Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
3. led 2010

Janýsku to je moc hezký. 🙂

leny2
3. led 2010

Janýsku, to muselo být dojemný, určo nějaký slzičky štěstí proběhly. Já jsem teď v těhu ještě víc naměkko ze všeho než dřív, takže při všem hned slzím.

marhulinka
autor
3. led 2010

Janysku tak to bylo krááááááááááááásnéééééééééé!!!!!!!!!!! To byly určitě i slzičky,viď??

Leny tak to je dobře 😉 Však šmudlínky nesmíme ochudit 🙂

marhulinka
autor
3. led 2010

Coko tak to nebude Golemek 😀

leny2
3. led 2010

Marhulinko, víš co teďka chlupáč dělá v noci? Hledá škvírku, kde by vlezl k někomu pod deku a celý se tam schová a spinká pod dekou. 😵

coko.joko
3. led 2010

Tak to museli koukat.......janysku.....
leny ja rvu ted taky u vseho....jsem nejaka divna..... 😀

leny2
3. led 2010

Coko, nejsi divná, to jsou hormony.

janysek70
3. led 2010

No jo, slzy byly 🙂 , moje máma bulela a nemohla tomu uvěřit a ptala se, jestli si neděláme srandu, že jsem ji nedávno říkala, že jsem to dostala 🙂 . Oboje to mají vystavený v obýváku a každýmu kdo u nich byl už to vykecali. Škoda, že ty vánoce nebyly o měsíc později, bychom to udrželi déle v tajnosti. Třeba můj šéf to ještě neví....

marhulinka
autor
3. led 2010

Leny nám pejsan spinká pod peřinou od malinka....dneska po obídku když jsem šla ležet,tak taky najednou na zádech škrábání a že tam chce...chodí si lehat za kolena,jak spím na boku s pokrčenýma nohama 😀 anebo když ležíme na zádech,tak se cpe mezi nohy 😀

janysek70
3. led 2010

Jinak mi pořád říkají, že jsem "stará matka" a že mám jít na neschopenku a neriskovat, abych toho nelitovala....., tak si říkám, že opravdu ty prachy nejsou vše a nějak to uděláme a v pátek jdu na kontrolu a jestli bude vše v pořádku, poslechnu dokyho a zůstanu doma a nebudu se nervovat....

leny2
3. led 2010

Marhulinko, taky mi spinká za kolenama, přesně jak píšeš.

marhulinka
autor
3. led 2010

Janysku to je správný....doma si budeš užívat těhulkování,žádný stresík a tak 😉

marhulinka
autor
3. led 2010

Leny zatím vím o většině yorků,že takhle chodí spinkat...to je sranda 😀

leny2
3. led 2010

Janýsku, taky jsem se hodně rozmýšlela, zda jít na neschopenku, nebo když se mi pak udělalo líp, jestli se vrátit do práce, ale každý mi říkal, ať se na to vyprdu, když se stal takový zázrak, tak abych si to pak nevyčítala, peníze nejsou všechno.

leny2
3. led 2010

Marhulinko, to je fakt srandovní, jaké mají stejné zvyky.

janysek70
3. led 2010

Pravda a taky hlásí na 2. 1/2 ledna zase chřipky a už nehodlám zase něco chytit

coko.joko
3. led 2010

janysku bud krasne doma a prd na praci...aspon si uzije tehulkovani....... 😉

janysek70
3. led 2010

Holky, to Vám musím napsat, jak se Beník krásně choval k Verunce. Normálně je divoký a pořád si chce hrát a ona u nás lezla po bříšku a pořád k němu a on se začal chovat úplně jako ona, pomalinku lezl po břiše a když byli u sebe, zlehounka ji pacinkou sahal na její ručičku, pak si lehl vedle ní a jak ona lezla, plazil se s ní a vrtěl ocáskem, no nádhera, jsme byli unešení, sousedi si je fotili...

leny2
3. led 2010

Taky jsem to četla, že má přijít další vlna chřipek. Já stále odolávám, manža lehnul na štědrý den, měl i vysoké horečky, pak se mu udělalo po 4 dnech líp a dneska zase lehnul. Já jen trochu pokašlávám, spíš jen v noci a ráno, přes den dobrý, tak piju na radu Marhulinky jitrocelový sirup na noc od dr. Theisse, a dobrý, tak snad se ubráníme bacilům.

coko.joko
3. led 2010

je to mohlo bejt krasny janysku...pockej az tam poleze tvoje mimi a Benik bude hlidat.......

leny2
3. led 2010

Jé, to muselo být suprový, nemáš foto?

janysek70
3. led 2010

Řeknu Lucce, ať mi nějakou fotku přepošle a dám ji sem. Fakt jsem si říkala, že to bude dobré, pes a mimi pohromadě

mysicka.hk
3. led 2010

To je paráda, Janýsek je tady a hned je o čem povídat.
To bude dneska popsaných stránek. 🙂

leny2
3. led 2010

To jsme se tady hezky sešly. 😵

janysek70
3. led 2010

Už je zarostlý jak Ezop a má drápky, musím ho objednat na sestřih...

leny2
3. led 2010

Janýsku, taky jsem zvědavá, jak se bude chovat ten náš chlupáč k mimču.

janysek70
3. led 2010

Já myslím, že se každý bude o to "svoje" mimčo chovat hezky 🙂

coko.joko
3. led 2010

leny tyhle malicky psici jsou hodny.......neboj......
janysku a dej do albicka taky mimi z UTZ at vidime taky.......

leny2
3. led 2010

Já jsem ho stříhala teďka v pátek, hlavičku a pacinky, tělíčko mu teď nechám, aby mu nebyla taková zimička.

marhulinka
autor
3. led 2010

Janysku to je dobře...oni jsou to draci,ale taky máme zkušenosti,že Beník se u miminka chová úžasně...k neteřince si posledně lehl na zem na deku,zaujal polohu ležmo na zádech a roztažené nožičky a usnul u ní 😉
Oni pak ty miminka krásně hlídají 😉