasny tyden to je super........ :slight_smile:
13. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravííííííím tak co prdelinky bolí,že tu nikdo se ani neukáže? :wink:
Já teda letos dostala hoooooooodně :angry: :angry: Pěkně mě to štípánkovalo....jen synovec a švára byli něžní.....
Od manži jsem dostala namočenou pomlázkou ještě ráno v postýlce..........beeeeeeeeeeeee to bylo probuzení!!! :angry: :angry: :angry:
My se teď vrátili z chaloupky,oslavovali jsme....a teď mě čeká uklízení a jdu uvařit něco na zítřek....taky se už musím chystat do práce..bleeeeeeeeeeeee,ale jdu jen do čtvrtka,takže hurááááááááá.....

COKO-jakto,že tebe prdelinka nebolí??? No mě už teď vlastně taky ne....ale chvíli teda bolela....Dovča byla úžasnááááááá!!!!!!!!!!
13. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marhulinko,
protoze tady pomlazky neznaji a nemlati nas chudaci holky,ale tady v nedeli schvavaji darecky pro deti a oni je hledaji :wink: no a ja nejsem uz dite,tak jsem nehledala a dnes jsem sama,takze ani na tu prdelku jsem nedostal :wink: takze se hrozne mam dobre............
to verim,ze bylo krasne na chaloupce a tak si aspon ted poradne naledena do prace :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
COKO-téééééda ty se máš...žes nedostala naplácáno!!! To já jo a hodně :frowning2: Prý abych neuschla...hahahaha.....myslím si,že si to hoši vychutnávali-že mohli :sweat_smile:
Na chaloupce bylo úžasně...ale do prácičky se mi právě vůbec nechceeeeeeeeee....je taaaaaaaaak krásně......
taky jsem dala základ ze sluníčka...,ale je fakt,že dost štípe...takže vždy jen chvilenku....
No a jinak v práci budu jen do čt....jedeme na hory do neděle.....takže se těšíííííííííííííím.
K narozeninkám jsem dostala hadříky....tak hnedka zítra mohu do práce v novém tríču a sukýnce...
Teď si jdu patlat barvičku na vlásky.....a budu čekat na manžu...a pak si dáme kávičku,dortíček a možná i vínečko.......

Tak se opatrujte a zítra kdyžtak na chvilenku juknu....,ale budu mít hodně práce...tak jen opravdu nakouknu....paaaa všem....a pracujícím ať se ten krátký týden vydaří....
13. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul tak ja si tady taky davam zaklad trochu toho slunicka,ale na me se to spatne chyta :grinning: takze fakt drina
je tak hadriky ty budes teda kocanda v praci....az tam budu a pujdu do banky,tak te aspon poznam,ze to jsi ty v novejch hadrikach :grinning: ...tak si dej i za me zakusek ja ho nesmim a ani me nechutna :wink: taky cekam na manzu,ale ten muj prijede vlackem az v noci :frowning2: porad hrajou a hrajou a maji to takovou dalku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se mej a pa a zase mrkni.......
13. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se po prodlouženém víkendu, taky jsme si to hezky užili. :slight_smile:

Marhulinko, kdypak začneš stimulovat? Už máš nějaký termín návštěvy? Nebo tam jedeš ještě na kontrolu před tím?

Janýsku, japak se máš? Jak bylo v ZOO?

Coko, na mě se taky sluníčko špatně chytá, to jsme na tom stejně. Včera jsem se chvíli slunila,ale nic není vidět.

Leny, těhulinko, jak sis užila velikonoce?
14. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík :wink: , tak jsem byla v 7 připravená k odjezdu a náhle SMS od šéfika, že má virózu a leží a že do kanclu nepojedeme :grinning: , jo určo se včera ožral jako kanec a dnes je polomrtvý :sweat_smile:
14. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek tak prijed ke me na navstevu prave jsem upekla buchtu :wink:
14. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buchticí bych nepohrdla, ale práce tu mám hafo, neznamená, že když nejsu v kanclu, že to udělá někdo jiný, sedím nad tím tuuuuu :unamused:
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky děvčata :wink:
my velikonoce zatím neslavíme, to příjde až s dětma. O víkendu jsme byli v ne a včera u vody a sluníčko jsem uplně hltala. Pes se vyřádil, J. se opálil a já tak akorát chytla vyrážku ze sluníčka, ale jinak supr prodloužený víkend :slight_smile:
Za chvilku jdu jezdit na trenažér, s ním naštěstí nikoho neporazím :grinning:
Přeji pěkkný den :wink:
14. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek