• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Já se jdu podívat na babču, pokecat co je novýho, tak se tu opatrujte. :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny už se těšíííííííííím,doufám,že už nebudou pak žádné sranděry na chodnících :grinning:
Tak pa pa opatruj se a hezký večer :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko kočárek je super, to bude jízda :grinning:
6. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manža ho s dědou včera projeli venku...tak prý sranděry nesranděry,kočík si poradil :grinning:
6. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aaaa tak mě doprala pračka a musím ohlídat masíčko pro pejsáčka :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrej teréňák co všechno zvládne :grinning:
6. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zedravim jsem dneska nejaka hotova Adelka je nemocna tak je protivna a Anetka zas radi vsude leze lita hruza :wink: ja si taky objednala teplomer ale ten jak se meri teplota v uchu nebo na na cele delaji primo pro miminka a vysledek za sekundu, myslim ze janysek ho taky objednaval nevim jiste. S teplomeru do prdky jsem vylecena a ted co jsou holky vetsi bych nenamerila snad vubec nic :grinning: kocarek moc hezky sem cokouskovi rikala ze nafotim muj v loznici tak se k tomu snad zitra dostanu :wink:
6. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sep není to legrace s tolika dětma :wink:
Hezky nám nafoť kočárek ať ti ho můžem zkouknout :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
koukam tady to zije :grinning: :grinning: :grinning:
marhul,krasny drandak uz te vidim jak jezdis po HK......musis jeste nafotit ten zbytek at vidime jak je cely komplet....
sept ty se nekopes nikdy,to budu muset ja vyfotit az budu u tebe na kavicce.........
leny,ty taky porad neco delas odpocivej.....
mysko to cekani je hrozny to vim.....ja cekala 6 let...a muzu rict,ze me houkalo........
6. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Čoko. :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda mysko :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ve městě, bylo teploučko?
6. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo krasne bylo,prochazka a pohoda,ale ted jak jsem sla domu s Vratou,tak uz zaclo trochu prset,tak uvidime jak bude zitra
6. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať je u vás hezky, aby jsi měla co dovézt :grinning:
6. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim,ze snad bude uz,ale ted me rika Vrata,ze rikaji,ze se ma zase nejak ochladit a to pry bude posledni ochlazeni tak nevim......jdu do vany nebo se tam nedokopu,tak se mej a pa
6. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo supe, poslední ochlazení a pak jarooooooo :slight_smile:
Pa, pa :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás slabě chumelí, ještě hlásí tento týden nějaké chumelení a tak ať se to vyblbne a pak už aby přicházelo jaro. :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vařit, tak průběžně nakouknu, jestli se tu někdo objeví. :wink:
7. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim tak manzel odjel s holkama na pohotovost holky strasne kaslou a mame velkou rymu. Adlka rvala az do tri do rana, tak u nas noc katastrofa jsem vyrizena a do toho asi jak jsem unavena mi opet tvrdne bricho se z toho uz picnu se tesim na jaro :wink:
7. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
leny taky musim varit,ale me se dnes vubec nechce jsem nejak unavana....a serankuji me ty zada a nohy...uz nevim co delat....no jestli to pujde tak dal,tak uz vidim,ze nikam nejedu do zadnych Cech :unamused:
sept,brouckove jsou nemocny,jeste,ze aspon Michal je odveze a obstara to..ze ty muzes bejt v klidu ted doma...doufam,ze se brzo uzdravi.......
7. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sept ja se tesim uz na kveten :dizzy_face: :dizzy_face: at me jeste nekdo rekne,ze tehu je krasna vec a ze si ho mam uzivat.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co mas s nozickama cokousku, ja nejela protoze to mam taky :frowning2: silene kaslu tak mi koupi alspon jitrocelovy sirup :wink: jsem zvedava jak preziju tyden to bude mazec
7. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak me boli ty zada tak me to jde do noh a fakt vecer uz sotva jdu a boli to jako prase,tak kazdy rano,poledne a vecer cvicim na balonu specialni cviky a do toho mam krece do lytek...takze mam veselo....nozky mam porad nahore a snazim se kdyz to jde odpocivat......nejhorsi,ze nemuzu masaz a prasek na bolest,takze se tesim na ten kveten....a predstava sedet 10 hodin v aute a nohy mit dole tak nevim........
ty jsi taky nemocna,teda vy jedete....ja musim klepat co beru vitaminky,tak zatim to prezivam v poho,zadna nemoc.......
7. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to chytla od prcku jsem vyrizena a do toho nemuzu ani spat protozec Adelka rve. Nohy me taky dost bolely ale jak beru prasky na hemoroidy :grinning: tak to je i na lepsi prokrveni nohou otoky atd tak uz je mam uplne v pohode :wink: me se asi zase roztahuje deloha pne me strasne podbrisek :wink: a nemas porad malo magnezia kdyz mas krece
7. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept to ja uz ani nevnimam ten podbrisek....to mam od zacatku...ja nevim,dr.rikal,ze mam brat 2 denne ty tablety a piju i magnezko vodu,tak si myslim,ze ne...asi si koupim prasky na hemeroidy :grinning: :grinning: clovek by mel byt po noci vyspali a cili a u me to je pravy opak...vstavam znicena a unavena..... :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme ve stejnem klubu rano vypadam jak po parbe :wink: ty prasky jsou jen na recept :grinning: tak holky maji jen zanet nosohltanu dostaly kapicky a prejde za tyden samo Adelce se pry derou dalsi zuby tak proto asi rve. Loucim se zatim rodinka mi jede domu.
7. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sept po parbe vypadam jeste dobre :grinning: :grinning: jo zoubky to je potvora,kdyz rostou :dizzy_face: tak ja jdu varit......jsem ted chvilku uklizela a to me odpolko ceka jeste zehleni,vytirani to neeeeeeeee
7. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotky ale jsou rozmazane musim to pak prefotit az bude casek
7. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam jako blazen na kocarek teda ten je uzasny...a Michal jeste vic u toho kocarku,doufam,ze mu to vydrzi a bude drandit v lete :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to rozmazane, pak dam jine. :wink: a sportak mam v barve cherry ale to se mi uz nechtelo prehazovat
7. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek