Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
29. led 2010

Tobě už se dneska vrací manžel?
Řízečky jsou supéééér. 🙂

mysicka.hk
29. led 2010

Marhulinko máš krásně připravenou skříň pro Kubíčka 🙂

marhulinka
autor
29. led 2010

Fuj tak jsme byli venku....jen ty schody nahoru už mi dávají zabrat...venku je to příšerný...lepší nevylézat...ještě,že chodíme s pejsanem jen za barák a nikam jinam...

Tak se opatrujte,jdu dokoukat filmeček,doufám,že slzičky už jsem vykapala 😀

Mysi mňaaaaam to jsi měla dobrůtku...hlavně,že chutná...já měla plněné knedlíky a zelíčko od maminky mňam 😵
Nojo Kubíček má všechno hezky připravené...pak už jen nachystat postýlku...ale to je vše ve skříni připraveno,to pak zvládne i manža... 🙂

mysicka.hk
29. led 2010

Kdepak máme dneska Janýska?
Má krásné fotečky v albumku, jen nevím
jestli už tohle všechno má doma? 🙂

leny2
29. led 2010

Zase jen nakukuji, od rána jsem se ještě nezastavila a už toho mám dost,musím si na chvíli odpočinout. Vyžehlila jsem prádlo, vyluxovala, uvařila maďarské obložené zelí s bramborovým knedlíkem a upekla placku s tvarohem a navrh rosol z pudingu a ještě dělám krabí pomazánku a končím. 🙂

leny2
29. led 2010

Jo ještě jsem vydrbala troubu.

leny2
29. led 2010

Jinak stále chundelí.

mysicka.hk
29. led 2010

Leny nepřeháněj to tolik 😉

mysicka.hk
29. led 2010

Právě říkali v rádiu že má na horách napadnout 25cm sněhu a
v neděli má začít mrznout.
Letos se snad jara nedočkáme 😒

coko.joko
29. led 2010

😀 marhul,to me uz taky davaji zabrat ty schody do tretiho patra,vzdy funim jak lokomotiva 😀
leny,ty jsi jak ja,uvarila jsem a trochu poklidila a ted si zadelavam testo na buchty a budou,tvarohovy,povidlovy a makovy...tak cekam az vykyne testo a jdu na to....
mysko ja mam manzela doma od stredy 😉 a jede me pryc az v nedeli...

leny2
29. led 2010

Tak už mám hotovo, hurá 🙂

leny2
29. led 2010

Když já jsem hrozná, dokud to nemám všechno hotový, tak se nezastavím.

leny2
29. led 2010

Coko, buchtičky, to jsi šikula, ty nedělám, já raději takové ty rychlovky na plech.

coko.joko
29. led 2010

leny ja jsem taky takova,porad neco delam a dokud to nemam,tak neprestanu,pak me je zle,ale porad jedu.prdla asi po tatinkovi 😀 😀 no ja taky nedelam sladky veci,ale nasla jsme opravdu super recept na kynute testo a je uplne jednoduchy a tak to zkousim delat.... 😵 😵
a prosim te co je oblozene madarske zeli to neznam.....
jinak marhul knedlicky se zelim to mam rada a asi je udelam pristi tyden...
holky ja se netesim na to pondeli jdu k dr.na ten test cukrovky a taky nam snad rekne co mame v brisku 😕

mysicka.hk
29. led 2010

Také jsem nerada dělala kynuté věci,
ale co mám pekárnu tak je to hračka.
Vše tam naházím a za hoďku a půl mám
krásný těstíčko 🙂

mysicka.hk
29. led 2010

Čoko já bych si počkala do porodu. 😀

leny2
29. led 2010

Coko, jsou to vepřové kotlety osmažené a pak naskládané na plech, na to salám nebo anglickou slaninu a na to podušené zelí na cibulce, dám zapéct na 20 minut a pak zaleju šlehačkou a zase peču asi půl hodinky.

Coko, neboj, ten test na cukrovku nic není a hlavně už budete vědět jestli to bude ten klučina.

uhlicek
29. led 2010

Ahojda kucharinky,se teda cinite 🙂
Coko kynuty buchticky mnam,dala bych si.
Ja mam nachystano na strudlik a jeste jsem se rozhodla,ze udelam slany zavin se spenatem,ale musim pockat az Kubik poradne vytuhne,dopol jsme byli venku,a pak jedste dospaval na chodbe,to pocasi me uz taky pekne s..e,bud jsou mrazy nebo chumel ia treba se nekolik dni nedostaneme ven.

leny2
29. led 2010

Maso osolím a posypu sladkou paprikou, do zelí také papriku, aby to mělo barvu.

leny2
29. led 2010

Ahoj Uhlicku,
jak se máte? To počasí je naprd, když nemůžete ven, zlatě, že jsou naši prckové ještě v bříšku, tam jsou v teplíčku, ale znám to Honzík je taky narozený v zimě.

coko.joko
29. led 2010

mysko,tu peknarnu jsem porad chtela,ale nejak se nemuzu rozhoupat,ale je to asi dobra vecicka vid....no ja uz taky premyslim o tom,ze se nechame prekvapit,ale to bych zase nemohla koupit ten modry kocar 😀 😀
leny,to vypada taky dobre...obidek..me ted bavi delat nove veci....a porad neco vymyslim jsem fakt asi prdla....
uhlicku,ty se taky cinis strudlik a jeste zavin...no to pocasi je na prd to je fakt,taky zase hrozne prsi a jestli bude vecer mrznout tak to bude jak na lede 😝

mysicka.hk
29. led 2010

Pekárna je super věc, jsem opravdu moc
ráda že jsme ji chtěli a dostali.

mysicka.hk
29. led 2010

Tak budeš vozit holčičku v modrém kočárku, no a co? 🙂

uhlicek
29. led 2010

Leny2 mame se dobre,malej roste jako z vody,uz ma pekny tvaricky a stehynka,jsem zvedava kolik bude vazit v 6 tydnech,zroutik jeden malej.16.unora jedu do Arlety na kontrolu,nechala jsem se objednat k Dolezalovi,pujdu delat testo,Kuba uz spokojene oddychuje v kosiku,Misu mam s tatinkem u druhe babicky,tak mame klidecek.

leny2
29. led 2010

Uhlicku, a v kolik hodin jedeš na kontrolu?

leny2
29. led 2010

Tak to už budeme tři co jedeme ve stejný den.

uhlicek
29. led 2010

Ja jedu na 10h.

mysicka.hk
29. led 2010

Leny já myslela že ty jedeš 18.2?

leny2
29. led 2010

Ajo, ja jsem to spletla, já jedu 18.2.

leny2
29. led 2010

Mysicko, máš dobrý postřeh.