Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
28. led 2010

Ještě že nikam zítra nemusím, máme prázdniny. 😉

mysicka.hk
28. led 2010

Ty se máš. Já musím jet ukončit neschopenku.

marhulinka
autor
28. led 2010

Krásný podvečer....

Leny no my jedeme příští týden,tak doufám,že už to takový nebude,to počasí mě už seránkuje!! 😠 😠 😠 To je fajn,že je vše o.k. opatrujte se!!

marhulinka
autor
28. led 2010

Mysko to jsi šikulka 🙂 😉

marhulinka
autor
28. led 2010

Tady chumelí skoro celý den...už to nekomentuju.... 😠 😠 😠

mysicka.hk
28. led 2010

Ahoj Marhulinko, jsi se vyspinkala 🙂

mysicka.hk
28. led 2010

5 jede do A i sousedka co čeká dvojčata 😉

marhulinka
autor
28. led 2010

Jak to víš??? 😅 Spala jsem od pěti do šesti 😀 😀

mysicka.hk
28. led 2010

Nevím, tuším. 😀

marhulinka
autor
28. led 2010

Nojo to tušíš vážně správně 😀 Ono toho v noci moc nenaspím,ráno taky většinou vylézám brzo....tak to pak odpolko většinou vytuhnu 🙂

Teď jsem do sebe nacpala meltičku a makový koláč a přemýšlím,co bude další chod 😀

leny2
28. led 2010

Ještě jsem zapomněla napsat jak jsme dopadli ve škole s vysvědčením. Jsem docela čučela, přinesl samé jedničky a komentoval to a koukej i z chování mám jedničku. 😀

mysicka.hk
28. led 2010

Leny tak to je paráda 🙂

leny2
28. led 2010

Já teď v noci spím docela dobře, občas se probudím tak na hodinu a pak zase vytuhnu, ale to se mi pak nechce vstávat podle budíku o půl 7. Zítra nemusím, to se tak těším. 🙂

marhulinka
autor
28. led 2010

Když já se budím na čůráníčko 😀 tak vylézt musím,protože nemám pod sebou igelit 😀 😀 😀 No a pravidelně mezi půl druhou a půl třetí máme muchláníčko s Kubíčkem 😀

leny2
28. led 2010

Marhulinko, krásný bříšenko máš, koukala jsem na foto.

Mysicko, pochvala za krásný dupačky. Já jsem se do toho šití ještě nepustila, ještě jsem vymyslela, že to ušiju trošku jinak, tak potřebuju ještě jednu látku jednobarevnou, tak až pojedu do města.

leny2
28. led 2010

Taky chodím častěji čůrat teďka.

leny2
28. led 2010

Tak jsem porovnávala Marhulinko ty naše prcky a jste o kousek větší. 🙂

marhulinka
autor
28. led 2010

Leny tak to je Honzík šikulka...no a ta hláška je teda super 😀 😀 😀 😀
Jéééé díky no už je to spíš břuch než bříšenko 🙂 Já než se v posteli otočím-to mi teda dává zabrat nejvíc...tobě taky??

leny2
28. led 2010

Taky, taky. 🙂

leny2
28. led 2010

Na chvilku mizím.

leny2
28. led 2010

Jdu směr sprcha a televize. Pá zítra. 🙂

mysicka.hk
28. led 2010

Pa, pa 🙂

septim
28. led 2010

leny ja jdu na 14.30 tak je sance ze se potkame jsem teda zvedava 😉

septim
28. led 2010

marhulko to uz je bricho jak blazen zadne brisenko ale hezke. 😉 Ja si dnes udelala radost objednala kos pro mimi, deku do postylky a kocarku, povlecni, prosteradlo s volanky 😉

septim
28. led 2010

jo a taky ty zavinovacky mam radost jak blecha 😉

marhulinka
autor
28. led 2010

Tak všem krásný večer...jdu uvařit kakavíčko a k tomu určo něco vyhrabu 😀 😀 Zkoukneme filmík a pak půjdeme do hajan 🙂

Sept no vždyť to říkám 😀 Od samého začátku mi to jde jen do břicha,taky už mám 10kg nahoře 🙂 😉

marhulinka
autor
28. led 2010

Sept zase jsi utrácela 😀 Ale to se musí!!! To je dobře 😉
Jé a vy se určitě v A s Leny potkáte 🙂

septim
28. led 2010

taky myslim ze se potkame jsem objednana asi hned po Leny tak uvidime 😉 dala jsem veci do alba. Uz se tesim az to prijde 🙂

marhulinka
autor
28. led 2010

Sept krásné věcičky!!!!!!! Tu růžovou zavinku co máš máme pro Kubíka - zelinkavou 😉

leny2
29. led 2010

Dobré ráno,
to bylo žůžo, že jsem nemusela vstávat, ale stejně jsem byla už vzhůru, jak je člověk zvyklý.

Septim, tak to je super, to se určitě potkáme, to mám radost, konečně se tam s někým potkám. Sestřička mi dávala vybrat jestli chci v 11.45 nebo ve 14.00, tak jsem to dobře vybrala. 🙂

Septim, krásný věcičky máš pro mimuško. 🙂