• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Leny taky to u nás vypadá,že čekáme dvě :grinning: :sweat_smile:
To máš dobrý,moje mamča bude makat ještě nějakých 12roků :angry: takže hlídací babička bude jen o víkendu a o dovče :slight_smile:

Oboje rodiče mají chaloupky,takže máme na výběr....a nejsou ani moc daleko od sebe :grinning: Směr Opočno :wink:

Coko téééééda ty jsi si včera taky dopřávala :grinning:
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, já jsem zvědavá, jestli my se důchodu vůbec dožijem, furt to posouvají a nejsou peníze.
15. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem vcera mela hroznou chut na ty dortiky kdyz jsem je tam videla :grinning: :grinning: ......
leny,taky vse kupujeme,akorad ze me to nabidla,tak si to pujcim,protoze me pripada drahy kupovat ten monitor dechu a chuvicky.....a par veci....a postylku tu musime vyresit....ted jeste resime pracku do bytu a fakt nevim kam to vse dame......je to prdel.....a bude jeste.......... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny my už se asi toho nedožijem....každý podnik bude mít svoji vlastní spalovnu,a jak budem postupně u práce odpadávat,tak nás tam jen šupnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko,taky mě pěkně pupek roste, teď to nejvíc cítím nahoře, když se trochu hrbím, tak to tlačí.
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu.
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny..reknu ti na rovinu nedozijeme.....moje mamka by taky jeste makala a to mela 4 deti...ale ze tata vydelaval hodne penez,tak mohla jit do predcasnyho duchodu a tak si ho ted uziva..... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ještě zvědavá na tu mateřskou, furt něco plácají, že o tom budou zase jednat, ať už to sakra rozhodnou, já bych měla nastupovat nějak asi 20.2.
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje mamča taky půjde asi do předčasnýho důchodu, v práci mají málo práce, tak je furt doma a jinou už asi těžko sežene.
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,ale vy uz mate 30tt a 32tt,ale ja mam bricho to je hrozny......vcera jsem na to koukala a jsem se lekla a to nemluvim o tom jak me rostou prsa sileny.......jestli me takhle poroste dal,tak si musim koupit v breznu dalsi tehu kalhoty,protoze me budou tyhle malicky za chvilku :grinning:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě naštěstí celou dobu roste jen pupíno...takže se do kaťat vejdu...dokonce mi těhukalhoty padaj :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul to me roste taky jen pupek,ale nejak moc...a jak mam ty laclace,tak se me tam za chvilku ten pupek nevejde :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taková oplácaná celá, ale to nevadí, pak se to vyběhá.
15. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,to ja budu taky neboj nebudes v tom sama a jak rikam bud se to vybeha s mimcem a nebo se trochu budu potit tady doma na tom orbitreku a snad to dam dolu :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, to není teď tak důležitý, hlavně, že budou mimča zdravá a my se pak dáme do kupy.
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valím pro mladýho do školy, zatím pá.
15. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny val,ale pomalu....
mam perlicku.....psala me kamoska a porodila holcicku a ted se podrzte....4553g a 55cm.....normalni porod...to nechapu...... :astonished:
15. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau bambulky, byla jsem v práci a pak na prochajdě u lesa a nyní jdu dočíst...
15. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku čauky :wink:

Leny tak val pomalu :grinning:
15. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si dávám malý obídek a pak půjdu zalehnout....
15. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janys....
ja si ted taky varim ryzi a najim se dam do hromady a kolem 15 hod.vyrazim smer ven.... :wink:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to přelouskala, nejvíce mi pobavila spalovna v každém podniku :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku se nesměj,tak to nejspíš opravdu dopadne :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, hledám ten tvůj pupík :slight_smile:
Já dnes byla ještě v manžestrákách, ale jsem ráda, že jsem je už sundala a natáhla teplouše. Váhově jsem naštěstí nepřibrala ještě ani ň, ale pupendo mám jako blázen.
15. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku,ja jsem mela moje dziny jeste predevcirem,ale musela jsem si rozepinat knoflik,protoze me uz tlacil do bricha,ale jinak pres nohy to je porad v poho......tak jsem je dala do pradla a uz taham ty lacle.....
15. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to ještě nestáhla,mám nějakou lenivou....každou chvíli se asi odplazím do pelechu :grinning:
15. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, žádný plazení :grinning:
Taky nemám už ráda knoflíky :grinning: . Jsem přijela do práce a můj drahý zvědavý šéf měl tisíce dotěrných otázek, já věděla, proč jsem to před ním tak dlouho tajila...
15. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku to vis,za chvilku uz to neutajis...bude to videt vic a vic..... :grinning:
15. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeho fotřík, taky přišel a hned se ptal: tak se vám prý zadařilo..????? Tak jsem se nadechla a říkám: jo, už nás nebavily ty plonkové pokusy s doktory, tak jsme se doma dohodli, že začneme souložit a ono to vyšlo..... Tak čučel jak péro a jen se tlemil
15. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo plazit bych se musela po zádech,to je fakt :grinning: Vám jdu stáhnout ty fotky,ať můžete valit oči :confused: :confused:
15. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek