• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Dobrou Janýsku a zítra se ukaž :grinning:
27. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile:
coko- taky jsem takové křeče mívala, kup si magnézko, to ti alespon trochu pomůže
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny copak u vás nového? :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase zítra, dobrou noc :astonished:
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás zase kalamita, neprohrnutý silnice,no hrůza, jsem byla ráda, že jsem mladýho dovezla do školy a to mě čeká za hodinku cesta do Kostelce. Jdu směr koupelna a valím.
28. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :wink:
Leny opatrně, zase nebudou stíhat, je to fakt už na hlavu a sype a sype :angry:
28. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,jsem ted vylezla z postele...cpu se tu snidani a cajickem a dnes nevarim,tak mam pohodu... :sunglasses:
leny16 magnezko papam,ale asi malo,musim se zeptat dr.at me to zvedne... :slight_smile:
leny2 tak hlavne opatrne :wink:
janysku,tak ven a postavit snehulaka,tady nesype nic,akorad je tam mokro a cvachta :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ty bílý s....y přestanou asi padat až v červnu :angry: :angry:
28. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,co si stezujete vzdyt je zima,zimicka :grinning: :grinning: ne vazne je to na palici,tady vcera vecer ve 20hod.mrzlo,ze behem pul hodky nesel ani jeden sterac u auta a ted jsem koukala z okna a je tam cvachta a na teplomeru mame +4st.takze opravdu to pocasi na prd.... :wink: :wink: ja se porad modlim a sleduji dlouhodobou predpoved na unor,at je pekne....
28. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se nabažili tou loňskou mírnou zimou a teď se to zdá hodně dlouhý, no leden už je u konce, tak snad se začne pomalu počásko lepšit.
28. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ja si myslim,ze to prejde uz brzo....za chvilku tady bude jaro,tak pak bude uz veselo...se uz taky tesim...
28. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se tak jela někam podívat a něco nakoupit :grinning: , ale vůbec se mi nechce, jsem naštvaná, když musím na nákup :grinning:
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je janysku to me povidej,jak ja bych jela do mesta a koupila spoustu veci,ale u me to neni to,ze jsem lina,ale to,ze nam to tatka nedovoli.... :sunglasses: :sunglasses:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen aby ti pak doky neřekl, že musíš mít klid na lůžku nebo nedej bože jsi musela ležet v nemocnici, to by pak asi Vráťa koukal, co má všechno schánět
28. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,on ma seznam napsany a kazdy den mu ho ukazuji,takze si je vseho vedom :sunglasses: a kdyby neco,tak se urco postara je to preci chlap ne? :grinning:
28. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě :grinning:
Já právě mám strach, že kdyby něco, tak že bych o to nejkrásnější přišla. To vybírání a přehrabování v těch pidivěcičkách si fakt užívám, na to jsem se moc těšila a nechtěla bych někoho dirigovat na dálku a říkat, co mají sehnat.
28. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak znam Vratu,tak ten by koupil hned prvni vecicky v prvnim obchode a bylo by to behem 5 minut :wink: no,ale ja si kupuji sama a pak to na nej vybalim vse najednou a bude koukat.... :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim, taky to mam rada to prehrabavani, dala jsem ti cokousku do alba zase nejaky ten kocar :wink: Tak prijed janys na kafe :grinning: udelej si jeden den volno a prijed na celej. sezenu hlidani muzem zajit za verkou obejit obchody nejaky :grinning: cokousku za chvilku uz prijedete se tesim :wink: leny at v Arlete dobre pochodite pak podej info. Kde je Marhul vcera tu uz byla kolem 6.00 a dnes jeste nic :wink:
28. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si HK plánovala na tento týden, ale auto stávkuje. Potřebuji koupit barvu a vrátit injekce a někam jsem se chtěla mrknout, už jsem měla dohodnuté i hlídání pro psa :grinning: , tak musím počkat, až mi mechanik auto odmrazí, vymění olejový filtr, neb mi teče a můžu vyrazit.
28. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,to jo za chvilku jsem v HK se taky tesim,az vas uvidim a dame nekde lattecko a pokecame :wink:
marhul chrape,protoze ji urco Kubicek zase kopal do zeber a tak ted odpociva... :wink:
28. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janys tak dej vedet rada te uvidim :wink: nemas snad doma mechanika pres auto :grinning: :grinning: :grinning: cokous taky se tesim na latte :wink: ja jdu v 11.30 na urologii tak doufam ze moje ledvina bude v pohode a vydrzi i treti a posledni tehu :grinning:
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes nebo zitra musim jit jeste koupit tehu kalhoty zacinaji me pekne drit ty co mam do briska a kacene v brichu se to moc nepaci :grinning:
28. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už poslední????? :grinning: Jsem ti říkala, nepij to!!!!! :grinning:
Mechanika právě mám, ale to je jak s tou kovářovou kobylou, auto je na dvoře zasypaný a tak nespěchá.
28. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to ve vzdycky tak s tema chlapama tak snad na to brzo koukne a pojedes :wink:
28. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,taky jsem si koupila jeste jedny kalhoty ale ty jsou uplne super volny cerny a rostou s tebou,takze s nima uz vydrzim az do konce,pak je prodam.....
ty a posledni tehu jo,to je teda for :grinning: :grinning:
janys koukam,ze to je jak u nas.....taky u nas chodi kovarova kobyla bosa
28. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ty deti maji tolik veci to je mazec asi koupim kos na mimi hodim do alba jaky mam vybrany
28. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To hoď, taky si ho do ložnice pořídím
28. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,ty uz nevis co koupit vid.....jeden den nic nekoupis pres net a uz nejsi ve sve kuzi :grinning: :grinning: :grinning: ty vole,zta chvilku bude kupovat novej byt,protoze se do tohodle nevejdete :grinning: :grinning: :grinning: a co auticko,uz se nejaky rysuje :dizzy_face:
28. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sept,tento posledni kocarek se me nelibi,ten maji i tady a je hrozny...jsem snim jezdila po krame a je jak z kosmu,moc plastovej.... :grinning: :grinning: a drahy jako prase....
28. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ten košík i vyrábíš, ne???? :slight_smile:
28. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek