• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Jojo v těhu jsou různé změny,třeba teď budeš čas nespáč :grinning:
10. pro 2009 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Akvy :dizzy_face: :dizzy_face: ahoj holka :dizzy_face: , no máš to krásné nošeníčko :slight_smile:
Já se cítím na prdlačku, už ať je zítřek a rozsekne se to...... Zatím to vypadá jako u tebe, když jsi byla připravená na stimulovanou IUI a bum bylo to....., já mám léky taky v lednici :slight_smile:
10. pro 2009 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
janýsku...já měla už připraveno vše na 2.IVF, ale to je fuk, ve finále to vyšlo na stejno :grinning:
hele, vypadá to krásně a ještě k tomu přirozeně, tak to je jasný. Ale já měla stejný pocity jako ty, chápu. Vůbec se nestresuj, nadělili jste si krásný vánoční dárek...... :slight_smile: To MUDr. Vobořil valil bulvy, co? :grinning:
10. pro 2009 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No on to neví....., jestli se to potvrdí, tak mu to samozřejm písnu.....
10. pro 2009 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
janýsku... :grinning: :grinning: :grinning: já jsem právě šla nejdřív k němuna utz a až bylo vidět srdíčko, tak mě řekl nashledanou a jděte si ke svýmu :slight_smile: a já na to, tak mockrát děkujeme pane doktore a on no, mě nemáte zač, já jsem byl jenom tiše přihlížející :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tady je dnes už živo. Taky jsem teď dvě noci nějak blbě spala, furt se budím a pak nad ránem zaberu a zvoní budík, to se mi pak nechce vstávat.
10. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, to jsem zvědavá jak to vydržím nejíst takhle dlouho při tom testu na cukrovku, to bude asi krutý, no příští týden mi řekneš.
10. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny třeba dneska bych na té cukrovce pošla...protože v šest jsem musela vylézt z pelíšku a jít si už udělat snídani,jak mi kručelo a tlačilo v žaludku :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mám takové rána.
10. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem se na tu cukrovku ptala a sestra rikala ze v Arlete berou krev jen dvakrat, kdyz jsem byla na testu s holkama tak mi u nas v Hradci brala sestra krev trikrat :wink: vsude to delaji jinak. A holky kdyz jedete na kontrolu normalne do poradny tak chodite k tomu jinemu doktorovi nebo si vas bere Dolezal? ja mam zatim kontroly psane u neho :unamused:
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem se ptala na to magnézium doktora, jestli mi ho nepředepíše a on říkal, že není potřeba, že to je všechno v pořádku.
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to je dobre ze vse je leny ok. Me tvrdlo u dvojcat brisko tak od 16tt jsem zvedava jak to bude ted. Radsi piju podle cokouska magnezii, ale pozdeji nasadim i magnezko. Doktorka mi rikala 10 tvrdnuti denne je v norme ale ja to mela casteji tak jsem jedla nejdrive tri tabletky denne a nakonec 8tablet+ v 31tt v nemocnici na kapackach to uz nechci teda ted opakovat :wink:
10. pro 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sept mě myslím zase sestra říkala,že mi budou brát krev 3x :sweat_smile: :grinning:

Leny mě magnézko psal dr.Doležal...a říkal mi,že do 10ti tvrdnutí denně to je v pořádku :wink:
10. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Septim, mě začal asi tak před 14 dny tuhnout podbřišek občas, tak 1-2 minuty a pak už dobrý, někdy vůbec, někdy jen tak 3x denně, to je různý a tak říkal, že je to v pořádku.

Já chodím pokaždé k jinému. Na screening k dr. Hodíkovi, ve 20 tt na ultrazvuk k dr. Doležalovi a dvakrát jsem byla u dr. Farraga.

Ten 3D ultrazvuk dělá sestřička, nevíte?
10. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
me prave rikala ze berou jen dvakrat proto jsem jim rikala ze pujdi radsi tam mam spatne zily a krev mi vzdy berou na petkrat nez me nejakou tu zilku najdou tak nevim :wink:
10. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Velké utz dělá dr.Dol. a poradnu má dr.Farrag
10. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
delala mi ho sestra ted nevim kdo ho dela protoze ta tam uz nepracuje. :frowning2: tak to je v pohode to tvrdnuti :wink: na tom velkym se taky byla u Hodika ale na dalsi kontrolu jdu k Dolezalovi jsem rada protoze k tomu druhemu nechci :wink: ale jestli ho ted nebude delat takova ta sestricka jak se vratila po materske myslim ze tam dela neca jako vrchni sestru :wink:
10. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny tak to je to tvrdnutí v poho....mě se to stalo taky jen asi 3x...někdy vůbec... :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,

jen pro Váš klid.V Arletě berou při testech na cukrovku krev dvakrát.Jednou ráno to musíte být na lačno a pak
vypijete tu šíleně sladkou mňamku a myslím,že tak mezi 10 - 11 hod je znovu odběr. :wink:
Baby to je úplně v poho.Vemte co jste pro ty bobásky už podstopily a ještě podstoupíte,ale tyhle testy jsou úplně v klidu. :wink:
10. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tady se clovek ani nestaci divit,kolik tu je po ranu lidi :grinning: ja mam jeste zalepene ocicka :wink: vcera jsem vubec nemohla usnout a ve 3 rano jsem strasila do 5ti do rana,tak jsem to musela aspon trochu naspat...
sept-fakt mas u me velkou poklonu,protoze mit 2 deti a jste v brisku a spat jen 5 hodin denne by me opravdu zabilo :wink: a pekne bumbej magnezko je dobry a hlavne se budes citit lepe :grinning:
mil ty si to napsala krasne :wink:
10. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky hlasim se po kontrole,vse je v poradku,jeste priste jedu do Arlety,a pak uz k nam do nemocnice.
Me na ten test na cukrovku brali krev 3krat-na lacno,pak za 1h a 2h,3D UZ dela sestricka,ale delala mi ho jina nez mysli Septim,ja jsem spis taky chodila k dr.Dolezalovi az ted k Faragovi.
Leny2 v tomto obdodi me taky docela tvrdlo bricho,ale po par tydnech prestalo,aniz bych brala magnezko.Mela jsem strach,aby se neco ne....
10. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, tak to je dobrý. Ona mi říkala sestřička, že pan dr. Farrag je hodně přírodní a že nerad píše nějaké léky, tak kdybych se mi to nějak zhoršilo, že mám hned přijet a že mi to dr. Doležal napíše.
10. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Uhlicku, jak jsi tam včera dlouho čekala? Já vůbec, já byla během chvilky hotová, tak jsme se vůbec nepotkaly, škoda.
10. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Uhlicku, nědělala ti ten 3D ultrazvuk taková vysoká, štíhlá, vlasy po ramena tmavý, taková tichá? Včera seděla na recepci.
10. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Mil, díky za podporu, máš pravdu, že vydržíme všechno.
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uhlicku tak to je fajn,žeje vše v pořádku... :slight_smile:
Mě taky sestřička říkala,že nejprve mi vezmou krev na lačno a pak ještě dvakrát...a že si mám vzít malou sváču a tu pak budu moct konečně sezobnout :grinning: Tak snad to vydržíím :slight_smile:

leny já právě byla na velkém utz,tak jsem to dr.říkala a on mi to rovnou napsal...že je to dobré i na úpravu tlaku a proti otokům :wink:
10. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, to je právě ono, dr. Doležal to napíše, ale Farrag ne, když nejsou velké obtíže.
10. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Uhlicku, kdy jedeš příště na kontrolu?
10. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Cekala jsem tam pul hodinky,pristi stredu jdu zas po 15h,pujdu uz na monitor,tak to bude na dyl,akorat me zarazilo,ze si musim monitor zaplatit.
10. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Septim, proč nechceš jít k dr. Faragovi? Je docela v pohodě, furt se usmívá.
10. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek