• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Tak ať je to brzy hotové a ty jsi brzo na příjmu. :slight_smile:
6. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra to bude v cajku...kluci začnou odpolko,tak už bude pokojíček komplet hotový :slight_smile:
Já pak teda začnu prát věcičky...a než zítra vystěhuju tu narvanou skříň,to bude :grinning:
6. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zvládneš vždyť máš ještě času dost.
Já teď pletu čepičky pro sousedky dvojčátka. :slight_smile:
6. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo času zas tak moc není....pak by se mi do toho už moc nechtělo...ono pak stát u prkna s lavórem je :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky může porod přijít dřív...už teď bych měla mít prý zabalenou tašku do porodky :slight_smile:
6. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, nikdy nevíš kdy se rozhodne přijít na svět.
6. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak za nějakých osm týdnů se mu může chtít na svět a já ho tam neudržím :grinning:
Hlavně to chci vše mít hotové teď v lednu a v únoru už jen odpočívat a nic nedělat :wink:
6. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásná představa odpočívat a nic nedělat,
to se mi stát nemůže. Nejdřív makám v práci a pak mám
další směnu doma.
6. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi nojo to znám taky...je to vlastně z práce do práce :angry: :angry:
6. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo přesně tak.
Kdepak jsou všichni?
6. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi chrní :grinning:
6. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se loučím....všem krásné příští dny...opatrujte se a nezlobte :slight_smile:
6. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kým si tady budu povídat, bude se mi stýskat.
Ahoj a brzy přijď. :wink:
6. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
jen jdu pozdravit.....vubec me vecer nesel kun,tak jsem byla na nervicky,ale zatim to zvladam.....ale jestli to pujde takhle dal,tak to nevim........ :grinning: :grinning:
marhul uz je odpojena tak tu bude nuda........
dneska jdu k tomu dr.na kontrolu,tak jsem zvedava jak je na tom ten nas prcek....
7. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: , Marhul je dnes mimo, tak ji zastoupím :wink: ....
Leny dnes nasává tu sladkou srágorku, že?
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojda janysku,
jo,jo leny uz ji ma mozna v sobe a urco ji chutna........uz ji vidim jak se u toho sklebi.... :grinning: :grinning:
marhul ma pohov do nedele....
a jak se mas ty holka.......tady premlouvam kone,at slape a neser*me :grinning:
7. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď docela šlape, ale večer je to polochcíplá kobyla :angry: . Jsem to předevčírem večer pustila a vztekala jsem se i u dočítání, že to vůbec nenačítalo stránky, tak jsem to nasratě vypla..
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me to vecer vubec nejde to nacita i pres 15 minut a ja tu na nervicky a Vrata se smeje......a ted se to taky seka.......ale neni to tak hrozny..... :wink: :wink: kdy jdes na kontrolu.....
7. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mastím k dokymu zítra ráno, bude mi brát krev a snad se dočkám té průkajdy a fotečky :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jdeš dnes se zádama??
7. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim, at ti cokousku dopadne poradna dobre a tobe janysku at uz daji prukajdu :grinning:
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra,tak at to dobre dopadne a mas uz ridicak :wink: a hlavne fotecku,at vidime prcka....
ne,dnes jdu na kontrolu na gyndu....vcera jsem mela jit se zadama,ale nesla jsem protoze se bojim :grinning: aby me neco ted neudelal,tak jsem na posledni chvilku cukla.....a cvicim na balonu a porad na nem sedim,tak se me to trosku uvolnilo,ale nic moc.....
7. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo četla, jsem, že na balónu Marhul divočí, tak mi to připomnělo, že ho někde doma taky mám, tak bych si ho mohla nechat nafouknout. A kojící polštář jsem půjčila Verunce a docela by mi na spaní bodnul, páč neumím spát na zádech, ale jen na břiše, tak teď házím takový polobok a potřebovala bych se jím podkládat :wink:
Ahoj Septíku, krásné číslo :wink:
7. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je septiku ahoj..........ty jsi tu snama...... :dizzy_face: :dizzy_face:
janysku.....ten kojici polstar jsem si koupila tady a musim rict,ze bez nej uz ani spat neumim,protoze ja taky rada spim na brisku a tak si ho vzdy hodim pod sebe a ten pupik na nej....a dam ho i mezi nohy a krasne se ty zada uvolnuji...a ten balon je taky dobrej....mam par cviku co muzu ted delat,tak poctive makam......
7. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept vcera jsem ukazovala ten kocarek Vratovi a rikal,ze je pekny :wink: pry budes nejvetsi machr v HK.....ja porad spoleham na ty Kukleny,ze tam neco bude.....a hlavne,ze ho koupime a hned nam ho daji sebou.....
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě chviličku počkám a pak o něho sousedku poprosím, Verča už je dost velká a zmákne kojení i bez něho :wink:
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo rekni,fakt je super......bych mela jit nco delat,ale me se vubec nechce......
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se dnes akorát nasnídala, zatopila v krbu, prošla poštu a vyvenčila 2x psa a nic se mi nechce....
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se taky nechce,ale rano super budicek....pak jsem dala snidani a zkoukla ULICI...a premyslim co udelat...Vrata otravuje at neco upecu na zimak ke kave a ja nevim co......a taky musim zehlit a to me teda vubec nebere........
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
koukám, že uhlíček už porodila :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
Ahojda janýsku těhulko, jak ti je? :slight_smile: :slight_smile:
Holky, mně se taky ulevilo, když jsem si po porodu mohla lehnout na břicho a jen si tak protáhnout tělo.....to je balada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny 16 ahojda....no o tom me mluv chvilku ja bych si taky lehla na brisko :grinning: ale to by ten prcek asi pekne nadaval,ze mu tam delam male misto :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek