• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ahoj janyskudnes jsi tu brzo. Ja taky pouzivan weledu je opravdu dobra, pouzivam mesickovou kojeneckou koupel olejicek, krem do mrazu a krem na cele telicko. Pouzivaly ji i v porodnici a hlavne holky jine nesnasi, a to i mala Misa tenkrat. Pamatuji se ze po Jonson nebo jak se pise se ji udelal sileny ekzem do krve. A to nejsou holky alergici nic takoveho, detska rikala ze toobsahuje spoustu sajrajtu :wink:
22. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
janysku vse si pis at vis co koupit :wink:
sept kocarek je pekny jsem na nej koukala s Vratou....ale ja pockam do toho HK a uvidime... :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti jen posilam obrazky :wink:
22. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim,ze jsi na me hodna a ja ti moc dekuji :sunglasses:
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Johnson prý každému nesedí, kamarádka od něho taky musela upustit, sousedka jede v Hipp.....
Ta Welwda je dražší, ale asi je i ve srovnání s jinými lepší.
22. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku a co mas dnes levny :wink: ale ta weleda je fakt dobra.... :dizzy_face:
22. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
weleda sice jedrazsi ale olejicek ti vydrzi opravdu moc dlouho :wink:
22. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak je jeste dobrej sebamet ale to je spis pro deti ktere maji treba atopicky ekzem nebo jak se tomu rika ale muzes davat i normalne ten jsem mela prave na Misu
22. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :wink:
Koupat asi budete všechny ve vaničce, že? Já bych chtěla jít do toho koupacího kyblíku, četla jsem tu holčiny, co ho mají a dětičky jsou prý moc spokojené a ve vaničce se jim nelíbilo, že jsou hezky ve vodě, není jim zima a jsou v přirozené poloze jako u maminy..
22. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku za sebe ja kupovat nebudu vanicku ani kyblik,protoze to je zbytecny hned do vany a je to lepsi... :wink:
22. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Lukyna taky koupala ve vaně, ale měla jsem tomu uzpůsobenou i koupelnu, že jsem tam odbyla vše, ale nyní budu mít přebalovák a vše v pokojíčku a tak se bude odehrávat vše tam. V koupelně to nejde, vanu máme rohovou a to trvá, než se napustí, navíc máme u ní i schůdek a na to předklánění ke koupání to je naprd a kór, když budu po císaři.
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu hned do vany u holek jsem ji pouzila minimalne koupila jsem si takovou penovou podlozku ve tvaru medvidka pro zacatek
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten prebalovak pro zacatek s vanickou
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych právě chtěla dát ten 1/2 rok v kbelíku a pak by se čvachtalo v koupelně a v osušce přenést :wink: .
22. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad tím přebalovákem s vaničkou jsem uvažovala, ale ten kyblík se mi zamlouvá.
22. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dobrej napad tak ho zkus spousta holek si to chvali
no ja mam taky malou kouplenu takze se mimco vykoupe a hned se bude prenaset do loznice a nebo obyvaku a ja nebudu koupovat ani prebalovak jen podlozku a tu budu hazet na postel a tam budu prebalovat a strojit..nemame tady misto a tak by se to sem neveslo vsechno.. :dizzy_face:
Já mám velikánskou komodu 150x54cm s osmi velkýma šuplíkama, tu jsem si nechala dělat do ložnice, tak teď půjde do pokojíčku a prcek tam bude mít všechny věci a navrch jsem viděla včera úžasnou svítivě zelenou přebalovací podložku, tak si pro ni asi zajedu :grinning:. Už jsem se rozhodla pokojík bude zelinkavo-fialovej.
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super barvicka taky se me libi zelinkava....no my tady mame jen loznici,obyvak a kuchyn,takze musime vymyslet co a jak....a kdyz sem dame postylku a skrin pro prcka,tak je plno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze to bude jeste veselo...to mas velkou komodu to uplne staci....
22. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že to musíš uzpůsobit místu, ale určo to tam porovnáte a bude to vyhovovat, jen co se zaběhnete.
Já chci postýlku nechat v pokojičku a do ložnice si chci pořídit pro začátek košík a potom by už byl prďolka v pokojíku.
22. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle to mel bracha..Kuba mel svuj pokojcek uz od mala a kdyz byl uplne prcek,tak byl taky v kosiku u nich v loznici a pak od toho roku ho ucili,aby byl sam v pokojcku :dizzy_face: a nebo musim hucet a prestehovat se jinam... :grinning:
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, hlavně bacha při výběru, ať to tam zase není samý hlučný Turek :wink:
22. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to me povidej.....ty paka tady v tom baraku ja jsem uplne hotova z nich :angry: :angry: ale clovek si nevybere...
22. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se tu od oběda nikdo neukázal :slight_smile:
22. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda těhulky :wink:
pravda používám Weledu, ale koupel této značky už je vypotřebovaná, tak jsem ted koupila Hipp, malá nevypadá alergická a proto se mi nechce už tolik utrácet, ale na začátek bych doporučila něco lepšího.
Jo a koupeme ve vaničce, která jí za pár týdnů už bude malá :grinning: .
Na nosánek nemáme žádné kapky, zatím nebyly potřeba.
odsávačku na nosánek máme tu do vysavače :wink: (ještě jsme ji ani nezkoušeli, nebylo třeba)
22. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak nas taham opet z 3 strany to je hrozny :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme se včera vrátili z nákupu až odpoledne a pak mi bylo nějak šoufl, tak jsem neměla ani sílu zapínat PC. Dneska mi taky není kdovíjak, mám nízký tlak, motá se mi hlava, blivno, tak se tu plácám v kuchyni, vařím oběd, kluci jeli lyžovat a musím ještě dort upéct a slaný koláč, tak se mi snad udělá líp, abych to vše stihla.
23. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky
Leny2 at je brzo dobre,aby jsi stihla upect Honzikovi dortik,ja mela vcera vecer migrenu,prozvracela jsem pul noci,mam v sobe 3 paraleny a jsem jak prastena,jeste ze Kubik se v noci vzdy napil a hned spinkal.
Jinak co se tyce kosmetiky taky pouzivam Weladu,byla jsem s ni moc spokojena uz u Misi,tak si ted taky poridila,potom se pouzivala Niveu,odsavacku na vysavac je super,kupovala jsem ji dodatecne,Misa mel prvni rymu ve 3/4 roce.
23. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko každý je dnes zaneprázdněný, tak nemá čas na koníka :wink:
23. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi udělalo líp a uvařila jsem oběd - nudlovou polívku a zapečené pangasy s bramborama, dort mám upečený a ještě peču slaný koláč a jedem ke známým na návštěvu. Zítra ráno dodělám dort.
23. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek