• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Dodatečně Všem přeji pěkné vánoce,klidné prožití svátků.
A Janýskovi moc gratulací k srdíčku.Je to super. :wink:
25. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak mame po vanocich :wink: snad kazdy nasel pod stromeckem co chtel a nebo co si pral.....pro me byl nejvetsi darek,to,ze jsem mohla bejt s Vratou cely den sama a nikdo nevolal,teda s kluku,ze neco potrebuje a tak byla krasna pohoda......jinak nejaky ten darek jsem dostala a i od prcka....tak jsem byla hodne prekvapena :confused: no mam doma zlaticka.....tak uzivej te navstev a jeste par dni pohudu,protoze za chvilku to zkonci a zase bude blazinec....... :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem při vánočním svátku...užívejte si společné chvíle s rodinou,s přáteli...kochejte se dárečky a hlavně mějte jen samou pohodičku :wink: :slight_smile:
Že jsme všechny byly hodné je jasné :wink: A ty nejcennější dárečky nosíme pod srdíčky...a k některým se chystají po Novém roce,takže už se to blíží :wink: :slight_smile:
25. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co je nového? Jak vám je, jak se léčíte? U nás lehnul na štědrý den manža, mě od včera pobolívá v krku, ale jinak se držím.
26. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...asi se všechny kocháte dárečky... :wink: :slight_smile:

Leny tak to brzičko vyžeňte bacílky...ať na Nový rok jste zdravoučký :wink:
26. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko, jak ty jsi na tom? Už je ti lépe?
26. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny už jsem zase jako rybička :wink: :slight_smile: Ťuk ťuk ťuk :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za ty dny,co jsem jen problindila to teď doháním a dopřáváme si s prckem samé hamu papu :grinning:
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že už jsi zdravá, teď to doženeš. Já doufám, že odolám bacilům, čajíčkuju, odpočívám.
26. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se opatrujte, jdu hodit sprchu.
26. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,musim vas taky pozdravit.....koukam marhu,ze uz je ti lepe,tak super a ty leny se koukej z toho dostat at jsi zdrava na novej rok......
26. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny odpočívej,čajíčkuj a vitamínkuj :wink: Určo se bacílky vyhnou...nebo jen tak lehce otřou a utečou :wink:

Cokousku ahojky...ty tu snad sedíš pořád,ne? :grinning:
26. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neeeeeee..........mam stesti,ze kdyz se jdu podivat tak tu jste vy......ja za to nemuzu :grinning: :grinning: kecam vid......jsem vedle na diskuzi a tak jsem videla,ze se tu hla Arletka,tak mrkam......
26. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo někdo to tu táhnout musí....ostatní na to koukám dlabaj....copak Janysek a Mysicka?
26. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to nevim to vis janysek je tehu a uz sem moc nechodi a uziva si pohodu doma.......ani nerekla jak probehl darek u rodicu co na to rikali.....a myska,ta odpociva,kdyz nemusi do prace a sept ta ma prace hafo.....takze jedinej tahou jsem ja.....................................protoze jsem porad sama a tak mam spousty casu,ale nebavi me to kdyz tu jsem sama.......
26. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě jsem chtěla od Janys vypovědět,jak to probíhalo :wink: Snad nás holka vyslyší a dá vědět :slight_smile:
A ostatní se přidají určo brzo taky....jinak ty ty ty :angry: :wink:
Já kdybych byla sama,taky tu vysedávám,protože taky co jiného,viď? :grinning:
Teď tu taky jsem,protože kluci mi tu usnuli...a přemýšlím,co si pustím...
26. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem ted porad sama a tak jsem rada,ze si tady pokecam..... :grinning: :grinning: dneska teda s nasima,az me bolelo brisko jak jsem se smala :grinning: :grinning: tak si neco pust krasnyho......
26. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě něco vybírám,co stáhnu a pak na to jukneme,až se manža vzbudí :grinning:
26. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me dej nejaky typ na filmecek si taky ztahnu zitra at mam na co koukat......ja uz nemam zadny napad...bracha me dal odkaz kde stahovat a plati to on :wink: tak ztahuju....
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už stahuju Hotel Rwanda a Trosečníka :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trosecnik to mame na DVD a ten druhy to neznam...takse mrknu jestli ho tam maji....
26. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
co si dostala k vanocum?
26. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já asi zlobila :sweat_smile: všechno dostal Kuba :grinning:
26. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis to.....Kuba je asi uz ted hodny :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Néé taky jsem byla hodná...dostala jsem sadu šperků od Swarovskiho...velké srdíčko na krk a k tomu náušničky a ještě menší srdíčko zelené :wink: Jen jsem to musela hledat :angry: :angry: manža to rozvěsil na náš obr strom....já myslela,že už to vzdám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak něco na sebe-zajímavé,že je to vše těhu :sweat_smile: Kojící noční košilky...ty se budou hodit :wink: a jednu košili na normální nošení,z té mám velikou radost...tam se toho ještě vejde :grinning:
26. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To víš,jemu toho Ježuchové nadělili...je do žeber nikdo nekope,tak je prý hodňoučký :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,ze tvuj manzel je hravy :grinning: :grinning: to je dobre aspon ti to dalo trochu zabrat nez si to nasla :grinning:
26. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to hravý je a někdy až moc :angry: :angry: já lezla i po čtyřech!! A pak už mi musel napovídat přihořívá,protože můj pohled asi byl jednoznačný :angry: :angry: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sranda byla s pejsanem....ten hnedka očmuchával dárky a ty svoje si poznal :grinning: Tak pořád chodil s kostičkou v pusince a vrtěl prdelkou a pořád nám to ukazoval,že něco má a nám to teda rozhodně nepučí :grinning:
26. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek