• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Tak mě teda nesní nic sladkého :grinning: Takže to nedělám...nanejvýš k véče palačinky :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, taky furt hledám co nového upéct, někdy je to mňamka a když ne, tak recept letí zrovna do koše.
19. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: marhul,tak to muj jo ma rad hrozne sladky,ale ja jsem to nejedla a tak jsem to i nedelala :grinning: ale ted sem tam neco udelam a ochutnam,ale ze bych po tom prahla to ne :dizzy_face:
leny to ja taky a uz se me i stalo,ze letelo to jidlo smer kos a k obedu jsem pak rychle objednala neco...... :grinning:
19. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakonec jsem dneska udělala horu palačinek :wink:
Jo a nedalo mi to a stejně jsem vyprala ty plínky a osušky už dneska a už se schnou...zítra bude zase žehlení :wink:
19. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kampak jste všechny zmizely??
19. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja jsem porad tady,ale akorad jsem se neco ucila na netu a stejne jsem to nepochopila :grinning: :grinning:
palacinky,tak ty uz nemuzu videt.....jsem za cely zivot snedla asi 20 palacinek :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ze sladkého mám ráda palačinky...spoustu věcí nemusím,jako nějaký dortík a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja miluji venecky,bananky a laskonky,ty jsem za zivot teda snedla......ale jinak taky nemusim nic ze sladkeho....v lete jsem si dala palacinku se sept a dvakrat jsem dobla a vratila jsem ji celou,proste me to nechutna......
19. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé vidíš a to já bych do pusy nedala :grinning: To právě raději tu palačinku....ale taky na ni musím mít chuť...no a kdybych si měla vybrat,tak si dám raději stejně masíčko....
19. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych si dala kdyby me dal nekdo vybrat....tak si dam nejaky dobry syry,maso taky nemusim...kdyz jsem byla mensi,tak jsem vzdy maso nechavala na taliri a jedla jsem jen omacku s prilohou :grinning: :grinning: ted teda maso jim,ale ne moc.....ale syry to je moje...
19. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo já jsem taky sejránková.....mňaaaaaaaaaam :slight_smile: Já jsem spíš odjakživa lajdák na ovoce a zeleninu....jsem líná si to připravit....teda teď už ne,teď mě to chutná,tak si to připravím...ale dřív to se mnou bylo děsný,dokud mi to někdo nepřinesl až pod nos :grinning:
19. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde se všechny zase flákaj??

Mysicka psala,že se k večeru ukáže a zatím nikde není :frowning2:
19. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho o tom me mluv ovoce a zelenina kdyz me mamka nenarvala do ruky nejaky ovoce tak me to nenapadlo si to vzit.a i ted mam problem,ale snazim se aspon denne dat,pomeranc,mandarinku,jahody,jablko.... :grinning: :grinning:
myska ta se sekla u kamosky....
janys na nas prdi....
a ostatni nevim....
19. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo prdí na nás....
19. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je janysek,vzdy prijde prdne si tu s jednou vetou a jde od nas pryc...... :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo nejdříve pořád,že když si tu píšeme o těhu věcech,že tady nebude strašit a teď když je těhulka,tak klíďo se na nás vyprdne a bůhví co dělá :slight_smile:
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak plánuješ na zítřek??
19. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,zitra mam v planu..ani nevim covece,ale varit nemusim,protoze dnes Vrata donesl sekanou od reznika a k tomu bude salat nemecky co taky donesl,takze se budu flakat....a kolem druhy pojedu s Vratou k tomu Amikovi,on ho namasiruje a pak pujdem na prochazku okolo Ryna..a pak se budu valet doma u telky a uzivat si Vrati..... :wink: a co ty mas v planu
19. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: asi na tom budu stejně....vařit nemusím,uvařila jsem dneska i na zítra....takže mě čeká jen venčení,procházka a žehlení plínek...jinak budu jen relaxovat :wink:
19. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to chce taky odpocivat ze jo... :wink: :wink: :wink: jsem nejak utahana,pujdu asi smer vana a pak na gauc,ale to je jeste brzo....
19. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už ve spršce byla,ale jdu uvařit hruškový čajík a něco si pustíme...a půjdeme brzo do hajan,protože mě Kubíček určo zase nenechá vyspat...

Tak pa pa pa a zase zítra tu :slight_smile:
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pa ja jeste chvilku vydrzim,pak dam sprsku a chci vydrzet do 24 hod,nez prijde domu Vrata.... :grinning: ale to nedopadne,protoze si lehnu a budu si cist a usnu :grinning:
19. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se nezasekla, jen se stalo něco neplánovaného.
V A to bylo super, jen jedna paní před náma,
to jsem snad nikdy nezažila. :wink:
Kamarádčin přítel jen přijel z práce už nás tahal do hospody.
Mě přijel přátel tak jsme zašli zahnat žízeň. :grinning:
Pak mrknul na net a před chvilkou odjel. :unamused:
19. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko,to nam bylo jasny,ze ses nekde sekla.... :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem toho musela využít a být s ním :slight_smile:
Zas jeden hezčí den :grinning:
19. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko kdypak dáš nové oblečky do alba?
Chceme vidět medvídka Pů. :grinning:
19. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko....dneska prgo :slight_smile:

Dneska jsme byli vzhůru už před šestou,tak jsem už poklidila,udělala snídaničku a jdeme chvíli relaxovat :slight_smile:
20. led 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko,
tak dneska jsi ranní ptáče. Já už jsem taky vzhůru od půl šesté. Musím vymyslet co budu dělat, asi se dám do nějakého šití - opravy.
20. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny ahojky já taky přemýšlím co budu dělat,ale mám tak nějak vše hotovo...když budou už suché plínky,tak budu zase asi žehlit,ať to mám už všechno v cajku. Uvařeno mám...takže spíš budu relaxovat tady u pc :grinning: A odpolko máme rande s manžílkem :slight_smile:
20. led 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je hezký mít rande s manžílkem. :slight_smile:
20. led 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek