Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
11. únor 2010

Jó, vždy čučím, že je středa a půlí se týden a za chvíli je další..... Už aby byl srazík a pak úterý a konečně kontrola a nějaké výsledky, bo už bych se chtěla jet podívat po kočárku atd.

septim
11. únor 2010

ja jdu na kontrolu pristi ctvrtek uz se tesim ze me zase prohledne 😉 uz me obcas tvrdne i bricho 😉 ale to je asi normalni u dvojek jsem to mela taky akorat je to neprijemne

septim
11. únor 2010

a jaky kocarek je pro tebe favorit

janysek70
11. únor 2010

Mně se líbí ten Tako Jumper GT a taky V-Cross....., ale na živo jsem zatím žádný neřešila, tak pak třeba dojde na úplně jiný

coko.joko
11. únor 2010

sept to mas veselo,tatinek se zranil.....proc on dela veci,ktery neumi 😀 jen bez pekne utracet to je potreba...
ja jdu na kontrolu 16.2 a uz se taky tesim co me rekne dr.kolik mame a kolik vazime 😀 😀 a hlavne jestli me pusti do CR.....
janysku,krasna volba kocarku 😉

leny2
11. únor 2010

Ahoj Septim, no to máš teda doma lazaret, copak děti, ale nemocnej chlap, to je horší varianta.

leny2
11. únor 2010

Janýsku, já teď jím furt jablka, jak jsem je nikdy moc nejedla, tak teď dvě denně. Před vánocema to byly samé mandarinky. Mění se ty chutě.

leny2
11. únor 2010

Septim, taky už se těším na kontrolu, břicho mi tvrdne stále, ale paní doktorka říkala, že je vše ok, ať se vůbec nevzrušuju. A hlavně, že se tam potkáme. 🙂

coko.joko
11. únor 2010

ty jo,jsme se rozhoupla a uz mam ustlano to je pokrok..jeste vytrit,uvarit a mam hotovo 😀 😀 jsem dnes hrozne rychla

septim
11. únor 2010

ti rikaji rychlolinka 😀 leny mas pravdu nemocnej chlap je daleko horsi 😉 no to se urco potkame 😉

coko.joko
11. únor 2010

sept,mam jednu vyhodu,ze me nikdo nevidi jak me to jde dnes rychle..a az prijde Vrata tak mam vse hotovo 😉

marhulinka
autor
11. únor 2010

Dobře taťka uspává...ale raději to neukazujte našim chlapům,nebo by byli schopní tam vlézt a naše postýlky by teda rozhodně nevydržely 😀 😀 😀

Janysku nebuď líná a koukej to vytahat a nafotit!!!
Jooooo tak po té kombinaci,cos nakoupila bude toaleťák nejdůležitější 😉

Sept dobře jsi to vyřešila...no a jako telátka koukaj takhle vždycky...joooo hold nejsou nejmladší už by si na své kostičky a svalečky měli dávat většího majzla 😀

marhulinka
autor
11. únor 2010

Jůů a já mám kontrolu v pátek před srazíkem a Sept s Leny ve čtvrtek 😉 😉

leny2
11. únor 2010

Marhulinko, co sis dala za mňamku?

marhulinka
autor
11. únor 2010

Leny měla jsem úúúplně nejlepší nejúžasnější zelené těstovinky se špenátem,smetanou a navrch ještě jsem si dala parmezán a bylo to mňaaaamoooooznííííííííí 😀 Už mám další oblíbenou restauraci 😉

leny2
11. únor 2010

Jé, to ti úplně závidím takovou dobrotu. 🙂

marhulinka
autor
11. únor 2010

Jo a samo lattéčko 😉

marhulinka
autor
11. únor 2010

No lepší jsem ještě nejedla a hlavně tam mají lacino 😉

leny2
11. únor 2010

Tak to je super.

marhulinka
autor
11. únor 2010

Leny takže když bude na kontrole vše o.k. dorazíš na srazíka??
Já doufám,že taky budu moct,že do té doby neporodím 😀

leny2
11. únor 2010

Ještě nevím, podle kontroly a podle toho jak mi bude, musela bych se tam odvézt sama, manžel nemůže, tak uvidím, jaký budou zrovna i silnice a tak.

leny2
11. únor 2010

Nikdo nikde?

mysicka.hk
11. únor 2010

Ahoj těhulky. 🙂

leny2
11. únor 2010

Ahoj Mysicko 🙂

mysicka.hk
11. únor 2010

Ahoj Leny dneska nějak nestíhám 😉

mysicka.hk
11. únor 2010

Peču, vařím, uklízím. 🙂
Právě mám v troubě buchty.
Zítra tu nebudu. 😉

leny2
11. únor 2010

To jsi pilná holka. 🙂

leny2
11. únor 2010

Já se musím šetřit, pak mě bolí břicho, když se hodně ohýbám a tak.

leny2
11. únor 2010

Jede mi manža domů, tak se pro dnešek loučím. 🙂

mysicka.hk
11. únor 2010

Jen se šetři, vždyť už to máš za pár 🙂
Co dělá kapsář 😵