Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
22. led 2010

ahoj janyskudnes jsi tu brzo. Ja taky pouzivan weledu je opravdu dobra, pouzivam mesickovou kojeneckou koupel olejicek, krem do mrazu a krem na cele telicko. Pouzivaly ji i v porodnici a hlavne holky jine nesnasi, a to i mala Misa tenkrat. Pamatuji se ze po Jonson nebo jak se pise se ji udelal sileny ekzem do krve. A to nejsou holky alergici nic takoveho, detska rikala ze toobsahuje spoustu sajrajtu 😉

coko.joko
22. led 2010

Ahojda,
janysku vse si pis at vis co koupit 😉
sept kocarek je pekny jsem na nej koukala s Vratou....ale ja pockam do toho HK a uvidime... 😵

septim
22. led 2010

ja ti jen posilam obrazky 😉

coko.joko
22. led 2010

ja vim,ze jsi na me hodna a ja ti moc dekuji 😎

janysek70
22. led 2010

Jj Johnson prý každému nesedí, kamarádka od něho taky musela upustit, sousedka jede v Hipp.....
Ta Welwda je dražší, ale asi je i ve srovnání s jinými lepší.

coko.joko
22. led 2010

janysku a co mas dnes levny 😉 ale ta weleda je fakt dobra.... 😵

septim
22. led 2010

weleda sice jedrazsi ale olejicek ti vydrzi opravdu moc dlouho 😉

septim
22. led 2010

pak je jeste dobrej sebamet ale to je spis pro deti ktere maji treba atopicky ekzem nebo jak se tomu rika ale muzes davat i normalne ten jsem mela prave na Misu

janysek70
22. led 2010

Děkuji 😉
Koupat asi budete všechny ve vaničce, že? Já bych chtěla jít do toho koupacího kyblíku, četla jsem tu holčiny, co ho mají a dětičky jsou prý moc spokojené a ve vaničce se jim nelíbilo, že jsou hezky ve vodě, není jim zima a jsou v přirozené poloze jako u maminy..

coko.joko
22. led 2010

janysku za sebe ja kupovat nebudu vanicku ani kyblik,protoze to je zbytecny hned do vany a je to lepsi... 😉

janysek70
22. led 2010

Já Lukyna taky koupala ve vaně, ale měla jsem tomu uzpůsobenou i koupelnu, že jsem tam odbyla vše, ale nyní budu mít přebalovák a vše v pokojíčku a tak se bude odehrávat vše tam. V koupelně to nejde, vanu máme rohovou a to trvá, než se napustí, navíc máme u ní i schůdek a na to předklánění ke koupání to je naprd a kór, když budu po císaři.

septim
22. led 2010

taky jdu hned do vany u holek jsem ji pouzila minimalne koupila jsem si takovou penovou podlozku ve tvaru medvidka pro zacatek

septim
22. led 2010

a co ten prebalovak pro zacatek s vanickou

janysek70
22. led 2010

Já bych právě chtěla dát ten 1/2 rok v kbelíku a pak by se čvachtalo v koupelně a v osušce přenést 😉 .

janysek70
22. led 2010

Nad tím přebalovákem s vaničkou jsem uvažovala, ale ten kyblík se mi zamlouvá.

septim
22. led 2010

taky dobrej napad tak ho zkus spousta holek si to chvali

coko.joko
22. led 2010

no ja mam taky malou kouplenu takze se mimco vykoupe a hned se bude prenaset do loznice a nebo obyvaku a ja nebudu koupovat ani prebalovak jen podlozku a tu budu hazet na postel a tam budu prebalovat a strojit..nemame tady misto a tak by se to sem neveslo vsechno.. 😵

janysek70
22. led 2010

Já mám velikánskou komodu 150x54cm s osmi velkýma šuplíkama, tu jsem si nechala dělat do ložnice, tak teď půjde do pokojíčku a prcek tam bude mít všechny věci a navrch jsem viděla včera úžasnou svítivě zelenou přebalovací podložku, tak si pro ni asi zajedu 😀. Už jsem se rozhodla pokojík bude zelinkavo-fialovej.

coko.joko
22. led 2010

to je super barvicka taky se me libi zelinkava....no my tady mame jen loznici,obyvak a kuchyn,takze musime vymyslet co a jak....a kdyz sem dame postylku a skrin pro prcka,tak je plno 😵 😵 😵 takze to bude jeste veselo...to mas velkou komodu to uplne staci....

janysek70
22. led 2010

To je jasný, že to musíš uzpůsobit místu, ale určo to tam porovnáte a bude to vyhovovat, jen co se zaběhnete.
Já chci postýlku nechat v pokojičku a do ložnice si chci pořídit pro začátek košík a potom by už byl prďolka v pokojíku.

coko.joko
22. led 2010

jo takhle to mel bracha..Kuba mel svuj pokojcek uz od mala a kdyz byl uplne prcek,tak byl taky v kosiku u nich v loznici a pak od toho roku ho ucili,aby byl sam v pokojcku 😵 a nebo musim hucet a prestehovat se jinam... 😀

janysek70
22. led 2010

Čoko, hlavně bacha při výběru, ať to tam zase není samý hlučný Turek 😉

coko.joko
22. led 2010

janysku to me povidej.....ty paka tady v tom baraku ja jsem uplne hotova z nich 😠 😠 ale clovek si nevybere...

mysicka.hk
22. led 2010

Tak koukám že se tu od oběda nikdo neukázal 🙂

leny16
22. led 2010

ahojda těhulky 😉
pravda používám Weledu, ale koupel této značky už je vypotřebovaná, tak jsem ted koupila Hipp, malá nevypadá alergická a proto se mi nechce už tolik utrácet, ale na začátek bych doporučila něco lepšího.
Jo a koupeme ve vaničce, která jí za pár týdnů už bude malá 😀 .
Na nosánek nemáme žádné kapky, zatím nebyly potřeba.
odsávačku na nosánek máme tu do vysavače 😉 (ještě jsme ji ani nezkoušeli, nebylo třeba)

coko.joko
23. led 2010

Ahojda,
tak nas taham opet z 3 strany to je hrozny 😀 😀 😀

leny2
23. led 2010

Ahoj holky,
my jsme se včera vrátili z nákupu až odpoledne a pak mi bylo nějak šoufl, tak jsem neměla ani sílu zapínat PC. Dneska mi taky není kdovíjak, mám nízký tlak, motá se mi hlava, blivno, tak se tu plácám v kuchyni, vařím oběd, kluci jeli lyžovat a musím ještě dort upéct a slaný koláč, tak se mi snad udělá líp, abych to vše stihla.

uhlicek
23. led 2010

Ahojda holky
Leny2 at je brzo dobre,aby jsi stihla upect Honzikovi dortik,ja mela vcera vecer migrenu,prozvracela jsem pul noci,mam v sobe 3 paraleny a jsem jak prastena,jeste ze Kubik se v noci vzdy napil a hned spinkal.
Jinak co se tyce kosmetiky taky pouzivam Weladu,byla jsem s ni moc spokojena uz u Misi,tak si ted taky poridila,potom se pouzivala Niveu,odsavacku na vysavac je super,kupovala jsem ji dodatecne,Misa mel prvni rymu ve 3/4 roce.

mysicka.hk
23. led 2010

Čoko každý je dnes zaneprázdněný, tak nemá čas na koníka 😉

leny2
23. led 2010

Tak se mi udělalo líp a uvařila jsem oběd - nudlovou polívku a zapečené pangasy s bramborama, dort mám upečený a ještě peču slaný koláč a jedem ke známým na návštěvu. Zítra ráno dodělám dort.