Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. pro 2009

Leny užij si dnešní pokoukáníčko 🙂

leny2
15. pro 2009

Tak se jdu strojit a vyrazím pomalu. Až se vrátím podám hlášení. 🙂

coko.joko
15. pro 2009

len to se ti nedivim,ze se tesis na UTZ......taky se tesim......
uhlicku moc dekuji vyzkousim,ale letos neeeeeeeee 😀 se me fakt nechce.....
marhul tedaaaaaa a co ted budes delat.....kdyz mas hotovo

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko teď budu čekat na manžu,za chvíli dorazí a přiveze fusak na kočárek 😉 Teda jestli měli k naší barvičce...no a pak půjdu dadat 😀

coko.joko
15. pro 2009

ja jdu taky k telce na chvilku......pustim si DVD a budu odpocivat.....

coko.joko
15. pro 2009

Teda ja jsem se krasne vyspala 😀 az me musel vzbudit bracha telefonem 😉 ted si ztahuji pres net nejaky fil,tak jsem zvedava jak se to bude dlouho ztahovat..... 😉

leny2
15. pro 2009

Tak už jsem zpátky, tak pokoukáníčko ve 4D nebylo, prcek byl otočený a kolem hlavičky měl málo plodové vody, tak jsme nic neviděli, tak nám natočili jen ultrazvuk ve 2D - černobílý a pár foteček na flashku, ale i tak jsme se kochali, počítali jsme prstíčky na nohou a na rukou, bylo to i tak krásný.

coko.joko
15. pro 2009

Leny2 tak nam hod fotecky 😉

leny2
15. pro 2009

Coko, ve 3D mám jen jednu, nebylo nic moc vidět, má tam prcek málo místa. A černobílé mám, ale tam jsou samé nohy a ruce. 🙂

coko.joko
15. pro 2009

leny ten nas nam taky porad ukazuje bud nohy a nebo ksichtik 😀 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko tak já si myslela,jak se dostanu do peřin a nějak mě to přešlo...tak snad půjdu dřív večer 😀
Taky teď stahuju filmíky,abychom měli večer na co koukat 😉 Jen ještě vždycky vědět,co vlastně stáhnout 😵

Leny to je právě to blbý,že člověk neví,jak to zrovna bude...proto jsme si to my rozmysleli a nešli na něj...protože pořád slyším,že mimčo vůbec nebylo vidět,jen málokomu to vyjde hezky...my si počkáme na prcka naživo,však tu bude už za pár 🙂

coko.joko
15. pro 2009

marhul a kde ztahujes ty filmecky ja nevim kde posli me prosim nejaky odkaz......me to posila bracha a kamoska pres ten skyp a trva to hrozne dlouho...... ☹
ja jsem se teda vyspala a ted jsem cila jako rybka 😀
a ty nejdes na 3D UTZ?........no ja mam jit na velky UTZ toho 29.12 pry to je povinne a tak uvidime co nas tam ceka....jeste ze to plati vse pojistovna...jinak to je palka jako prase...... 😎
taky jsem se ptala na tu cukrovku tady....a tak prjdes k nim oni ti vezmou krev ty vypijes cukr je to pry hrozne sladky a za pul hodky znova a jdes dom to je vse......tak jsem rada,ze to je tak rychle....

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko já mám placené stahování přes jednu int.adresku...pošlu ti odkaz a jukni na to...je to výhodné a super 😉
Jo a filmy se stahují celkem rychle 🙂 Tak jdu poslat do IP...
Mě taky čeká velký ultra ve 30tt...to půjdu asi nějak po Novém roce...snad do té doby ještě bude poradna 😉

uhlicek
15. pro 2009

Ahoj Leny2 to je skoda,ze jste nic moc nevideli,ale to neva,ono to utece a uvidite ho nazivo.
Coko, kdyz byl Misan v brise tak taky porad ukazoval ksichtik a pindoura 🙂 ,tenhle prdola je stydlivejsi.

coko.joko
15. pro 2009

marhul dikas mrknu na to......no ja porad jeste nevim co je ten velky UTZ......ja kdyz to pocitam,tak jsem kazdych 14 dni u dr.to taky nechapu proc tam porad chodim......asi nas ma rad.....a nebo je rad,ze tam chodi chlap semnou a on si muze pokecat.....o hokeji.....

coko.joko
15. pro 2009

uhlicku,tak to je pekny.....no a co ten marhulky Kuba.....ten da nozky do praku a v klidu ho ukaze to bude teda stydlounek......az se sejdem pak tak vsechny deti se budou stydet 😀 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Coko naše děti a stydlíni?? Není možná 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

😉 no uvidis........ale uhlicek to rika a uz ma jedno mimi,tak to vi 😉 i kdyz teda to nase jestli bude po me tak nevim.....

marhulinka
autor
15. pro 2009

😀 😀 no právě....u nás teda nikdo stydlín zrovna není 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

no u nas byl teda Vrata a je pry do dneska,ale to mu moc neverim 😀 a ja od mala pry hrozny ero a to jsem taky do dneska 😀 😀

marhulinka
autor
15. pro 2009

Chlapi to o sobě říkaj,že jsou stydlivý-kecaj!!!! 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

to mas pravdu 😀 😀 dneska me tu tak naladili,ze jsem si objednala pizzu a celou jsem ji snedla a ted jsem uplne plna 😀 a to se musim jit jeste sprchovat

marhulinka
autor
15. pro 2009

Tak já před chvílí ze spršky vylezla,umyla jsem si vlásky a je mi teď krásně teplíčko..byla mi nějaká zimička...
Já se na véču ještě chystám...ale nevím co to bude...k filmíku si dáme Polemo....mňam...ale předtím ještě do sebe něco naláduju 😀

coko.joko
15. pro 2009

co je polemo 😉 neni to neco jako meloun 😎

marhulinka
autor
15. pro 2009

Hahaha myslela jsem Pomelo....to je překlep 😅

marhulinka
autor
15. pro 2009

To se mi teď stává,vždycky udělám ze slova naprostý nesmysl 😀 😀

coko.joko
15. pro 2009

ale je to ovoce ne?

marhulinka
autor
15. pro 2009

Jooo je to velký,kulatý citrus a je mňaaaaaaaamozní 😉

coko.joko
15. pro 2009

tak to jo........ja jdu do te vany a pak sebou placnu na chvilku zase k telce 😀 davaji me vareni......tak se budu inspirovat necim dobrym k obedu 😉

leny2
15. pro 2009

Za ten ultrazvuk jsme platili jen 400,- Kč, když to nebylo ve 3D vidět.