Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. pro 2009

Ahojky při sobotě...tady ráno taky chumelilo...ale pak vysvitlo sluníčko 🙂

Dneska ten den taaaaaaak krásně utekl 🙂

Koukám,že se tu vybíraly dárečky 😉 Dělalo domácí čůčo 😉 Peklo se 😉

marhulinka
autor
12. pro 2009

Krásný zbytek soboty a zítřejší adventní neděličku 🙂

septim
13. pro 2009

Zdravim, janysku jeste jsem negratulovala k te super zprave z patka a opozdene gratuluji a je to super. 😉 ja vcera byla koupit stromek tak muzou vanoce pomalinku zacit, strasne moc se tesim 😉 uz mam vse nakoupene pripravene akorat musim jeste koupit darky pro sebe 😀 😀 😀 😀 mam akorat hodinky, penezenku neco na sebe 😉 a nebo na to prdim a necham to na Michalovi at ukaze jake ma napady 😉 vcera se stavila odpolko Mil na kavu jsem byla rada ze jsme alspon v klidu pokecaly a hlavne bez deti. 😀

coko.joko
13. pro 2009

Zdar holky,
krasnou nedeli vsem a hlavne pohodu 😉
septiku,teda ty mas tolik darku ty jsi teda byla takkkkkk hodna 😀 to je dobre,ze mas tam Mil,aspon pokecate a poradne to vse zdrbnete 😀 😀
ja jdu zitra k dr.tak jsem zvedava co me tam ceka 😉 .............tak se tu mej te ja jdu varit....... 😝

septim
13. pro 2009

ja jsem totiz strasne moooc hodna vis 😀 zitra u Dr. dobre pochod 😉 co varis cokousku?

coko.joko
13. pro 2009

septiku-ja vim ty jsi ta nej hodna z celeho Hradce 😀 Ja jsem se vcera moc prezrala a ted nemam vubec hlad 😀 byla jsem na povinne veceri s oddilem a tak se podavala husa,knedlik a zeli a ja se tak moc nazrala 😀
jinak dnes jsou rizky je preci nedele 😀 a odpolko jsem sama,tak si lehnu k telce a budu koukat na nejaky film....
no doufam,ze to bude u dr.v poradku mam nekolik otazek...tak snad me je rekne 😀 😀

marhulinka
autor
13. pro 2009

Krásnou neděličku všem 😉

Sept tady v HK jsou koukám všechny hodné 😀

Coko zítra pochoď u dr.,ty tam jsi jak doma 🙂

Já teď jdu trochu s manžou poklidit,zatím se uvaří obídek a pak razíme na návštěvu...tak juknu k večeru 🙂

coko.joko
13. pro 2009

marhul me to totis hrozne u toho dr.bavi,protoze pokazdy vidim naseho prcka jak se tam krasne mele a tak mam pak dobry pocit,ze je vse v poradku 😀 😀 a to je posledni navsteva,pak tam jdu az v lednu 😎

marhulinka
autor
13. pro 2009

Všem krásný zbytek neděle a krásný začátek nového týdne 😉 🙂

coko.joko
13. pro 2009

😀 no koukam,ze se to tu vubec nehybe,tak to musim aspon posunout z 3 strany 😀 😀
ja jsem dnes udelala nejaky to cukrovicko a pekne me to nebavi 😉 pak jsem si povidala s mamkou a tak uz vim co mame k vanocum....teda ja nic,ale nase mrne je uz ustrojeny 😀 😀

marhulinka
autor
13. pro 2009

Ha já už to posunula 😀 😀
Holky to flákaj,dneska jsme to tu táhly jen my 🙂

coko.joko
13. pro 2009

marhul ja to taham porad 😀 😀 😀 ale to nevadi....holky maji jine starosti nez sedet na konikovi 😉 ja jsem sama,tak mam cas..........

marhulinka
autor
13. pro 2009

Já taky mizím...jdeme si pustit filmeček 🙂

leny2
14. pro 2009

Ahoj holky,
tak máme zase další týden před sebou. 🙂

coko.joko
14. pro 2009

Ahojda holky,
leny presne tak dalsi tyden pred nama 🙂
dneska jdu k dr.ve 14 hod.tak se musim jit upravit,kdyby me chtel videt celou 😀 😀 😀
kdepak mame janyska?Od patku tu neni nikde videt..... 😎

leny2
14. pro 2009

Ahoj Coko,
tak to máme každý den někdo kontrolu, já zítra 3D, ve středu Uhlicek, ve čtvrtek Marhulinka cukr.

coko.joko
14. pro 2009

leny,3D to bude moc krasny vid......na to se taky tesim,az me ho udelaji.....ja na nej jdu 29.12,tak se taky tesim...doufam,ze si to budu moct nechat nahrat na flesku nebo aspon,ze me daji nejaky DVD......na ten cukr se chci zeptat dneska jestli se dela i tady.....

septim
14. pro 2009

zdravim a preji hezky den, vcera jsem zjistila ze uz bubu muset obleknout tehu kalhoty nejak mi vyrostlo bricho a rifle jsou tesne 😀 janysku kde te mame 😉 to ja mam kontrolu az v pondeli 😉

leny2
14. pro 2009

Ahoj Septim, to já už začla nosit kalhoty někdy od 12 tt, mě vyskočilo bříško nějak brzo.

septim
14. pro 2009

taky vylezlo docela brzo ale porad jsem ho nejak naskladala a vcera najednou uz to pomalu neslo 😀 tak jsem nechala rozepnuty knoflik 😀 😀 😀 ve stredu mi kamaradka priveze tehu kalhoty co jsem ji pujcila tak to bude pohoda 😉 mil kdyz tu byla tak taky rikala ze uz mam pekne veliky pupek 😀

leny2
14. pro 2009

Musím na chvíli odfrčet, zatím pá.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Krásné pondělní ránko a všem krásný týden

marhulinka
autor
14. pro 2009

Coko tak hezky všechno shoď,ať se doky nelekne 😉 a užij si prcoška 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Jo není nad těhukaťata,to je pohodička co holky??
Tak jsem ze začátku rozepínala knoflík u riflí a pak jsem se už naprdla a objednala kaťata 🙂

coko.joko
14. pro 2009

sept no me taky vyrostlo behem 14 dnu 😀 jsem zvedava co tomu rekne dr.protoze minule me rikal,ze porad zadny nemam a tak bude valit oci jak me vyrostlo 😀 😀 😀 jinak ja se tada porad vejdu do svych riflicek,ale za chvilku budu nosit uz jen krteckove kalhotky 😉
marhul neboj jsem uplne uz pripravena,jeste musim jen zamaskovat ksichtik a je to........ 😉

marhulinka
autor
14. pro 2009

Tak já byla na poště posílat a vyzvedávat balíček a pak malý nákupek jsem udělala a udělala si to prochajdou domů...venku je krásná zimička,taková ta příjemná... 🙂

marhulinka
autor
14. pro 2009

Nakoupila jsem si zase nějaké věcičky na pečení,mě to prostě nedá 😵

Coko takže připravena jo? Porost shozen 😀 ?

janysek70
14. pro 2009

Ahojky ženy, jsem se dokodrcala z práce.....
Teda dává mi to zabrat, doky mi chtěl napsat neschopenku, že mi bude brát díky tomu, čím jsme prošli, jako rizikové těhu, ale já že ne, že to zvládnu...... V pátek v noci mi bylo zle, v sobotu dopolko jsme byli na trhu, tak venku dobrý a doma odpoledne hrůza, jsem se nemohla ani napít a furt řvala do mísy jako šakal a večer padla vyčerpáním. Včera to bylo dobré.
Sep, musím si nějak naplánovat cestu do HK a stavila bych se pro ten utrouš, mám doma jednu krabičku.

marhulinka
autor
14. pro 2009

Janys tak ať ti je brzičko lépe.. 😉 🙂

mysicka.hk
14. pro 2009

Jdu na vás mrknout než odjedu do práce,
včera jsem to nějak nezvládala. 🙂