Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
10. pro 2009

Sept-ja si teda na dr.Farraga nemuzu stezovat to me operoval a hrozne hezky se ke me choval,ale je to vec nazoru. 😀
janysku ty jo co kdyz tam budou dve 😉 kdyz mas linku silnou nez tu testovaci.........to by bylo super.....ale fakt ti to preji a to moc.....zitra to bude vse v pohode uvidis.....a rodice a Lukas dostanou ten super darek k vanocum....a jinak tech volu chodilo asi vsude dost 😀

janysek70
10. pro 2009

Krtek s metrem 😀 , ale sluší ti!!!!!!!!!! 😉

coko.joko
10. pro 2009

ty jsi vsude 😀 😀

janysek70
10. pro 2009

vidím známé jméno a říkám si: ha, už je vzhůru 😉

coko.joko
10. pro 2009

tady musim strasit u netu kamaradka me posila filmecky a tak sestahuji a jeste to bude trvat,tak tu strasim.....a to jsem chtela delat ty Ulky a taky jit do mesta koupit novou podprdu 😀

coko.joko
10. pro 2009

ja nespim...jsem porad u netu....uz pekne dlouho 😉 cpu se tady nejdriv teda obed a ted koblizkama uz mam v sobe tri a radsi to uklidim nebo sezeru vsechny 😀

janysek70
10. pro 2009

Na úly je čas, by jsi je do vánoc slupla.
O práskačce mi povídej..., já to mám na volnoběh a asi budu muset začít pravidelně kozenu nosit, páč jak se mi takhle lajdáci pohupují, tak pěkně bolí 😀

coko.joko
10. pro 2009

jo ja vim cas,ale ja jsem tak lina posledni dobou hrozny a to se uz tyden premlouvam,ze budu chodit plavat a nejsem schopna tam zajit....
no ja taky chodim doma na volno,jeste se potit v podprde 😉 ale potrebu na ven a k dr.takze musim jit,ale az zitra.....taky premyslim,jestli mam koupit jen o cislo a nebo uz radsi o dve vetsi......to jsou veci na moji hlavu.... 😀 😀

janysek70
10. pro 2009

Kup rovnou kojicí 😀 😀 😀
Plavat jo, v téhle zimě???? brrrrr

septim
10. pro 2009

poslala jsem ti cokousku IP

coko.joko
10. pro 2009

kojici to ne snad 😀 😀 to je jeste brzo........
no jasne plavat.......pekne do bazenu pohoda tam zima neni a pak si sednes do auta a jedes domu do tepla 😀 trochu pohyb.....musim mit.....a co jineho nez plavani 😀 orbitrek,ted nemuzu......

janysek70
10. pro 2009

Se mi zrovna včera večer Lukáš ptal, kdy zase budu cvičit, že tam ten stroj v pokojíku nějak zahálí 😀

janysek70
10. pro 2009

Kontrolní otázka pro těhule: je normální, že mi pořád bolí břicho, jak když jsem to zrovna dostala a bolí v kříži???

septim
10. pro 2009

me sem tam janysku boli porad a na zacatku me porad bolely vajecniky jako pri menzes porad jsem cekala kdy to dostanu

janysek70
10. pro 2009

Tak to snad není nic špatně, děkuji 😉

coko.joko
10. pro 2009

janysku me taky to porad bolelo a ted taky sem tam.....ja se vzdy ptam septika ta me poradi vzdycky dobre..je to muj pan doky 😀 😀 takze toho se neboj....to jsou zacatky tehulky a pockej za par dni... 😉 😉
no me Vrata rekl,ze to prodame a ja se hrozne tady rozcilovala´,ze ne ze na tom budu pak jezdit a schazovat kila,abych se mu libila jeste vic nez ted....tak si klepal na celo a pry to uz nezachranim 😀 😀 je sprostej co...

septim
10. pro 2009

sprostak jeden ja uz jsem cviceni vzdala ted zas jen rostu rostu a rostu 😉 dnes jsem blinkala, jsem byla kupovat darky a myslela jsem ze vrhnu cestou domu jak se mi udelalo zle

coko.joko
10. pro 2009

sept, to je co manzel Vrata...... 😉 ale jinak je zlatej.......vzdyt ho znas 😀 ja teda musim zaklepat ted uz delsi dobu nic jsem v pohode a muzu jist i vse.....ale ty zacatky vzdyt vis jak me bylo.....bleee........
dneska me vola mamka a rika me ze me koupila plinky a taky vecicky na prcka a porad na to koukaji s tatou no se z nich taky picnu...takze marhul uz mame darky pro mrne...... 😀 😀 😀

janysek70
10. pro 2009

Já bych potřebovala začít blindit a vyblindit tak 10 kg

coko.joko
10. pro 2009

janysku no to neni nic dobreho.....ja jsem blindila od 7tt-11tt a pekne jsem schodila,ale pak me zase nadaval dr.ze to neni zase az tak dobry....... 😉 a hrozne se divil,ze kdyz se napiju vody tak ji jdu taky vyblindit 😀

septim
10. pro 2009

radsi neblinkat to jsou silene stavy 😉

coko.joko
10. pro 2009

sept to jsou teda..... 😀 😀 ale zase to k tomu patri,ale vseho je moc...

agatice
10. pro 2009

ahoj všem- nezlobte se ,že vám sem vstupuji, ale po IP od Leny ,že je Janýsek těhulka jsem prostě musela. 😅 😅 😅 .

Janýsku- musela jsem najít stránku kde píšeš o dvou kolejnicích jak kráva 😀 😀 😀 a věř ,že jsem se rozbrečela. Je to nádhera , prostě bomba a já nevím co víc napsat. Vypadá to ,že i tobě stejně jako Leny pomohl třeba i ten léčitel. Zázraky se opravdu dějí a já mám z tebe holka moc velkou radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

coko.joko
10. pro 2009

sept krasny veci 😉 clovek by si vybral hned......

leny16
10. pro 2009

Ahojda- dr Doležal mi dal Duphaspon, špinila jsem, ale prý jen pro můj klid, nebylo to potřeba 😉
Jany- jestli jsi 5tt, tak to jsem také měla prázdnou dutinku 😉 uvidíš zítra to dopadne dobře 🙂

leny16
10. pro 2009

jany- v podbříšku jsem také cítila bolest a měla jsem lehce zvýšenou teplotu, cca 37,3

mysicka.hk
10. pro 2009

Jsem tu, zajeli jsme do Globusu.
Tady všichni koukají na ulici. 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Ahojky Mysicko...já jsem tu 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Hodila jsem spršku,namazala se a udělala si véču a čajík 🙂

leny2
11. pro 2009

Krásné páteční ráno,
dneska jsem zase nějak blbě spala a nad ránem když mám vstávat tak bych chrupala.

Janýsku, držím pěstičky na dnešní kontrolu.