• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Koukám, že všechny prcháte pryč, tak půjdu žehlit.
4. led 2010 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak busík my jede za čtvrt hodinky...mám ho u baráku,nemusím spěchat :grinning:

Coko na balónu si pohopsávám a pak se kroutím ze strany na stranu a dokola :grinning:
4. led 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny já jedu okouknout žehličky,chci si pořídit novou :wink: Za chvíli začnu prát věcičky a žehlit a ta moje stará už potvůrka málo hřeje...však už jí je nějakých 9let :slight_smile:
4. led 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vyfotila jsem dneska ráno bříško...ale se to sem bojím úplně dát!! To už není bříško,ale pořááááááádnýýýýýýýýý břuch :slight_smile:
4. led 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, jen se neboj, dej fotečku, já ho taky zase vyfotím.
4. led 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dneska vyžehlím normální prádlo a manža mi odpoledne sundá krabice ze skříně a začnu taky přebírat a prát, už se na to strašně těším, ani si nepamatuju na ty všechny věcičky.
4. led 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se taky vykopala z postele.
Leny moc vám to sluší. :slight_smile:
Co se táká srazu tak je mi jedno který den to bude.
Měla bych mít volný víkend takže můžu oba dny.
4. led 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim, na sraz se moc tesim, leny 16 prcek celej tatinek, coko uzij si kavu, na bolesti zad jsem mela u dvojcat takovy pas docela to pomahalo, najdu a dam ti ho az prijedes. leny2 ja se v tech pidi vecech taky moc radahrabu, docela jsem rada ze jsem dala vse pryc a muzu porizovat nove. Zdar janys je fajn ze je ti lepe. Ja se jdu strojit a jedu do mesta na nakupy,maji hezke veci na holky,kouknu i na prcka sice veci maji hezke ale vetsinou naprd,nechapu treba dupacky a nemaji spodek tak musi clovek dat ponozky nebo nechapu proc na vse rvou kapucu,pak ma mimi treba tri na sobe chudak :grinning:
4. led 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já dorazila z nákupu :wink: Okoukla jsem i žehličky,tak odpolko pojedeme nakupovat :slight_smile:

Leny užij si odpolko přebíráníčko a kocháníčko s hadříky :wink:
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marhulinko tak žehlička vybraná? :slight_smile:
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mysi mám tam vybrané dvě,tak ještě se rozhodnout :grinning: Jedna je od Tefalu /ta asi zvítězí/ a druhá od Phillipse
4. led 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
To je super že jsi si vybrala. :slight_smile:
4. led 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:
koukám, že to tu pěkně žije už od rána :slight_smile:
Vaness asi vypadla z tatky a ne ze mne :grinning: Vím, je celá manžel, taky je z ní úplně paf :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a já taky :slight_smile:
Holky bříška máte krásný a jen je sem vyfotte, já vím, taky jsem si ke konci připadala jako slůně :wink:, ale ještě vám poroste, uvidíte :wink:
Na srazík pojedu v jakýkoliv den, hlídání budu mít. Hlavně at nás tam je co nejvíc :slight_smile: :wink:
4. led 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsme se byli s pejsanem vyvenčit...je tam docela fajn :wink: a teď si dáme obídek :wink:

Já doufám,že na srazík snad budu moct jít...ale je to přeci jen ještě za dlouho a člověk nikdy neví,jestli už třeba nebudu někde tlačit :grinning:
4. led 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pádím do práce, dnes výjmečně na odpoledne.
Mrknu na vás zítra odpoledne. :slight_smile:
4. led 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mysicko ať ti to v prácičce uteče!!!
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leny dala jsem do albůmku košilky :wink:
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem doma a jsem krasne unavena a hlavne zmrzla....tak si odpocnu a za chvilku jdem s VRatou na nakup a pak pocourame po meste....
marhul teda ty mas brisko krasny......
tak kdyz vam vsem je jedno kdy ten srazik tak ho nechame na sobotu a v kolik hodin to uz me je taky jedno....to reknete vy...a marhul ty jedina mas omluvenku,protoze je fakt,ze muzes u nekde lezet s mimcem...ale vsechny ostatni vymluva se nebere..... :wink: :wink:
septiku,tak ten pas najdi a ja si ho pujcim jestli me teda bude....protoze to se neda vydrzet jak meto boli....ve stredu jdu k tomu amikovi,tak uvidim jestli me narovna....
4. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko u nás je docela pěkně :wink:
Já byla na prochajdě s pejsanem a fakt je příjemně...užijte si nákup i pocourání po městě :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
marhul tady je taky krasne,ale po dobry snidani s kamoskou jsme sly do mesta pocourat to a prisla jsem na krasny veci,ale nemela jsem u sebe tolik penez,tak musim jit s Vratou odpolko :grinning: :grinning: a taky jsem rada,ze kamoska me poradila co a jak koupit a nekoupit a hlavne ma taky klucinu a domluvila jsem se sni a pujci me veci jako prebalovaci stul,lehatko atd....takze jsem moc rada......
4. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jůůů takže jdeš utrácet,jo?? Však to se musí :wink: :wink: :wink:
4. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja ne spis na Vratu jsem videla krasny veci a hlavne ve sleve a to o hodne,takze to musime okouknout.....ja si ted nemuzu nic kupovat,protoze to neunosim......tak si pockam na pristi rok.....a jinak jsem koukala na vecicky pro mimise a maji nadhera H&M,Mexx,Esprit atd.ale potvory to jeste nemaji ve sleve :grinning: :grinning: si pockam...
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já dneska vyjímečně ani na nic nekoukala....jsem nakoupila,co jsem potřebovala a pak koukala jen na žehličky...

No a teď si dáváme termixek a pak půjdeme zalehnout...dneska se Kuba skoro nezastavil a pořád se tam vlní :grinning:
4. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
to ma po tom termixu :grinning: :grinning: ja mam taky rada vanilkovy je mnamka....no tady nic takoveho nemaji,takze me ta chut prejde rychle......me se to bricho vcera taky porad bublinkovalo a kdyz jsem si lehla tak bolest do zad a kdyz jsem se otocila tak krap pod zebra.....takze super noc....a kdyz jsem uz usinala tak jsem musela na WC..je to sranda a jeste bude.....ty uz jen 10tt a mas to za sebou a ja jeste takkkkk dlouho.......
4. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Marhulinko, krásný košilky a bříško.

Jsem po obědě zalehla a krásně usnula, v noci jsem se furt budila. Za chvíli musím pro mladýho do družiny.
4. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Coko jen počkej,jak ti to uteče!!
4. led 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj cokousku utece to moc rychle, ja potrebuju jeste dodelat tolik veci ze bych tam mimise nechala klidne dva roky :grinning: :grinning: :grinning: ve meste mazec samej duchodce :angry: marhulinko zehlicku jsem kupovala nejak v zari taky se rozhodovala mezi tefal a philips nakonec mam philips spousta lidi nebylo s tefalem spokojeno a znamej co ma obr opravdu obr obchody s elektronikou rikal jednoznacne philips, tak jsem kupovala ten posledni model co ted delaji :wink:
4. led 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
coko super ze ti to pujci :wink:
4. led 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj maminy můžu na chvilku na pokec mezi vás? :slight_smile:
4. led 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám že zase všichni nakupujete věcičky na prcky i na sebe
Marhulko máš moc pškné bříško zdá se mi že před těma 4 týdnama jsi ho možná měla i větší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lenýsku kdepak máš ty pupíček ?
Septim a jakpak to zvládáš ty s těma dvouma raubířkama
4. led 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek