• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Proč by ses měla stydět, když na to máš, můžeš se aspoň věnovat hezky holkám.
20. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ja vim to bylo jen malicky rejpani :grinning: :grinning: vim jak to u vas chodi,ze chudak Michal musi zehlit,kdyz prijde z prace domu....ne jednou jsem ho videla u toho prkna....
leny langose mam rada.moje mamka je taky dela doma a ja jsem se vzdy prejedla :grinning:
20. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, já jsem taky taková, že si to chci udělat sama, proto to raději udělám všechno o chvíli dřív, kdyby se náhodou něco dělo.
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, langoše máme všichni rádi, každý s něčím jiným.
20. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsme zase rada kdyz me nekdo pomaha,takze kazdy je nejaky....me tyhle prace nebavi a nikdy nebavili,takze jsem rada,ze mam hodnou mamku a ta me pomuze....pripadame me to strata casu stat u prkna a zehlit..... :grinning: :grinning: :grinning:
jo,leny to ja mam rada se syrem a s kecupem je mamka velka.....
20. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu něco dělat.
20. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmmmm langoše je dobrý tip,dlouho jsme je neměli....ale raději bych si je dala,kdyby mi je někdo udělal :grinning: :grinning:

Leny přesně tak,člověk neví a nechtěla bych,aby pak všichni lítali a museli to dělat :grinning: Takhle budeme hezky připravený a miminka přijdou do připraveného...všichni budou v pohodičce...a moje mamča tu první dny bude s námi,tak mi tím pomůže až až :slight_smile:

Coko já si právě u žehlení pouštím filmečky a ani mi to tak už nepřijde...to dřív mi to vadilo víc :grinning:
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já už tady slintám,toho langoše bych si taky dala,hezky česnek,kečup a sejránek...mňaaaaaaaaaam
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky marhul slintam,ale to delat nebudu,protoze to Vrata neji,takze pro sebe to nema smysl :grinning: :grinning: si dam radsi koblizek :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu něco dělat a budu chodit nakukovat... :slight_smile: :wink:
20. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo makej te holky,at to mate vse hotove :grinning: :grinning: ja si dam nozky hore a budu odpocivat :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jen počkej,až budeš něco dělat ty!!! My už budeme mít nožky dávno nahoře :grinning: :grinning: a taky se ti budeme smát a popohánět tě :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny 2 pani mi zehli a poklizi opravdu za dobre a rozumne penize tak jsem moc rada a ja si alspon odpocnu :wink: langose bych taky dala ale nedela mo dobre cesnek a bez cesneku to neni ono :wink:
20. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul az ja budu delat a zehlit vecicky,tak vam to rikat nebudu a vy si do me nebudete rejpat :grinning: :grinning: :grinning: a budu vam porad rikat,ze mam dost casu :grinning: :grinning: :grinning:
sept,me taky ted nedela dobre cesnek a a ni cibule..ble.....
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdyz si to dam citim to v sobe celej den hruza, a co ty ze jdes ted az tak dlouho na kontrolu?
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jdu 1.2 to je akorad,vzdyt jsem tam do ted chodila kazdych 14 dni a mam chodit jednou za mesic....tak me to i vyhovuje.....a mam rovnou i tu cukrovku,tak to budu mit vse najednou....doufam,ze ji namam,by me mrsklo.....je ted koukam a venku je slunicko a nadherne......
20. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj nebudes ji mit :wink:
20. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nebojim :grinning: :grinning: a kdyby jo,tak to neni tak hrozny ne? :grinning: bych drzela dietku a aspon bych tolik nenabrala :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je jím taky bez česneku, taky mi nedělá dobře, ale ani dřív.
20. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Coko, cukrovku mít nebudeš, mě zatím nikdo nevolal, tak jsem to měla asi taky dobrý.
20. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla na louce s pejsanem,chodníky jsou krásná klouzačka...ale na louce nám svítilo sluníčko a krásně se to blýskalo :wink: Ani zimička nebyla....

Coko ty potvůrko!!! Jen počkej my ti dáme!!! :grinning:
20. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady nikdo cukrovku mít nebude,na srazíku dáme nějakou baštičku :wink:
20. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho se pak ceka na ty vysledky? :wink:
marhul,taky slunicko mate tady je taky a nadhera,uz se tesim na prochazku okolo Ryna...udelam fotecky a ukazu vam jak se krasne kulatim...... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů těším se na fotečky...!!! Procházka bude super,viď?? My s manžou jdeme odpolko randit,tak pak taky půjdeme domů procházkou alespoň kousek :grinning:
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vis ja se tesim,okolo Ryna to je krasny,kdyz jezdi lodky,huci Ryn a jeste jestli uz tam maji hospudky otevreny tak sedis a jsi jak u more....muzika,palma a fakt krasa.... :grinning: :grinning: a musim toho vyuzivat,kdyz je doma semnou Vrata :grinning: akorad je chudak domlaceny,tak snad se mu bude chtit :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Závidím,taky bych brala takovou prochajdu,pak si sednout na mňaminkové latté hmmmmmmm

Hezky se o něj starej...a bacha na procházce,aby to nevypadalo na domácí teror :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marhul,jeste,ze mu to nemodra,zatim to ma jen natekle a cerveny pres celou tvar :frowning2: ...je latte s vanilkou je moc dobre....neboj u vas to bude taky za chvilku......ale me to vzdy tak nakopne,kdyz je tu krasne..a to nechci videt pres leto :grinning: tady je okolo 35-40 stupnu...tak to bude moje prvni leto tu...jsem vzdy byla v Hradci a u nasich na vesnicce jen v plavkach :grinning: :grinning: pohoda a tady se budu parit....
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už bych taky brala hezčí počasí,ikdyž si zase říkám,že alespoň ke konci těhu nebudu nikde lítat a budu víc doma odpočívat :grinning: Ono to má své pro a proti :slight_smile:
Hele vždycky vyrazíš s kočárkem a zchladíš se nějakou zmrzkou :wink:
20. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych se ujedla ty zmrzky..... :grinning: :grinning: to spis budu chodit s mokrym hadrem na hlave :grinning: :grinning: a sebou spoutu vody...jak rikas vse ma svy a proti....ale bude to krasa vid v lete s prckama nekde pohoda......uz to vidim...
20. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dáš na hlavu mokrou plínu no :grinning: :grinning:
Já už se těším na léto...my budeme hodně na chaloupkách a možná bychom jeli v srpnu v září na krátkou dovču :wink:
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek