Arleťačky

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉
leny2
5. led 2010
Těším, těším, já než to všechno přeberu, mám to asi v deseti krabicích, každou popsanou na jaké měsíce asi tak to je, tak jsem si připravila krabice do půl roku.
leny2
5. led 2010
Coko, hoď recept.
coko.joko
5. led 2010
http://www.prima-recepty.cz/recept/35821-babovk...

tak to je ona a fakt doporucuji.........mnamka
marhulinkaautor
5. led 2010
Bargot buchtu taky děláááááááááám....no Margotku doma mám,tak že bych zítra upekla :-N
coko.joko
5. led 2010
marhul na plech je super ja ji taky delala na plech,ale jestli mas mensi,protoze na velky by to bylo malo a hlavne by t onebylo tak nadychany 😉
leny teda ty jsi taky sikovna vse krasne popsany...
coko.joko
5. led 2010
jo mysko asi myslela tuhle babovku citonovou 😃 tak tu jsem teda nedelala,ale vypada taky dobre
mysicka.hk
5. led 2010
Mě se zas líbí ta tvoje margotková, asi jí někomu upeču 😃
marhulinkaautor
5. led 2010
Jooooo citrooooonová bábovka je exkluzivní....tu dělá moje mamča a ta je mňamoooznííííííí!!!! Tak a teď nevím co udělat dřív 😃 Hlavně já sním jeden dva kousky a pak to budu muset nacpat manžovi pro chlapi ke kafi do práce 😃 To se asi pomějou 😃
coko.joko
5. led 2010
fakt je dobra ji tu zeru,ale uz ji musim uklidit nebo na Vrata nebude mit nic 😃
marhulinkaautor
5. led 2010
Když mě po sladkým pálí žáha,jen o tom tady píšeme a už ji cítím ]-( ]-( ]-(
leny2
5. led 2010
Coko, dík za pochvalu, to já mám ráda, všechno hezky uložené přehledně.
leny2
5. led 2010
Já teď ani nemám tolik chutě na sladký, jak to bylo ze začátku.
leny2
5. led 2010
A to jsem si nemyslela, že ty věcičky budou uložené sedm let, teď jsem ráda, že to mám tak přehledné, to bych se v tom nevyznala po těch letech.
marhulinkaautor
5. led 2010
Leny to pomůže,když máš už věcičky po prckovi,viď??? 😉 🙂
coko.joko
5. led 2010
leny to me uztaky sladky nechutna jako ze zacatku,ale sem tam si dam,ale bojim se ty tehu cukrovky....no to je dobre,ze to mas tak krasne srovnany a prehledny....... 😉 to ja si pak taky pekne vse uklidim co kdybych nahodou mela jeste jedno mimi 😎
leny2
5. led 2010
Marhulinko, mám to všechno schovaný, takže nemusím nic kupovat, jenom něco fešáckýho. 🙂
leny2
5. led 2010
Holky, jdu hodit spršku, jsem nějaká uondaná.
mysicka.hk
5. led 2010
Čoko neboj a vem si příklad ze Sep. 🙂
marhulinkaautor
5. led 2010
Nojo my hold musíme pro prvního nakoupit a pak to taky schovám a doufám,že pak dokoupím jen růžovou 😃
coko.joko
5. led 2010
leny bude mit urcite kluka a vi to a nechce nam to rict......... 😃 ja jdu taky smer sprcha.....
marhulinkaautor
5. led 2010
Taky jdu do spršky krásný večer všem
mysicka.hk
5. led 2010
Krásný večer a dobrou noc. 😉
coko.joko
5. led 2010
mysko no ja jen tak druhy nechci me ted staci tohle tehu....... 😉
mysicka.hk
5. led 2010
Čoko krásný fotky.
To jste měli svatbu v ZOO?
coko.joko
5. led 2010
mysko jojo jsem to tam dala chtela to videt holcina z druhe diskuze...to musim vymazat 😉 trochu netradicni,ale na urade me to pripada trapny,ale kazdyho nazor....
mysicka.hk
5. led 2010
Mě to na úřadě přijde moc ohraný.
Fandím těm co se berou pod vodou,
nebo ve vzduchu, prostě netradičně.
coko.joko
5. led 2010
no kazdy ma na to jiny nazor a taky jsem se setkala s tema co me rekli,ze jsem prdla,ale to je jen nase vec.... 😃 blbne me uz zase kun hrozne pomalu se to nacita nechapu proc vecer to nejde.......
mysicka.hk
5. led 2010
Mám úplně ten samý problém tak zas zítra 🙂
marhulinkaautor
5. led 2010
Tak já jsem vykoupaná a navečeřená-teda to jen napůl,ještě tu mám Caro a Termixek 😃