• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Aaaaa kočárek se tu vybírá....máš tip jaký bys chtěla?? :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja mam typu,ale ted jsem koukala na Esprito GT....ten se me libi a moc v modre barve...a maji ho i skladem v HK.....pak neni spatny Danny spor DS 70.......a pak jeste V-Travel,ale ten maji jen v zeleny barve....a to mas myslim i ty ne? :wink:
12. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme V-travel v černozelené kombinaci :wink:
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A chceš čtyřkolku nebo tříkolku??
12. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten se me fakt libi a moc a muzu si dokoupit i autosedacku s adapterem na kocarek........ :dizzy_face:
12. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem na čtyřkolku :wink:
12. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten je taky moc pěkný :wink:
12. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste tenhle ten je taky pekny.......a musim toho vyuzit,protoze me rekl tata,ze nam koupi kocarek,pry se to tak dela,tak nevim,ale kdyz nam ho koupi,tak ho chci koupit v CR........ :grinning:
12. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si kočárek kupovali sami....ale jinak prý kočárek kupují budoucí babičky :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bychom si taky koupili,ale kdyz deda a babicka chteji dat korunky,tak toho vyuzijem......nasi jsou uplne hotovy,ze cekame mimi...to vis segra ma uz velky 20,19,13....a bracha ma 6 let a tak se tesi na malicky zase.... :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však jo,nám taky rodiče koupili spoustu jiných věcí...postýlku a plno výbavičky... :wink: Oboje rodiče jsou z toho celý hotový a moc se těší...od mých rodičů to bude první vnoučátko :wink: tak to vůbec prožívají :grinning:
12. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to vubec bude prozivat babicka....no nasi ho uvidi vzdy jen v lete,takze si myslim,ze to bude taky takovej mazanek.......no my mame uz jen jednu babicku a jednoho dedu :frowning2:
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele u našich to budou prožívat babička i dědeček :grinning: Můj taťka už se strašně těší,pořád se ptá jak se mi daří a tak...my na sebe hodně trpíme :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my na sebe moc netrpeli,ale co jsem si vzala Vratu,tak je uplne jinej a kdyz jsem mu rekla,ze bude deda,tak je vubec jak vymeneny.a moje mamka ta co muze tak uz kupuje a ja ji pokazdy rikam...to nekupuj a ona jo ja uz to koupila... :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky dneska se pěkně činíte. :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo my už rodičům museli vynadat,aby nic nekupovali,že čekáme jednoho špunta a ne dvě :grinning: :grinning:
Ale je to krásný viď??

Ahoj Mysiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko ten první kočárek je krásný, takový neokoukaný,
ještě jsem ho snad veviděla. :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když ono to rodičům nedá nekoupit tohle a tamto.
Je to pro ně těžký, chtějí přece to nejkrásnější vnoučátko na světě. :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda mysko.....no ten je muj favorit a ten druhy je taky krasny..jeste aby ho meli.by me nastvali :grinning: bych pak musela na rychlo vybrat jiny......
marhu....to je krasny.....ja to vzdy vidim pres kameru a musim se smat....jak se v tom mamka hrabe....a jeste lepsi je,ze ja nemam nic a mamka uz toho ma tolik :grinning: :grinning: :grinning:
jdu holky pripavit si ty testa,at pak nemam moc prace........
12. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko tak se tam můžu zastavit než přijedeš a rezervovat ti ho.
12. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko krásní plácáníčko těstíček :grinning:
12. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je super že i s autosedačkou se vejdeš do 10 tisíc.
12. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim nesel nam net tak jsem se nemohla ani ozvat. :grinning: kocarek hezky cokousku. me vcera prisla autosedacka a jsem nadsena hlavne splnuje vsechny testu a je opravdu bezpecna coz je pro me dulezite :wink: jinak dnes rodil kamarad maji kluka, rikal ze masaz hraze delal poctive kazdy den ale stejne je nastrihl doktor tak nevim :frowning2:
12. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sep.
Já bych se zeptala daktora na to epi-no, určitě o tom ví a poradí.
12. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda septiku :grinning: jak to ze vam nesel net...to je tim snehem :grinning: :grinning: jo me se libi a ted jsem ho ukazovala Vratovi a rikal,ze je pekny...a ta barva uplne se vidim jak snim jedu v lete po HK.......
mysko,jsi hodna,ale treba tam bude jeste jiny na vyber,tak zatim to encham bejt.....a jen si tam napisu jestli ho maji skladem a jak dlouho by to trvalo,kdybych si ho musela objednat.......... :wink:
marhu....placam porad......je to drina holky vam povim.....
12. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko vcera Michal citil prvni kopanecek koukal jak blazen je to mala divoska. Jinak barva meho kocaru je vyprodana tak bude modrej no co koupim ruzovou deku :grinning: :grinning: :grinning: prijde koncem tydne :wink: hodim do alba
12. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sept fakt jo,to je super,ze uz kope holka sikovna....bude z ni fotbalistka :grinning: ja zatim porad bublinkuji..... :grinning: jinak co modrej kocarek je taky krasny,ted uz nemusis mit varvu podle ditka.......kamoska mela kluka a koupila si cerveny kocarek,takze proc ne ty modry........tak se tesim az ho nafotis......
12. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek