Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
8. pro 2009

Tak když máš takhle delší cykly...tak jsi nějak 4tt 😉 Když jsem dala dlouhý cyklus 35dní 😉 🙂

janysek70
8. pro 2009

Já bych se asi přiklonila spíše k těm 30DC, páč ta ovulka musela být dříve 😉 , pak už byl 17.11. psík a to jsme byli slušní

leny2
8. pro 2009

Janýsku, vůbec nemysli na nějaké negativa, prostě jsi těhule a teď to vyjde. 😉

janysek70
8. pro 2009

Hm, jen by mi mohlo přestat bolet břicho, hlavně mi zase bolí na té straně, jak se mi pak rozjely ty střevní problémy. Jestli to do pátku neustane, řeknu to dr., by to pomocí sona břicha zjistili, jako posledně v nemocnici...

marhulinka
autor
8. pro 2009

Janysku tak jsi stejně 4tt a TP 13.8.2010 🙂 😉

marhulinka
autor
8. pro 2009

Hlavně mysli jen pozitivně a hlaď bříšenko!!! 🙂 😉

janysek70
8. pro 2009

Hladím, hladím 🙂
Jo kočky a nevydržela jsem to a Michal už to ví. Bylo to jak v hodně romantickém filmu 😅

marhulinka
autor
8. pro 2009

Jůů já se tě chtěla zrovinka zeptat...jestli to vydržíš pod strom 😉 🙂
To je dobře,radujte se...ono to teď klapne!!!

janysek70
8. pro 2009

Já právě, že mám strach, tak abych měla i doma podporu.....a taky aby mi někdo nanosil ke krbu dřevo 😀

marhulinka
autor
8. pro 2009

Janysku však jo ofiko si to dáte pod strom 😉 🙂

leny2
8. pro 2009

To jo, nic nenos těžkého. To musel být překvapený M,co?

janysek70
8. pro 2009

Než přišel domů, tak jsem zabalila krabici s kolotočem na postýlku a nechala ji na stole...... a prý, co to je, tak já, že to mám pro něho dárek k výročí a že mu ho musím dát už dnes, aby se to nezkazilo. Tak si sednul ke stolu, vzal si na pomoc Beníka a koukal, co to je a já mu do toho podala pouzdro na brýle, v něm byl test a že to má k tomu... A on na to civěl a že tomu nerozumí (to víte, jsme stejného věku 😀 )...., tak říkám, ty nevíš, co ten proužek papíru je? A on test? Ty jsi těhotná?? Vyskočil od stolu popadl mě a začal brečet a pořád mi objímal a buleli jsme oba až jsem ho musela krotit, že ještě není nic potvrzeno, že mám jen test a krev.
Už navrhl, ať nepeču a hned mi začal zakazovat, no blázínek.... Jo a musel si 2x nalít panáka 🙂

marhulinka
autor
8. pro 2009

😀 😀 krásný jako ve filmu 😉 😉 a teď tu řvu i já 😢

janysek70
8. pro 2009

Musím jít udělat véču

leny2
8. pro 2009

Jsme na tom stejně Marhulinko, taky tu roním slzy. 😵

leny2
8. pro 2009

Užijte si ten krásný večer Janýsku,mám strašnou radost.

leny2
8. pro 2009

Já si jdu připravit lahvičku na čuránky, abych na to nezapomněla ráno.

leny2
8. pro 2009

Tak se všichni opatrujte. 🙂

marhulinka
autor
8. pro 2009

Tak všem krásný večer 😉 🙂

leny2
9. pro 2009

Všem přeji krásné ráno,
dneska máme odpoledne návštěvu dr., už se moc těšíme.
Copak máte všichni v plánu?

marhulinka
autor
9. pro 2009

Krásné ránko všem...

Leny tak dneska krásné pokoukáníčko 😉 🙂

marhulinka
autor
9. pro 2009

Já do obídku budu většinu času trávit tady u pc...mám tu nějakou prácičku.
Pak jdu pryč a budu až navečer 😉 🙂

coko.joko
9. pro 2009

Ahojda holky,
jsem se vcera vencinila co 23 hod.a pak jsem uz nemela silu na PC 😀 no trochu me chybi to vecerni courani..
JANYSKU-tak to muselo bejt pro Michala sok...se nedivim,ze dal 2 panaky.....a co Lukas?
LENY-at to vse dopadne a ty vidis spuntika na UTZ a treba vam i zamava 🙂 jako nam porad mava......
SEPT-teda ty uz mas toho tolik napecenyho......jsem vcera mluvila s mamkou a ta ma 12 druhu a tak jsem ji rikala,at posle balickem,ze ja nic delat nebudu 😀 😀

mil7
9. pro 2009

Krásný den Všem,

Ale hlavně obrovská gratulace Janýskovi 🙂 Roním tady slzy z té vaší romantiky,ale hlavně snad fakt budu věřit na zázraky.To snad není možný i když je to nádherný 😵 .Ještě jednou moc ti to Janysku přeju a teď se hezky opatruj 😉 😉 .
Jinak všem těhulím krásné lenošení a čekání na mimi,teda kromě Septim ta si asi moc nezalenoší 😉 😉 .
Pozorně Vás sleduju,ale nějak nezvládám psát,ale sem v obraze 😉 .
Jinak my jsme zase nemocný.Dnes jedu s Terezkou k dr. od včerejška má 39 teplotu a byla to noc hrůzy ☹ .
Jsem zvědavá na Kubíka jestli to ustojí,nebo padne taky.Zatím se drží,ale nevím.
Tak se tady všichni mějte krásně a já zase přijdu na kontrolu.
Pa pa pa 😉

leny2
9. pro 2009

Ahoj Mil,
to jsi hodná, že jsi podala zprávičky, jak se vám daří. Tak ať se z toho Terezka brzy dostane.

janysek70
9. pro 2009

Hoj, hoj, 🙂
Mil tu byla 🙂 , děkuji, ale pššššt....

coko.joko
9. pro 2009

Ahojda mil,
at se Terezka brzo z toho dostane......

janysek70
9. pro 2009

Jo jsem Vám úplně zapomněla napsat, že na té nové fotce v pase mám Verunku 😉

marhulinka
autor
9. pro 2009

Mil ať jste brzy zdravoučký 😉 🙂

marhulinka
autor
9. pro 2009

Coko kaťata super a bříško už ti teda pěkně roste 😉 🙂