• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Hledám na internetu rady k trhání prvních zoubků, mladýmu se začal kývat a zdá se mi, jestli mu za ním nevyráží už druhý zub.
16. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvaž na nit a zavři dveře :grinning: tak mi to dělalai rodiče :grinning:
16. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 ja chci jit v kvetnu,ale nevim musim to vse domluvit po telefonu nez pojedu do CR a kdyby me mrcha vysla presne,tak bych udelala hned termin a domluvim se s DR.nevim jaky protokol dostanu a jak to chodi v Arlete :wink:
leny16 krasneeeeeeej kocarek,taky bych chtela tak krasny pro jedno a pro dve jak ma sept a zanetik...moc pekny :slight_smile:
leny2 presne uvaz zub a otevri dvere :grinning: to jsem delala ja jako mala a zubare jsem nepotrebovala
16. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubařka nám dávala rady v lednu, až se mu začnou kývat a já si nepamatuju jakým směrem zatlačit, jestli dovnitř nebo ven.
16. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko- ty přemýšlej nad kočárkem pro 3 :wink:
leny- tak ještě počkejte, třeba zítra vypadne sám :wink:
16. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 tak to zkus na obe strany,ale jestli mu roste zoubek uz pod tim,tak bych zavolala k zubarce,protoze ja jsem mela to same,kdyz jsem byla mala a tim,ze jsem si je tahala sama,tak pak me ty zuby museli rovnat,aby nebyli krive,takze se radsi poptej,aby pak nemel rovnatka
16. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych chtela tri,ale asi nam je nedaji,takze muzu maximalne jen dvojky a nebo jedno :grinning: ale tady je zenska a ma ctyrky to je mazec,ten kocarek je jak tank a kdyz jede tak to je mazec...........a pro jedno uz mam vybrano :wink: to jsem hrozne rychla.........
16. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš Coko, třeba ti 3 dají, je to na domluvě a hlavně jak se to bude celé vyvíjet.
16. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4???To bych se asi zbláznila. Myslím, že ty 2 je rozumné čííslo, ale myslím si, že když budete chtít tři tak vám to povolí. Řekne vám všechna rizika, ale stejně platíte si to vy a jste dodpělí :sweat_smile: :wink:
Pokud se má něco uchytit, tak se uchytí a nezáleží tolik na počtu :wink:
16. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo presne tak i kdybych mela jen jedno a tak se bud chyti a nebo ne,takze se poradime s dr.a uvidime :wink: budu davat vedet pres mobil jak to semnou je...vzdy nekomu napisu a ten pak napise sem :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu na telku a pak mrknu,treba tu nekdo bude,az bude reklama :grinning:
16. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se loučím, pá zítra.
16. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Lenýsek už vybírá kočík :slight_smile:

Leny2, rozmražení 5.000,- , 1.700,- katetr...myslím, že Praha má stejný ceník....
16. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
Janýsku tak to bude asi stále stejný a ještě + 500,- Kč lůžko, takže 7.200,- Kč.
17. dub 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhulinko vse nej k narozkam a at se ti vse splni. :wink: Leny kocarek mas vybrany moc hezky me se moc libi ten stribrny, jedna pani tady v Hradci na slezskem ho ma v oranzove barve a vypada moc dobre. :wink: leny jdi do toho alspon tu bude vice miminek. To by jste meli s janyskem a coko nejak nastejno :wink:
17. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Septim,
uvidím jak na tom budem finančně.
17. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi jsme na tom nic moc, ale zatím jsme to vždy do kupy dali, tak snad i nyní :wink:
17. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nesmím se na to nějak těšit, třeba se nerozmrazí dobře a nic nebude. :frowning2:
17. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo z toho mám největšího bobana, aby ustály rozmražení
17. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechny zdravííííím krásný páteček a velkééééééééééééé díííííííííííky za přání od všech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska mám volno-dárek z práce k nar :slight_smile: musím teď jet do města na nákup,protože pojedeme ráno na hory až do neděle...tak musím naložit masíčko na grileček a nakoupit nějaké brmbrm
17. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bycj mít KET v přirozeném cyklu, takže nebudu zobat ani Estrimax, tak by to byl normální průběh cyklu a pak by se vidělo po rozmražení.
17. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééééééééé tady se plánují koukám Ketíky!!! Rozmrazení bude o.k.!!! 'Zádný pesimismus!!!
Hahaha to říká ta pravá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík, škoda, že se vám pokazilo na víkend počásko, takhle budete jen zalezlí v boudě a budete sosat
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, tak si to tam hezky užijte na horách, hlavně aby vám vyšlo počasíčko, hlásí nějaké přeháňky.
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
janysku a leny2 uvidite,ze to dobre dopadne a ty mrazacci budou bojovat :wink:
marhul,tak poradne oslav.......
sept-ahoj
17. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku - to je prostě jako naschvál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale budeme tam čtyři....zásoby bumbání jsou,takže budeme asi sosat a hrát společenské hry :wink: Jinak na sobotu máme zamluvenou véču-masíčko na lávových kamenech....tak se těšíííme....ještě jsme to nikdy neměli.....
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to budu mít doufám stejně, sliznice bývá O.K., tak snad nebude problém ani nyní...
Janýsku, ty máš 4 zamražené?
autor
Včera jsem po práci byla oslavovat s holkama,večer pak ještě s manžou padla jedna flaška...takže jsem dneska pořád nějaká mimo...chichichi
Jj 4 miláčky
17. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek