• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Já teď ráno uvařila kuře na paprice :wink:
12. led 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky nevím,co mám pořád vařit :angry:
12. led 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Divoch je vzhůru už asi půl hodiny a pěkně se tam tlačí zádama...včera jsem večer měla zase takovou bouli...už to bylo docela nepříjemný...tak to se mám asi ještě na co těšit :grinning: :grinning:
Ve tři ráno mě taky probudil,mě normálně tahal ven z postele....tak jsem se trochu prošla a on přestal,tak už mě má pěkně vycvičenou,co?? :grinning:
12. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A zjistila jsem,že nejlépe se mi spí na levém boku...jinak skoro vůbec nemůžu spát.... :angry: :angry:
12. led 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky spím jedině na bokách, ale někdy mě bolí ty kyčle, tak to je hrozný, to se furt překuluju z jednoho na druhý a nevím jak si lehnout.
12. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten náš prcek taky pěkně řádí a teď většinou začne kolem sedmé večer a vydrží až do devíti, vždycky koukáme víc na břicho než na telku. Teď se tam taky vrtí.
12. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo kyčle mě taky pobolívají jednou za čas....jak se roztahujeme....mě teď dva dny bolí i levé tříslo,že pomalu nezvednu ani nohu,když se strojím....a než to vždy rozchodím!! No ty poslední měsíce nám asi dají zabrat :grinning: :sweat_smile:
12. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, povlečení musím taky vyprat, to mám uložené jinde.
To jo, ale to zvládnem. :wink:
Koukala jsi na to Epi-no?
12. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééé tak to je lepší než telka,co je jasný :wink:
Manža včera poslouchal prckovi srdíčko a jak se na něj přes bříško tlačil,tak dostal pěknou ránu :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě nekoukala,ale už jsem si diskuzi našla.... :slight_smile:
12. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mají pěknou sílu, taky mě to někdy až zabolí, jak kopne.
12. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to zajímavě, ale já bych asi měla strach, abych si nějak neublížila nebo nevím, a stojí to docela dost peněz asi.
12. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já právě,když jsem to viděla,tak se bojím :grinning: :grinning: Takže do toho teda asi nepůjdu....to kdyžtak,tak bych raději zkusila tu masáž,ale zase to chce,aby se to dělalo dobře....
12. led 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a my dneska budeme teprve odstrojovat stromeček :slight_smile:
12. led 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk by chtěl pro sebe a pro mimčo udělat to nejlepší, ale abysme si nepřivodili spíš nějaké problémy z toho, viď? To by nestálo za to, takhle u konce pak chytit nějaký zánět nebo něco.
Tý jo, to jste si ho užili, my jsme ho odstrojovali minulý týden.
autor
No chtěli jsme se na něj vrhnout už dříve,ale nedostali jsme se k tomu,měli jsme to tu zastavěný...tak konečně dneska :grinning: a už budeme hezky čekat na to jaro :grinning:
12. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sníh už nepadá, tak je to dobrý, hlavně když jsou silnice holé, trochu nám asi přimrzne.
12. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu zase něco trochu udělat a jinak mám v plánu odpočívat,po obídku hodíme šlofíčka a pak budeme čekat na manžu...a zase bude venkovní akce s pejsanem,nemá čas čůrat,protože strká celou hlavu do sněhu... :grinning:
12. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fůůůůůůůj já koukala,že hlásí snad až -15 brrrrrrrrrrrrrrrr
12. led 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jak náš, včera jsem s ním šla na dlouhou procházku a taky skočí klidně do sněhu a pak se z toho nemohl vyhrabat, to byla sranda.
12. led 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, hlásí. Taky jdu něco pracovat, pak zase nakouknu.
12. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jsou to malý sněhuláčci :grinning: Naštěstí bundička je super,je krásně pod ní suchý a teplounký...taky máte bundičku,viď?? Já si pak k němu strkám ruce,abych se ohřála :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, má vyteplenou bundičku flaušem, jednou vlítnul do sněhu bez ní a to bylo, jak se na něj nachytal sníh na chlupy, to nešlo dolů.
12. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no raději ven ani nelezte, páč je tam mráz jako sviňa a všude mlíko, že není nikam vidět.
My ještě stromeček máme, ten stříbrňák nechce nějak opadávat, ale o víku se na něho chystáme.
12. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar,
tak jsem posnidala a chtela jsem se podivat na ULICI a ona tam jeste neni :frowning2: takze pujdu varit.....dneska jsem si dala velky ukol,tak si musim maknout......taky ted posloucham v radiu o porodu se tam vyjadrujou,tak je to docela zajimave...... :grinning:
tady je uz nastesti krasne...teda v ramci moznosti,ale jde to.....
12. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme byli s pejsanem na prochajdě....chodníky jsou pěkně zledovatělé a nikdo s tím nic nedělá :angry: :angry: :angry:
No naštěstí jsem to ustála-sice pohled na mou chůzi asi stál za to...a teď se půjde ven až odpolko...uff
12. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jakýpak máš velký úkol??

Janysku jsi doma v teplíčku?? Fakticky je lepší nevylézat...ale pejsan hold potřebuje...naštěstí udělal všechno,takže půjde ve tři a to už půjde zase manža :wink:

Já uvařeno mám,naloženou druhou pračku povlečení,pak budou na řadě prostěradýlka :wink:
12. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek