Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
8. únor 2010

Beník zalezl do pelíšku, tak já jdu taky hodit na chvíli záda.....

coko.joko
8. únor 2010

leny ja jdu 16.2 jen kvuli tomu,aby se dr.podival jestli jsem v poradku a mimco taky,abych mohla odjet smer CR a pak hned 24.2 znova zase aby se podival na me 😀 😀 je hrozne hodnej ten nas dr.a pry me musi udelat hodne obrazku pro rodice.....

leny2
8. únor 2010

Coko, to máš hezkou péči od dr.

Janýsku, hezky se vydadej. 🙂

coko.joko
8. únor 2010

leny to mam je to fanousek hokeje a hrozne si rozumi s Vratou a porad nam pise jak se citim a jak se mam atd.tak jsem hrozne rada,vzdyt ja tam chodim kazdych 14 dni.....a ty sestry jsou taky super.....vitaminky nam davaji za daco no proste nas rozmazlujou.ted na ten test cukrovky taky plati se a kdyz Vrata rikal,ze to platime tak sestra se smala a rika to mate darek od Dr..... 😵

leny2
8. únor 2010

To máš super. 🙂

leny16
8. únor 2010

čahojda 🙂
taky jsem kouřila tak 20 denně, ale zkončila jsem už půl roku před těhu a ted mám sem tam chut, ale snažím se. Ta chut přijde tak 1 za měsíc, tak to jde ovládnout 🙂

mysicka.hk
8. únor 2010

Ahoj těhulky tak jsem doma.
Kino bylo super, moc se mi to líbilo.
Čoko jak máš velkou nohu u mě není
nikdy dost bot 😀 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Taky jsem tu 😉

marhulinka
autor
8. únor 2010

Jdu popřát hezký večer opatrujte seeeeeeeee!!!!!!!

mysicka.hk
8. únor 2010

Marhulinko ty jen nakoukneš a hned jsi pryč 😉

coko.joko
8. únor 2010

leny16 ty taky kourila,teda to jsou novinky 🙂
no ja jsme byla na nakupu,pak venku a ted jsem konecne dodelala v kuchyni a jdu do sprsky a pak lehnu k telce...
mysko,pozde ja jsem to vse uz dala pryc,dneska odpolko 😵 😵

coko.joko
9. únor 2010

hojda,
3 strana opet 😵 marhul keca vedle od rana a ani nas nevytahne 😠

leny2
9. únor 2010

Ahoj holky,
já jsem jela ráno na nehtíky a pak na nákup a navštívit babičku a teď jsem dorazila domů, ale koukám, že jsem o nic nepřišla, tady je tichoučko.

janysek70
9. únor 2010

Jj, ahojky, já tady obídkuji a nikoho nevidno 😉

leny2
9. únor 2010

Jé, Janýsku, jdeš mi přímo do rány, chtěla jsem se tě zeptat na ten teploměr co sis koupila? Jak se s tím měří? Uvažuju, že bysme ho taky pořídili. Jak se s tím měří třeba ta voda nebo mléko?

janysek70
9. únor 2010

No čelo normálně přiložíš, když chceš měřit do ucha, sundáš nástavec a voda a mléko se měří cca 2 cm nad hladinou je to měřeno infračerveným paprskem. Je u toho český návod, jak a co nastavit. Jsem ráda, že jsem ho koupila, jsem se doma stále vztekala s teploměry, když někomu něco je a teď kvůli mimču, se to hodilo investovat a pořídit do domácnosti jeden pořádný. I Beník držel při měření na čelíčku 🙂

leny2
9. únor 2010

Dneska je takových věcí, co dřív nebylo, že člověk úplně zírá, jsem myslela, že koupím ten digitální obyčejný, ale včera jste mě se Septim nahlodali, že přemýšlím o tomhle.

janysek70
9. únor 2010

Já jsem dojedla a jdu si zase lehnout

leny2
9. únor 2010

Mě je dneska dobře, tak půjdu něco trošičku pracovat zlehka. Tak se hezky vydadej. 🙂

coko.joko
9. únor 2010

Teda tady to zije to je bomba...... 😀 😀 😀
ja jsem stala cely dopolko u plotny,pak jsem si povidala s mamkou,ktera ma zase koupila nejakou soupravicku a velkou osusku na mimi,pak ven a ted jsem sama.Vrata sel na trenink a tak si sednu a uz se nehnu 😀 😀

mysicka.hk
9. únor 2010

Ahoj těhulky.

marhulinka
autor
9. únor 2010

Zdarecek tady je pořád pusto prázdno ☹

coko.joko
9. únor 2010

ano je marhul.....tu prazdno...... 😀

marhulinka
autor
9. únor 2010

Ale asi jste dneska taky měly nějaké jiné plány...Já už se vykoupala a večeřím a relaxuji...

mysicka.hk
9. únor 2010

Nejdřív prázdno a najednou 3 v jedné minutě 😀

marhulinka
autor
9. únor 2010

A jéjej my tři tahačky podvečerní 😀

mysicka.hk
9. únor 2010

Já se sem poslední dobou dřív prostě nedostanu 🙂

coko.joko
9. únor 2010

tahacky to je ono 😀 😀
ja jsem jeste nestihla nic....teprve me to ceka....... 😀 😀

mysicka.hk
9. únor 2010

Tak já už taky papám 😉

coko.joko
9. únor 2010

no vidis mysko ja jsi sikovna holka ja sedim jeste a musim uz asi taky vstat a jit do koupelny a pak se najist