Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Já teď ráno uvařila kuře na paprice 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Taky nevím,co mám pořád vařit 😠

marhulinka
autor
12. led 2010

Divoch je vzhůru už asi půl hodiny a pěkně se tam tlačí zádama...včera jsem večer měla zase takovou bouli...už to bylo docela nepříjemný...tak to se mám asi ještě na co těšit 😀 😀
Ve tři ráno mě taky probudil,mě normálně tahal ven z postele....tak jsem se trochu prošla a on přestal,tak už mě má pěkně vycvičenou,co?? 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

A zjistila jsem,že nejlépe se mi spí na levém boku...jinak skoro vůbec nemůžu spát.... 😠 😠

leny2
12. led 2010

Já taky spím jedině na bokách, ale někdy mě bolí ty kyčle, tak to je hrozný, to se furt překuluju z jednoho na druhý a nevím jak si lehnout.

leny2
12. led 2010

Ten náš prcek taky pěkně řádí a teď většinou začne kolem sedmé večer a vydrží až do devíti, vždycky koukáme víc na břicho než na telku. Teď se tam taky vrtí.

marhulinka
autor
12. led 2010

Jo kyčle mě taky pobolívají jednou za čas....jak se roztahujeme....mě teď dva dny bolí i levé tříslo,že pomalu nezvednu ani nohu,když se strojím....a než to vždy rozchodím!! No ty poslední měsíce nám asi dají zabrat 😀 😅

leny2
12. led 2010

Nojo, povlečení musím taky vyprat, to mám uložené jinde.

leny2
12. led 2010

To jo, ale to zvládnem. 😉

leny2
12. led 2010

Koukala jsi na to Epi-no?

marhulinka
autor
12. led 2010

Jéééé tak to je lepší než telka,co je jasný 😉
Manža včera poslouchal prckovi srdíčko a jak se na něj přes bříško tlačil,tak dostal pěknou ránu 😀 😀 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Ještě nekoukala,ale už jsem si diskuzi našla.... 🙂

leny2
12. led 2010

Už mají pěknou sílu, taky mě to někdy až zabolí, jak kopne.

leny2
12. led 2010

Vypadá to zajímavě, ale já bych asi měla strach, abych si nějak neublížila nebo nevím, a stojí to docela dost peněz asi.

marhulinka
autor
12. led 2010

No já právě,když jsem to viděla,tak se bojím 😀 😀 Takže do toho teda asi nepůjdu....to kdyžtak,tak bych raději zkusila tu masáž,ale zase to chce,aby se to dělalo dobře....

marhulinka
autor
12. led 2010

Holky a my dneska budeme teprve odstrojovat stromeček 🙂

leny2
12. led 2010

Člověk by chtěl pro sebe a pro mimčo udělat to nejlepší, ale abysme si nepřivodili spíš nějaké problémy z toho, viď? To by nestálo za to, takhle u konce pak chytit nějaký zánět nebo něco.

leny2
12. led 2010

Tý jo, to jste si ho užili, my jsme ho odstrojovali minulý týden.

marhulinka
autor
12. led 2010

No chtěli jsme se na něj vrhnout už dříve,ale nedostali jsme se k tomu,měli jsme to tu zastavěný...tak konečně dneska 😀 a už budeme hezky čekat na to jaro 😀

leny2
12. led 2010

Sníh už nepadá, tak je to dobrý, hlavně když jsou silnice holé, trochu nám asi přimrzne.

marhulinka
autor
12. led 2010

Tak jdu zase něco trochu udělat a jinak mám v plánu odpočívat,po obídku hodíme šlofíčka a pak budeme čekat na manžu...a zase bude venkovní akce s pejsanem,nemá čas čůrat,protože strká celou hlavu do sněhu... 😀

marhulinka
autor
12. led 2010

Fůůůůůůůj já koukala,že hlásí snad až -15 brrrrrrrrrrrrrrrr

leny2
12. led 2010

To je jak náš, včera jsem s ním šla na dlouhou procházku a taky skočí klidně do sněhu a pak se z toho nemohl vyhrabat, to byla sranda.

leny2
12. led 2010

Jojo, hlásí. Taky jdu něco pracovat, pak zase nakouknu.

marhulinka
autor
12. led 2010

Jo jsou to malý sněhuláčci 😀 Naštěstí bundička je super,je krásně pod ní suchý a teplounký...taky máte bundičku,viď?? Já si pak k němu strkám ruce,abych se ohřála 😀 😀

leny2
12. led 2010

Jo, má vyteplenou bundičku flaušem, jednou vlítnul do sněhu bez ní a to bylo, jak se na něj nachytal sníh na chlupy, to nešlo dolů.

janysek70
12. led 2010

Ahojky, no raději ven ani nelezte, páč je tam mráz jako sviňa a všude mlíko, že není nikam vidět.
My ještě stromeček máme, ten stříbrňák nechce nějak opadávat, ale o víku se na něho chystáme.

coko.joko
12. led 2010

Zdar,
tak jsem posnidala a chtela jsem se podivat na ULICI a ona tam jeste neni ☹ takze pujdu varit.....dneska jsem si dala velky ukol,tak si musim maknout......taky ted posloucham v radiu o porodu se tam vyjadrujou,tak je to docela zajimave...... 😀
tady je uz nastesti krasne...teda v ramci moznosti,ale jde to.....

marhulinka
autor
12. led 2010

Tak jsme byli s pejsanem na prochajdě....chodníky jsou pěkně zledovatělé a nikdo s tím nic nedělá 😠 😠 😠
No naštěstí jsem to ustála-sice pohled na mou chůzi asi stál za to...a teď se půjde ven až odpolko...uff

marhulinka
autor
12. led 2010

Coko jakýpak máš velký úkol??

Janysku jsi doma v teplíčku?? Fakticky je lepší nevylézat...ale pejsan hold potřebuje...naštěstí udělal všechno,takže půjde ve tři a to už půjde zase manža 😉

Já uvařeno mám,naloženou druhou pračku povlečení,pak budou na řadě prostěradýlka 😉