• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
:slight_smile: Sep, tak až budeš mít nějaký super odkaz za super prachy, tak ho podstup dál....
13. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zas kupuji bily lenor a peru pouzivam od narozeni prcku :wink: leny 2 a jaky ty budes mit vubec kocarek?
13. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zase mizím, kluci jedou lyžovat, tak se jedu na ně podívat.
Septim, já mám schovaný po Honzíkovi.
janysku vzdyt ty uz vse skoro mas i kolotoc :grinning: leny za kolik budes mit ten tvuj monitor dechu nasla jsem na netu se dvema podlozkama za 2 100,- tak nevim :wink:
13. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó Sep, to se pleteš, ten seznam mám dlouhý :grinning:
13. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak az na neco narzim pisnu ted premyslim jestli mam objednat zimni fusak do kocarku nevim jeste promyslim ale je dobrej tak asi do neho pujdu :grinning:
13. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já až nebudu vědět, co bych ještě koupila a budu vědět barvu kočárku, tak ho taky pořídím :wink:
13. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy prijedes na kavu a utroge :grinning: stanek
13. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na PN, tak to vidím asi až na ten únor, jedině, že bych chtěla v HK něco koupit, ale zatím nevím.... Ten utrouš postoupíme další snažilce, já s ním už budu končit, jak jsem měla tu angínu, tak jsem věděla, že už nikam nepojedu a nechala jsem si 2 krabky napsat a jednu mi poslala Leny.... Taky bych někomu mohla poskytnout Calibrum baby plan, mám dvou měsíční balení, začala jsem pak s Femibionem...
13. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,no holky pozor na to nakupovani..... :grinning: :grinning: :grinning:
sept tak to jo....ja porad rikam ze mas vyhodu,protoze bydlis v CR.....a to ja ne,tak si pres net nic objednat nemuzu...ten fusak je dobry koupit myslim si ja.......
sept prosim te kde je presne ten obchod v Kuklenach....popis nam to,alr vime.....kdyz jedes z mesta.....at to pak dlouho nehledame..... :grinning:
13. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku taky zobu poctive femibion.......kazdy den....ale tady je ohodne drazsi nez v CR........ :wink: jasne ja ho dam nekomu jinemu sept,kdyz janysek uz nezobe........ten se nestrati.....
13. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pojedu s vami mrkni na jejich internetove stranky jestli chces muzu cinknout jak dlouho trva nez kocar prijde protoze pisou ze neni skladem
13. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept tam pisou ze na dotaz a treba bude stesti a budou ho mit....tak me tam cinkni cislo je 495 534 346 e nebo mobil 607 874 713 a zeptej se jestli ho maji a kdyz ne jak dlouho cekas..... :wink: dekuji moc.....
13. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, já tam pak chci taky zavézt :slight_smile: a to je jiný obchod nežli ten JN v HK?
13. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: janysku tak se muzeme domluvit a muzes prijet tu sobotu driv a muzeme tam pak jet jeste jednou na kukandu :wink:
13. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se jmenuje v JN ten obchod :wink:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko maji skladem jen cervene ale stejne cekas holku tak super ne :grinning: :grinning: :grinning: jine barvy na objednani a zhruba cekaci doba 14 dni :wink:
13. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
John Nell????
Jo, to bychom tak mohly udělat :slight_smile:
13. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to udelame :grinning:
13. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, jsi kupovala látkové plínky?
13. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept dekuji,ale ja chci modry i kdyz to je holka :grinning: :grinning: proste me se libi modra......tak to je v pr.....14 dni mazec....to me neudelali radost.....
tak to je janysku asi ten samej obchod........jak budes chtit,klidne si udelam volno drive a muzeme tam zajet a pak nekam na kaficko a obidek.....neni problem jen to potrebuju vedet trochu do predu.... :grinning:
13. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si tu sobotu uvolním na HK, není problém, záleží, jak budete moci vy!!!
Čoko a to myslíš, že by do Německa neposlali?
13. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pujdu s vami, jeste mam objednany modry concord za chvili ho jdu rusit :grinning: :grinning: kdyby nahodou :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ma velikou korbu na zimu super :wink:
13. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zní jako nějaký velký pták :sweat_smile:
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku latkove pleny mam taky 50ks.....moje mamka je nasla ve sleve za 13kc jednu a tak nakoupila :grinning: pry se budou hodit..........
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výborně Čoko, můžeš mimi zabalit do plínky a zima mu nebude. :slight_smile:
Já myslela takové ty plínky s kalhotkama, jak se vkládají dovnitř
13. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky udelam cas v sobotu aspon do 17hod....a tak muzeme se sejit uz v 11hod.....maji tam totis jen do 12 hod otevreno......no janyyku treba nam ho poslou uvidime musime se s nima pak domluvit.....a kdyz ne tak musim nekoho hodnyho poprosit kdo by nam to poslal....
sept jsi moc hodna,ale ja jsem se zamilovala do tohodle a proste me to nikdo ted nerozmluvi.....treba tam najdu jeste jiny,ale ted ne......takze ho odvolej.......
13. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to nemam to me mamka nekoupila :grinning: :grinning: :grinning: ale sept je myslim taky nema..........no vidis dam aspon 6 ks na sebe a bude mu teplo :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz se stalo :grinning:
13. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek