• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Hm, to mám radost, pinďour mi nevadí, ale po tom dloubákovi mi vždy bolí břicho :grinning:
10. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám dojem,že vnitřním se ve mě nikdo nerejdil pak ze začátku /teda jen na úplném začátku ano/ a pak zase dr.začal,když to dole kontroluje....
10. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku no já si pinďu neužívám doma,tak teď si ho budu užívat každé dva týdny u dokyho :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak janysku ja nemam zadny seznam :grinning: :grinning: ja mam porad hodne casu :grinning: .......
marhul me taky porad dela vnitrni UTZ a i vnejsi :grinning: a pak me porad strka prsty mezi nozky a neco tam hleda,ale co to nevim :grinning: :grinning: :grinning: se vzdy musim smat.........
janysku vzdyt to mas jako pindoura,akorad umeleho :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo a zapomněla jsem vám nahlásit,že cukrovku nemáme :wink: No ještě aby,když do šestého měsíce jsem sladké nepozřela...teď nám ovšem chutná :grinning:
10. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku já už mám všechno-teda doufám :sweat_smile: i sbaleno do porodky :wink:
Čoko, to není ono, tento nemá cit :grinning:
autor
Coko prstíkem zkouší jaký máš čípek :wink:
To si taky užívám,když doma nic není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
10. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo ono to není...není to maso na maso :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Marťo, četla jsem, že už máš cestovní horečku a kufr zabalen :slight_smile:
autor
Dneska Kuba normálně vrtěl prdelkou....jak ji má nahoře,tak jsem ji cítila :grinning: Normálně na mě klidně vystrkuje kaďáček :grinning:
janysku,to mas pravdu....ale to se da vydrzet..... :grinning: :grinning: i kdyz me to taky neni prijemny,ale co......
marhul ty jsi totis hrozne aktivni a sikovna,takze mas vse pripraveny....ja to porad oddaluji a hlavne jsem trochu poverciva a tak proste zacnu az v unoru.....
autor
Nojo mě doky řekl,ať koukám mít už sbaleno...že přijít to může kdykoli a chlap pak chudák by mi pobalil loďák :grinning:
10. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ty můžeš začít v únoru :wink: Já v únoru už budu tlačit
10. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda marhul......to ja si teda neuzivam.....je me to neprijemne......a hlavne,kdyz vedle stoji ten muj a dr.mezi nozkama a povidaji si o hokeji.......... :grinning: :grinning: :grinning: ale sranda musi bejt........
10. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to jsem vloni zažila se sousedem, když si holky nechali v nemocnici a on pak na mě zvonil, ať mu jdu pomoci zabalit. A to byla prča, měl to vypsané a nevěděl ani co kde mají a co to je :slight_smile:
10. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já věřím,že manža by to zvládnul,všechno jsme tak nějak nakupovali spolu,dokonce jednorázové kalhotky kupoval on :wink: Ten ví i jaké vložky do porodky :grinning: Jenže spíš v tom zmatku by mi tam dal ještě bůhvíco :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul tlacit budes az v breznu a v unoru jdes na sraz tak netlacit......by jsme se pak nevesli do porodky,kdyby jsme sli za tebou.......
10. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak jo beru tě za slovo :grinning:
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky myslim,ze by me Vrata zblalil ne kufrik,ale hokejovou tazku :grinning: :grinning: :grinning: uz ho vidim.........ani nevi kde co je......
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam na neco chut,ale nevim co bych snedl.......asi si pujdu dat sprsku a treba to prejde :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tu mám to kapučínko a pak vitamínovou bombu k filmíku....manža nám každý den dělá ovocný koktejl s mrkví a to je mňaminečka...pěkně to teda zaplácne :grinning:
10. led 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko koukej prckovi něco dát,když si o to říká!! Nebuď hladová!!! - To mi dneska řekl v obchoďáku manža,že mi jde koupit tu přírodní šťávu z ovoce a já že nechci,že jsem už přežbrunděná...a on hnedka,že jsem na Kubíčka hladová...tssssssss
10. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si taky presuji pomerance,mrkev..ja si asi udelam cokoladku......... :grinning: :grinning: hrozny pres den jsem v pohode a padne vecer a me honi sladky.....
10. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojojo prcek si to hold žádá :slight_smile: :wink:
10. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja to mam doma porad.....vse musim delat pro prcka a ne pro sebe......a kdyz jsem rekla,ze nebudu tolik jist,tak me hned serval,ze jsem zla a nechci dat nasemu brouckovi nic a porad dokola :grinning: :grinning: takze kdyby si to videla u nas v kuchyni......kam se podivas nejaky ovoce.....vitaminky......a ruzny sladkosti atd......no a to jsem tehotna....nevim az porodim :grinning:
10. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myska se tesila,ze si popovida a neni tu..........
10. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko teď nosíš jeho mimčo....tak to víš,to musí být....až porodíš,tak už ti třeba tak dopřávat nebude :grinning:
10. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi kdepak jsi?? Doufám,že neodhrnuješ sníh!!
10. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul.....az porodim,tak se tu budu potit na tom orbitreku :grinning: :grinning: at jsem pak hezka hubena mamina.....takze to si dopravat nebudu urcite.......
myska se asi lekla.........ze nas tu je tolik :grinning:
10. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek